Menu

Real Salt Lake vs Colorado Rapids

Rio Tinto Stadium, Sandy5. októbra 2025 o 03:30
Rozhodca: Chris Penso

Udalosti zápasu

Real Salt Lake
Colorado Rapids
Výkop
Polčas
61′
C. RonanT. Ku-DiPietro
61′
Rafael SantosS. Vines
69′
J. AtencioO. Larraz
D. GoncalvesW. Agada
70′
Rwan CruzT. Wolff
70′
74′
C. HarrisD. Yapi
A. KatranisS. Junqua
81′
D. LunaE. Eneli
88′
V. OlatunjiA. Piol
90+7′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
5Shots off Goal7
11Total Shots17
3Blocked Shots7
6Shots insidebox11
5Shots outsidebox6
9Fouls7
6Corner Kicks9
4Offsides0
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
487Total passes460
413Passes accurate392
85%Passes %85%
0.64expected_goals2.15
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Real Salt Lake je 6.99, v porovnaní s 6.87 u Colorado Rapids. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Real Salt Lake je D. Luna (7.58), u Colorado Rapids je to Rafael Navarro (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Real Salt Lake prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s D. Luna (4G). U Colorado Rapids je to 12 gólov a 4 asistencií s lídrom Rafael Navarro (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Real Salt Lake nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Colorado Rapids má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Real Salt Lake nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.42, oproti 5 u Colorado Rapids s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Real Salt Lake nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Colorado Rapids s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Real Salt Lake a 87% u Colorado Rapids. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Real Salt Lake nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Colorado Rapids. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Real Salt Lake je 27.9 (najmladší: D. Luna (22), najstarší: Rafael Cabral (35)), zatiaľ čo Colorado Rapids má priemer 26.3 (najmladší: P. Aaronson (22), najstarší: Z. Steffen (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Real Salt Lake majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Colorado Rapids. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Real Salt Lake4-4-24-2-3-1Colorado Rapids
GKDEFMIDFWD
1Cabral2Yedlin15Glad4Vera98Katranis10Goncalv.6Ojeda92Caliskan8Luna12Cruz17Olatunji1Steffen4Cannon5Maxso6Holding30Santos12Atencio20Ronan14Harris10Aaronson23Bassett9Navarro

Náhradníci

Tréner: Pablo Andrés Mastroeni

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

Real Salt LakeSila pozíciíColorado Rapids
6.99
Ø Hodnotenie
6.87
7.27Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 4)6.68
0G 1A0G 0A
7.42Záložník (4 v 5)6.87
4G 3A5G 1A
6.73Útočník (2 v 1)7.23
1G 0A7G 3A
Real Salt Lake4-4-2
1BrankárRafael Cabral7.3
2ObrancaD. Yedlin6.6
15ObrancaJ. Glad6.91A
4ObrancaB. Vera
98ObrancaA. Katranis6.6
10ZáložníkD. Goncalves
6ZáložníkB. Ojeda
92ZáložníkN. Caliskan7.32A
8ZáložníkD. Luna7.64G1A
12ÚtočníkRwan Cruz
17ÚtočníkV. Olatunji6.71G
Colorado Rapids4-2-3-1
1BrankárZ. Steffen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
5ObrancaA. Maxso
6ObrancaR. Holding6.8
30ObrancaRafael Santos
12ZáložníkJ. Atencio6.71G
20ZáložníkC. Ronan6.81G
14ZáložníkC. Harris
10ZáložníkP. Aaronson7.13G1A
23ZáložníkC. Bassett
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A

Prehľad zápasu

Real Salt Lake zdolal Colorado Rapids 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Goncalves 39′. Bola udelená 1 žltá karta. Real Salt Lake mal 50% držanie lopty, Colorado Rapids mal 50%. Real Salt Lake mal 11 striel (3 na bránu), Colorado Rapids mal 17 (3 na bránu). Očakávané góly: Real Salt Lake 0.64 — Colorado Rapids 2.15. Real Salt Lake urobil 5 striedaní, Colorado Rapids urobil 4.

Rivalita od 2012

Real Salt Lake vs Colorado Rapids vzájomné výsledky

39 stretnutí
Real Salt Lake
23
výhier
Remízy
6
Colorado Rapids
10
výhier
Góly spolu
117 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
20/39 · 51%
Nad 2,5
22/39 · 56%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 53 v 2024

Aktuálna forma

Real Salt Lake

WLWLLW

Colorado Rapids

WLLDLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026