Menu

New York Red Bulls vs New York City Fc

Sports Illustrated Stadium, Harrison28. septembra 2025 o 01:30
Rozhodca: Guido Gonzales Jr

Udalosti zápasu

New York Red Bulls
New York City FC
Výkop
2′
N. Mercau

asistencia: J. Haak

J. Hall

asistencia: E. M. Choupo-Moting

23′
26′
A. Perea

asistencia: Raul Gustavo

Polčas
R. EdwardsM. Morales
55′
W. CarmonaD. Gjengaar
66′
J. HallM. Sofo
66′
67′
M. MoralezJ. Fernandez
67′
M. FreeseT. Romero
VAR
70′Goal cancelled
T. ParkerA. Hack
82′
G. BerggrenS. Ngoma
82′
82′
A. O'NeillK. O'Toole
K. DuncanS. Nealis
90+1′
90+4′
N. MercauS. Tanasijevic
90+4′
H. WolfS. Garfield Reid
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal8
4Shots off Goal4
10Total Shots13
3Blocked Shots1
9Shots insidebox11
1Shots outsidebox2
19Fouls9
6Corner Kicks4
0Offsides4
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
458Total passes401
370Passes accurate330
81%Passes %82%
1.24expected_goals2.83
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York Red Bulls je 6.65, v porovnaní s 7.10 u New York City FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York Red Bulls je R. Donkor (6.82), u New York City FC je to N. Mercau (8.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York Red Bulls prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 9 asistenciami, na čele s J. Hall (6G). U New York City FC je to 18 gólov a 14 asistencií s lídrom N. Mercau (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York Red Bulls nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo New York City FC má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York Red Bulls nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 4 u New York City FC s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York Red Bulls nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 2 u New York City FC s priemerom 7.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u New York Red Bulls a 84% u New York City FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York Red Bulls nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 11 u New York City FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York Red Bulls je 28.0 (najmladší: J. Hall (17), najstarší: E. M. Choupo-Moting (36)), zatiaľ čo New York City FC má priemer 26.8 (najmladší: A. Ojeda (21), najstarší: M. Moralez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York Red Bulls majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 11 u New York City FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York Red Bulls4-2-3-14-4-1-1New York City FC
GKDEFMIDFWD
31Coronel6Duncan3Eile26Parker44Edwards48Donkor4Berggren19Carmona10Forsberg16Hall13Choupo-.49Freese24Gray13Martins80Haak34Gustavo26Ojeda21O'Neill8Perea17Wolf10Moralez7Mercau

Náhradníci

Tréner: Sandro Schwarz

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

New York Red BullsSila pozíciíNew York City FC
6.65
Ø Hodnotenie
7.10
Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 4)6.94
0G 0A1G 1A
6.65Záložník (5 v 4)7.05
8G 9A8G 5A
6.62Útočník (1 v 2)7.53
2G 0A9G 8A
New York Red Bulls4-2-3-1
31BrankárCarlos Coronel
6ObrancaK. Duncan
3ObrancaN. Eile
26ObrancaT. Parker6.7
44ObrancaR. Edwards
48ZáložníkR. Donkor6.81G4A
4ZáložníkG. Berggren6.3
19ZáložníkW. Carmona
10ZáložníkE. Forsberg6.81G3A
16ZáložníkJ. Hall6.76G2A
13ÚtočníkE. M. Choupo-Moting6.62G
New York City FC4-4-1-1
49BrankárM. Freese7.0
24ObrancaT. Gray7.01G1A
13ObrancaThiago Martins7.0
80ObrancaJ. Haak
34ObrancaRaul Gustavo6.9
26ZáložníkA. Ojeda7.03G3A
21ZáložníkA. O'Neill7.11A
8ZáložníkA. Perea7.1
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
10ÚtočníkM. Moralez7.01G6A
7ÚtočníkN. Mercau8.18G2A

Prehľad zápasu

New York City FC zdolal New York Red Bulls 3:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: N. Mercau 2′, J. Hall 23′, A. Perea 26′, E. Forsberg 47′, Thiago Martins 65′. Bolo udelených 5 žltých kariet. New York Red Bulls mal 53% držanie lopty, New York City FC mal 47%. New York Red Bulls mal 10 striel (3 na bránu), New York City FC mal 13 (8 na bránu). Očakávané góly: New York Red Bulls 1.24 — New York City FC 2.83. New York Red Bulls urobil 6 striedaní, New York City FC urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Julián Fernández 70′).

Rivalita od 2015

New York Red Bulls vs New York City FC vzájomné výsledky

32 stretnutí
New York Red Bulls
16
výhier
Remízy
4
New York City FC
12
výhier
Góly spolu
87 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
13/32 · 41%
Nad 2,5
14/32 · 44%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 52 v 2020

Aktuálna forma

New York Red Bulls

WWLLLD

New York City FC

WWLWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026