Menu

Orlando City Sc vs Columbus Crew

Inter&Co Stadium, Orlando, Florida5. októbra 2025 o 01:30
Rozhodca: Victor Rivas

Udalosti zápasu

Orlando City SC
Columbus Crew
Výkop
J. GerbetK. Smith
5′
32′
A. Herrera

asistencia: L. Lappalainen

Polčas
46′
L. LappalainenI. Aliyu
L. MurielD. McGuire
64′
72′
D. RossiD. Gazdag
75′
M. AmundsenY. Cheberko
I. AnguloD. Thorhallsson
80′
M. PasalicT. Spicer
80′
A. MarinN. Rodriguez
80′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
2Shots off Goal6
10Total Shots21
4Blocked Shots9
6Shots insidebox15
4Shots outsidebox6
11Fouls6
7Corner Kicks7
1Offsides5
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
365Total passes543
310Passes accurate502
85%Passes %92%
0.99expected_goals3.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Orlando City SC je 6.75, v porovnaní s 6.80 u Columbus Crew. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Orlando City SC je M. Ojeda (7.37), u Columbus Crew je to D. Chambost (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Orlando City SC prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 5 asistenciami, na čele s M. Ojeda (7G). U Columbus Crew je to 8 gólov a 8 asistencií s lídrom D. Rossi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Orlando City SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Columbus Crew má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Orlando City SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 4 u Columbus Crew s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Orlando City SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.37, v porovnaní s 3 u Columbus Crew s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Orlando City SC a 86% u Columbus Crew. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Orlando City SC nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Columbus Crew. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Orlando City SC je 27.9 (najmladší: M. Pasalic (25), najstarší: R. Jansson (34)), zatiaľ čo Columbus Crew má priemer 26.1 (najmladší: H. Picard (22), najstarší: S. Moreira (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Orlando City SC majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 11 u Columbus Crew. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Orlando City SC4-4-23-4-2-1Columbus Crew
GKDEFMIDFWD
1Gallese30Freeman4Brekalo6Jansson21Marin87Pasalic20Atuesta35Gerbet77Angulo9Muriel10Ojeda28Schulte31Moreira25Zawadzki18Amundsen2Herrera7Chambost6Nagbe27Arfsten30Picard26Lappala.10Rossi

Náhradníci

Tréner: Óscar Alexander Pareja Gómez

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

Orlando City SCSila pozíciíColumbus Crew
6.75
Ø Hodnotenie
6.80
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 3)6.75
0G 2A0G 0A
6.63Záložník (4 v 4)6.87
2G 3A3G 6A
7.37Útočník (2 v 3)6.75
7G 0A5G 2A
Orlando City SC4-4-2
1BrankárP. Gallese
30ObrancaA. Freeman
4ObrancaD. Brekalo6.5
6ObrancaR. Jansson6.8
21ObrancaA. Marin6.82A
87ZáložníkM. Pasalic6.62G
20ZáložníkE. Atuesta6.5
35ZáložníkJ. Gerbet
77ZáložníkI. Angulo6.83A
9ÚtočníkL. Muriel
10ÚtočníkM. Ojeda7.47G
Columbus Crew3-4-2-1
28BrankárP. Schulte6.8
31ObrancaS. Moreira6.6
25ObrancaS. Zawadzki6.8
18ObrancaM. Amundsen6.8
2ZáložníkA. Herrera6.51A
7ZáložníkD. Chambost7.11A
6ZáložníkD. Nagbe
27ZáložníkM. Arfsten7.03G4A
30ÚtočníkH. Picard6.61G1A
26ÚtočníkL. Lappalainen
10ÚtočníkD. Rossi6.94G1A

Prehľad zápasu

Orlando City SC a Columbus Crew remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: A. Herrera 32′, M. Pasalic 34′. Boli udelené 3 žlté karty. Orlando City SC mal 40% držanie lopty, Columbus Crew mal 60%. Orlando City SC mal 10 striel (4 na bránu), Columbus Crew mal 21 (6 na bránu). Očakávané góly: Orlando City SC 0.99 — Columbus Crew 3.21. Orlando City SC urobil 5 striedaní, Columbus Crew urobil 3.

Rivalita od 2015

Orlando City SC vs Columbus Crew vzájomné výsledky

25 stretnutí
Orlando City SC
11
výhier
Remízy
5
Columbus Crew
9
výhier
Góly spolu
87 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
16/25 · 64%
Nad 2,5
15/25 · 60%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2024

Aktuálna forma

Orlando City SC

WLWWLW

Columbus Crew

LLLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026