Menu

Columbus Crew vs New York Red Bulls

Lower.com Field, Columbus19. októbra 2025 o 00:00
Rozhodca: Marcos de Oliveira

Udalosti zápasu

Columbus Crew
New York Red Bulls
Výkop
Polčas
L. LappalainenD. Gazdag
46′
59′
R. EdwardsW. Carmona
59′
D. GjengaarS. Ngoma
J. Russell-RoweT. Habroune
61′
74′
D. NealisK. Duncan
74′
O. ValenciaJ. Hall
75′
E. M. Choupo-MotingW. Bogacz
D. ChambostI. Aliyu
82′
S. MoreiraC. Ruvalcaba
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
4Shots off Goal2
13Total Shots7
3Blocked Shots2
9Shots insidebox5
4Shots outsidebox2
8Fouls11
4Corner Kicks1
3Offsides3
58%Ball Possession42%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
549Total passes402
474Passes accurate319
86%Passes %79%
1.94expected_goals0.46
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Columbus Crew je 6.79, v porovnaní s 6.60 u New York Red Bulls. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Columbus Crew je D. Chambost (7.07), u New York Red Bulls je to D. Nealis (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Columbus Crew prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 7 asistenciami, na čele s M. Arfsten (3G). U New York Red Bulls je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom E. M. Choupo-Moting (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Columbus Crew nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo New York Red Bulls má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Columbus Crew nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u New York Red Bulls s hodnotením 6.30. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Columbus Crew nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 2 u New York Red Bulls s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Columbus Crew a 84% u New York Red Bulls. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Columbus Crew nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 3 u New York Red Bulls. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Columbus Crew je 26.0 (najmladší: H. Picard (22), najstarší: S. Moreira (31)), zatiaľ čo New York Red Bulls má priemer 29.8 (najmladší: O. Valencia (21), najstarší: E. M. Choupo-Moting (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Columbus Crew majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 7 u New York Red Bulls. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Columbus Crew3-4-2-14-4-1-1New York Red Bulls
GKDEFMIDFWD
28Schulte31Moreira25Zawadzki18Amundsen2Herrera7Chambost6Nagbe27Arfsten30Picard26Lappala.19Russell.23McCarthy12Nealis15Nealis42Hack44Edwards22Gjengaar4Berggren75Edelman5Valencia10Forsberg13Choupo-.

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

Náhradníci

Tréner: Sandro Schwarz

Columbus CrewSila pozíciíNew York Red Bulls
6.79
Ø Hodnotenie
6.60
6.82Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (3 v 4)6.98
0G 0A0G 0A
6.87Záložník (4 v 4)6.30
3G 6A0G 0A
6.62Útočník (3 v 2)6.71
1G 1A3G 3A
Columbus Crew3-4-2-1
28BrankárP. Schulte6.8
31ObrancaS. Moreira6.6
25ObrancaS. Zawadzki6.8
18ObrancaM. Amundsen6.8
2ZáložníkA. Herrera6.51A
7ZáložníkD. Chambost7.11A
6ZáložníkD. Nagbe
27ZáložníkM. Arfsten7.03G4A
30ÚtočníkH. Picard6.61G1A
26ÚtočníkL. Lappalainen
19ÚtočníkJ. Russell-Rowe
New York Red Bulls4-4-1-1
23BrankárJ. McCarthy
12ObrancaD. Nealis7.0
15ObrancaS. Nealis
42ObrancaA. Hack
44ObrancaR. Edwards
22ZáložníkD. Gjengaar
4ZáložníkG. Berggren6.3
75ZáložníkD. Edelman
5ZáložníkO. Valencia6.3
10ÚtočníkE. Forsberg6.81G3A
13ÚtočníkE. M. Choupo-Moting6.62G

Prehľad zápasu

Columbus Crew zdolal New York Red Bulls 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: E. M. Choupo-Moting 11′, A. Herrera 16′, D. Gazdag 66′, I. Aliyu 84′. Boli udelené 2 žlté karty. Columbus Crew mal 58% držanie lopty, New York Red Bulls mal 42%. Columbus Crew mal 13 striel (6 na bránu), New York Red Bulls mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Columbus Crew 1.94 — New York Red Bulls 0.46. Columbus Crew urobil 4 striedaní, New York Red Bulls urobil 5.

Rivalita od 2012

Columbus Crew vs New York Red Bulls vzájomné výsledky

37 stretnutí
Columbus Crew
15
výhier
Remízy
7
New York Red Bulls
15
výhier
Góly spolu
110 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
25/37 · 68%
Nad 2,5
22/37 · 59%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026

Aktuálna forma

Columbus Crew

LLLWWW

New York Red Bulls

WWLLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026