Menu

Cf Montreal vs Nashville Sc

Saputo Stadium, Montreal4. októbra 2025 o 20:30
11
Rozhodca: Fotis Bazakos

Udalosti zápasu

CF Montreal
Nashville SC
Výkop
Goal cancelled35′
VAR
Polčas
46′
J. BauerA. Najar
46′
A. MuylJ. Shaffelburg
O. EscobarF. Herbers
65′
Ivan JaimeY. Guboglo
65′
67′
T. BoydA. Carleton
P. OwusuS. Ibrahim
76′
78′
B. AcostaP. Yazbek
90+5′
G. BrugmanE. Tagseth
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
3Shots off Goal10
6Total Shots20
1Blocked Shots5
4Shots insidebox14
2Shots outsidebox6
7Fouls8
4Corner Kicks10
2Offsides1
35%Ball Possession65%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
292Total passes542
230Passes accurate490
79%Passes %90%
0.96expected_goals1.57
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.71, v porovnaní s 6.98 u Nashville SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u Nashville SC je to S. Surridge (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 8 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U Nashville SC je to 12 gólov a 4 asistencií s lídrom S. Surridge (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.47, zatiaľ čo Nashville SC má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Nashville SC s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 2 u Nashville SC s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u CF Montreal a 82% u Nashville SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Nashville SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 23.3 (najmladší: O. Escobar (19), najstarší: P. Owusu (28)), zatiaľ čo Nashville SC má priemer 30.4 (najmladší: J. Maher (26), najstarší: J. Willis (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 7 u Nashville SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-2-3-14-4-2Nashville SC
GKDEFMIDFWD
31Gillier19Hidalgo2Neal5Craig13Petrasso22Loturi8Longsta.25Sealy29Escobar11Jaime9Owusu1Willis22Bauer25Zimmerm.5Maher2Lovitz19Muyl7Brugman6Acosta11Boyd10Mukhtar9Surridge

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

CF MontrealSila pozíciíNashville SC
6.71
Ø Hodnotenie
6.98
6.78Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.47Obranca (4 v 4)6.96
0G 0A0G 0A
6.83Záložník (5 v 4)6.73
4G 3A0G 0A
7.14Útočník (1 v 2)7.24
6G 5A12G 4A
CF Montreal4-2-3-1
31BrankárT. Gillier6.8
19ObrancaB. Hidalgo6.2
2ObrancaJ. Neal6.6
5ObrancaB. Craig6.6
13ObrancaL. Petrasso6.5
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
8ZáložníkM. Longstaff7.12G1A
25ZáložníkD. Sealy
29ZáložníkO. Escobar6.5
11ZáložníkIvan Jaime7.01G1A
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
Nashville SC4-4-2
1BrankárJ. Willis
22ObrancaJ. Bauer6.8
25ObrancaW. Zimmerman
5ObrancaJ. Maher7.1
2ObrancaD. Lovitz7.0
19ZáložníkA. Muyl6.6
7ZáložníkG. Brugman
6ZáložníkB. Acosta6.9
11ZáložníkT. Boyd
10ÚtočníkH. Mukhtar7.03G4A
9ÚtočníkS. Surridge7.59G

Prehľad zápasu

CF Montreal a Nashville SC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Sealy 9′, S. Surridge 81′. Boli udelené 4 žlté karty. CF Montreal mal 35% držanie lopty, Nashville SC mal 65%. CF Montreal mal 6 striel (2 na bránu), Nashville SC mal 20 (5 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 0.96 — Nashville SC 1.57. CF Montreal urobil 3 striedaní, Nashville SC urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Prince-Osei Owusu 35′).

Rivalita od 2020

CF Montreal vs Nashville SC vzájomné výsledky

10 stretnutí
CF Montreal
1
výhier
Remízy
3
Nashville SC
6
výhier
Góly spolu
22 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
4/10 · 40%
Nad 2,5
4/10 · 40%

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

Nashville SC

WDLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026