Menu

San Jose Earthquakes vs Austin

PayPal Park, San Jose19. októbra 2025 o 03:00
21
Hostia

Austin

Rozhodca: Filip Dujic

Udalosti zápasu

San Jose Earthquakes
Austin
Výkop
22′
O. Wolff

asistencia: J. Obrian

Polčas
46′
M. DeslerZ. Kolmanic
46′
O. WolffB. Sabovic
J. RickettsP. Judd
62′
63′
B. Hines-IkeJ. Cascante
63′
M. DjordjevicO. Svatok
72′
D. PereiraC. Fodrey
O. BoudaJ. Skahan
73′
B. LerouxN. Tsakiris
73′
C. ArangoI. Harkes
85′
J. MartinezVitor Costa
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal3
6Shots off Goal2
25Total Shots5
9Blocked Shots0
17Shots insidebox4
8Shots outsidebox1
25Fouls5
15Corner Kicks1
0Offsides2
65%Ball Possession35%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves8
526Total passes296
453Passes accurate228
86%Passes %77%
2.46expected_goals0.37
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy San Jose Earthquakes je 7.02, v porovnaní s 6.72 u Austin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč San Jose Earthquakes je E. Edwards (7.20), u Austin je to B. Stuver (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky San Jose Earthquakes prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 7 asistenciami, na čele s O. Bouda (5G). U Austin je to 2 gólov a 3 asistencií s lídrom B. Hines-Ike (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

San Jose Earthquakes nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Austin má 3 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

San Jose Earthquakes nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u Austin s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

San Jose Earthquakes nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Austin s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u San Jose Earthquakes a 85% u Austin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu San Jose Earthquakes nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Austin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky San Jose Earthquakes je 26.6 (najmladší: B. Leroux (22), najstarší: E. Edwards (33)), zatiaľ čo Austin má priemer 26.9 (najmladší: N. Dubersarsky (21), najstarší: B. Stuver (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu San Jose Earthquakes majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 7 u Austin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

San Jose Earthquakes4-4-23-4-3Austin
GKDEFMIDFWD
36Edwards28Kikanov.5Munie12Romney2Ricketts10Espinoza37Vieira34Leroux11Bouda17Martinez9Arango1Stuver35Djordje.4Hines-I.29Biro3Desler8Pereira20Dubersa.17Gallagh.16Taylor7Obrian33Wolff

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Náhradníci

Tréner: Nicolás Estévez Martínez

San Jose EarthquakesSila pozíciíAustin
7.02
Ø Hodnotenie
6.72
7.20Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
7.05Obranca (4 v 3)6.53
3G 3A2G 0A
6.93Záložník (4 v 4)6.68
6G 4A0G 2A
Útočník (2 v 3)6.75
0G 0A0G 1A
San Jose Earthquakes4-4-2
36BrankárE. Edwards7.2
28ObrancaB. Kikanovic7.1
5ObrancaD. Munie7.12G1A
12ObrancaD. Romney6.91G
2ObrancaJ. Ricketts7.12A
10ZáložníkC. Espinoza
37ZáložníkR. Vieira6.7
34ZáložníkB. Leroux7.21G3A
11ZáložníkO. Bouda6.95G1A
17ÚtočníkJ. Martinez
9ÚtočníkC. Arango
Austin3-4-3
1BrankárB. Stuver7.4
35ObrancaM. Djordjevic6.2
4ObrancaB. Hines-Ike6.91G
29ObrancaGuilherme Biro6.51G
3ZáložníkM. Desler6.8
8ZáložníkD. Pereira6.91A
20ZáložníkN. Dubersarsky6.6
17ZáložníkJ. Gallagher6.41A
16ÚtočníkR. Taylor7.11A
7ÚtočníkJ. Obrian
33ÚtočníkO. Wolff6.4

Prehľad zápasu

San Jose Earthquakes zdolal Austin 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: O. Wolff 22′, J. Martinez 74′, N. Tsakiris 77′. Boli udelené 3 žlté karty. San Jose Earthquakes mal 65% držanie lopty, Austin mal 35%. San Jose Earthquakes mal 25 striel (10 na bránu), Austin mal 5 (3 na bránu). Očakávané góly: San Jose Earthquakes 2.46 — Austin 0.37. San Jose Earthquakes urobil 5 striedaní, Austin urobil 5.

Rivalita od 2021

San Jose Earthquakes vs Austin vzájomné výsledky

11 stretnutí
San Jose Earthquakes
3
výhier
Remízy
6
Austin
2
výhier
Góly spolu
46 · 4.2/zápas
Obaja skórovali
9/11 · 82%
Nad 2,5
8/11 · 73%

Aktuálna forma

San Jose Earthquakes

LDDWWW

Austin

LDWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026