Menu

St Louis City vs Los Angeles Fc

Energizer Park, St. Louis28. septembra 2025 o 02:30
Rozhodca: Victor Rivas

Udalosti zápasu

St. Louis City
Los Angeles FC
Výkop
Polčas
46′
H. LlorisT. Hasal
C. DurkinA. Morales
58′
C. WallemT. Totland
58′
60′
Son Heung-Min

asistencia: A. Smolyakov

S. JeongM. Joyner
65′
B. McSorleyC. Pompeu
65′
VAR
68′Penalty cancelled
F. FallK. Hiebert
74′
78′
A. SmolyakovR. Hollingshead
78′
A. MoranF. Amaya
87′
D. BouangaD. Martinez
87′
E. SeguraK. Nielsen
João Klauss90+10′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
3Shots off Goal8
8Total Shots21
3Blocked Shots6
5Shots insidebox12
3Shots outsidebox9
14Fouls9
2Corner Kicks4
2Offsides1
45%Ball Possession55%
5Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
478Total passes601
399Passes accurate537
83%Passes %89%
0.56expected_goals2.06
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St. Louis City je 6.86, v porovnaní s 7.16 u Los Angeles FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St. Louis City je M. Hartel (7.47), u Los Angeles FC je to Son Heung-Min (8.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky St. Louis City prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Hartel (3G). U Los Angeles FC je to 46 gólov a 23 asistencií s lídrom D. Bouanga (26G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

St. Louis City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Los Angeles FC má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St. Louis City nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.19, oproti 4 u Los Angeles FC s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St. Louis City nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 3 u Los Angeles FC s priemerom 7.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u St. Louis City a 50% u Los Angeles FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St. Louis City nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Los Angeles FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St. Louis City je 26.4 (najmladší: F. Fall (21), najstarší: R. Burki (35)), zatiaľ čo Los Angeles FC má priemer 28.5 (najmladší: A. Smolyakov (22), najstarší: H. Lloris (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St. Louis City majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 24 u Los Angeles FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St. Louis City4-3-33-4-3Los Angeles FC
GKDEFMIDFWD
1Burki6Wallem32Baumgar.95Fall2Padelfo.10Lowen8Durkin17Hartel80McSorley9Klauss77Jeong1Lloris5Porteous91Tafari4Segura14Palencia66Choinie.8Delgado29Smolyak.19Moran7Heung-M.99Bouanga

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Náhradníci

Tréner: Steven Emil Cherundolo

St. Louis CitySila pozíciíLos Angeles FC
6.86
Ø Hodnotenie
7.16
7.04Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (4 v 3)7.04
1G 0A1G 2A
7.19Záložník (3 v 4)7.03
5G 1A6G 9A
6.68Útočník (3 v 3)7.58
2G 0A39G 12A
St. Louis City4-3-3
1BrankárR. Burki7.0
6ObrancaC. Wallem6.5
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
95ObrancaF. Fall6.6
2ObrancaD. Padelford
10ZáložníkE. Lowen7.01G
8ZáložníkC. Durkin7.01G
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
80ÚtočníkB. McSorley6.51G
9ÚtočníkJoao Klauss
77ÚtočníkS. Jeong6.91G
Los Angeles FC3-4-3
1BrankárH. Lloris6.8
5ObrancaR. Porteous7.1
91ObrancaNkosi Tafari7.0
4ObrancaE. Segura7.01G2A
14ZáložníkS. Palencia7.11G2A
66ZáložníkM. Choiniere7.01G
8ZáložníkM. Delgado7.23G4A
29ZáložníkA. Smolyakov6.81G3A
19ÚtočníkA. Moran6.91G1A
7ÚtočníkSon Heung-Min8.212G3A
99ÚtočníkD. Bouanga7.726G8A

Prehľad zápasu

Los Angeles FC zdolal St. Louis City 3:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Bouanga 15′, Son Heung-Min 45′, Son Heung-Min 60′. Bolo udelených 6 žltých kariet. St. Louis City mal 45% držanie lopty, Los Angeles FC mal 55%. St. Louis City mal 8 striel (2 na bránu), Los Angeles FC mal 21 (7 na bránu). Očakávané góly: St. Louis City 0.56 — Los Angeles FC 2.06. St. Louis City urobil 5 striedaní, Los Angeles FC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Ryan Porteous 68′).

Rivalita od 2023

St. Louis City vs Los Angeles FC vzájomné výsledky

8 stretnutí
St. Louis City
2
výhier
Remízy
2
Los Angeles FC
4
výhier
Góly spolu
16 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/8 · 25%
Nad 2,5
3/8 · 38%

Aktuálna forma

St. Louis City

WWLWLL

Los Angeles FC

DWWDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026