Menu

Colorado Rapids vs Los Angeles Fc

Dick's Sporting Goods Park, Commerce City, Colorado19. októbra 2025 o 03:00

Udalosti zápasu

Colorado Rapids
Los Angeles FC
Výkop
42′
Son Heung-Min

asistencia: D. Bouanga

Polčas
T. Ku-DiPietroO. Larraz
63′
C. RonanA. Manyoma
74′
76′
Son Heung-MinJ. Ebobisse
76′
T. TillmanA. Moran
76′
M. ChoiniereJailson
R. CannonK. Rosenberry
82′
S. VinesRafael Santos
82′
85′
R. HollingsheadA. Smolyakov
87′
88′
D. BouangaN. Ordaz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal8
5Shots off Goal6
13Total Shots17
5Blocked Shots3
10Shots insidebox12
3Shots outsidebox5
6Fouls11
6Corner Kicks5
3Offsides1
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
557Total passes508
488Passes accurate424
88%Passes %83%
1.30expected_goals1.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Colorado Rapids je 6.84, v porovnaní s 7.20 u Los Angeles FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Colorado Rapids je Rafael Navarro (7.23), u Los Angeles FC je to Son Heung-Min (8.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Colorado Rapids prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Rafael Navarro (7G). U Los Angeles FC je to 46 gólov a 25 asistencií s lídrom D. Bouanga (26G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Colorado Rapids nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Los Angeles FC má 5 obrancov s priemerom 7.06. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Colorado Rapids nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 3 u Los Angeles FC s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Colorado Rapids nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 2 u Los Angeles FC s priemerom 7.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Colorado Rapids a 49% u Los Angeles FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Colorado Rapids nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Los Angeles FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Colorado Rapids je 25.6 (najmladší: D. Yapi (21), najstarší: Z. Steffen (30)), zatiaľ čo Los Angeles FC má priemer 30.0 (najmladší: R. Porteous (26), najstarší: H. Lloris (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Colorado Rapids majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 26 u Los Angeles FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Colorado Rapids4-2-3-15-3-2Los Angeles FC
GKDEFMIDFWD
1Steffen4Cannon5Maxso6Holding3Vines20Ronan23Bassett77Yapi10Aaronson21Ku-DiPi.9Navarro1Lloris14Palencia5Porteous91Tafari4Segura24Holling.11Tillman66Choinie.8Delgado7Heung-M.99Bouanga

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

Náhradníci

Tréner: Steven Emil Cherundolo

Colorado RapidsSila pozíciíLos Angeles FC
6.84
Ø Hodnotenie
7.20
6.89Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 5)7.06
0G 0A4G 8A
6.81Záložník (5 v 3)7.08
7G 3A4G 6A
7.23Útočník (1 v 2)7.92
7G 3A38G 11A
Colorado Rapids4-2-3-1
1BrankárZ. Steffen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
5ObrancaA. Maxso
6ObrancaR. Holding6.8
3ObrancaS. Vines
20ZáložníkC. Ronan6.81G
23ZáložníkC. Bassett
77ZáložníkD. Yapi6.83G2A
10ZáložníkP. Aaronson7.13G1A
21ZáložníkT. Ku-DiPietro6.6
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A
Los Angeles FC5-3-2
1BrankárH. Lloris6.8
14ObrancaS. Palencia7.11G2A
5ObrancaR. Porteous7.1
91ObrancaNkosi Tafari7.0
4ObrancaE. Segura7.01G2A
24ObrancaR. Hollingshead7.12G4A
11ZáložníkT. Tillman7.02A
66ZáložníkM. Choiniere7.01G
8ZáložníkM. Delgado7.23G4A
7ÚtočníkSon Heung-Min8.212G3A
99ÚtočníkD. Bouanga7.726G8A

Prehľad zápasu

Colorado Rapids a Los Angeles FC remizovali 2:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: Son Heung-Min 42′, P. Aaronson 62′, D. Yapi 87′, A. Moran 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Colorado Rapids mal 53% držanie lopty, Los Angeles FC mal 47%. Colorado Rapids mal 13 striel (3 na bránu), Los Angeles FC mal 17 (8 na bránu). Očakávané góly: Colorado Rapids 1.30 — Los Angeles FC 1.71. Colorado Rapids urobil 4 striedaní, Los Angeles FC urobil 5.

Rivalita od 2018

Colorado Rapids vs Los Angeles FC vzájomné výsledky

17 stretnutí
Colorado Rapids
5
výhier
Remízy
2
Los Angeles FC
10
výhier
Góly spolu
48 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
5/17 · 29%
Nad 2,5
11/17 · 65%

Aktuálna forma

Colorado Rapids

WLLDLD

Los Angeles FC

DWWDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026