Menu

New England Revolution vs Atlanta United Fc

Gillette Stadium, Foxborough28. septembra 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

New England Revolution
Atlanta United FC
Výkop
Polčas
A. OyirwothA. Yusuf
56′
T. ChancalayD. Turgeman
56′
64′
J. ThiareE. Latte Lath
L. LangoniL. Campana
65′
D. Turgeman

asistencia: C. Gil

72′
84′
R. HernandezT. Muyumba
85′
S. AlzateB. Lennon
85′
S. LobjanidzeLeo Afonso
W. SandsA. Farrell
89′
C. GilJ. Yueill
89′
90+4′
S. GregersenE. Mihaj
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
4Shots off Goal4
17Total Shots13
7Blocked Shots5
8Shots insidebox6
9Shots outsidebox7
16Fouls14
8Corner Kicks2
1Offsides3
48%Ball Possession52%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
447Total passes488
380Passes accurate419
85%Passes %86%
1.45expected_goals0.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New England Revolution je 7.13, v porovnaní s 6.83 u Atlanta United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New England Revolution je M. Turner (7.79), u Atlanta United FC je to M. Almiron (7.41).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New England Revolution prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 9 asistenciami, na čele s C. Gil (4G). U Atlanta United FC je to 7 gólov a 4 asistencií s lídrom A. Miranchuk (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New England Revolution nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Atlanta United FC má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New England Revolution nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.10, oproti 5 u Atlanta United FC s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New England Revolution nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u Atlanta United FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u New England Revolution a 83% u Atlanta United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New England Revolution nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Atlanta United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New England Revolution je 28.0 (najmladší: L. Langoni (23), najstarší: C. Gil (33)), zatiaľ čo Atlanta United FC má priemer 27.9 (najmladší: J. Hibbert (21), najstarší: S. Lobjanidze (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New England Revolution majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 7 u Atlanta United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New England Revolution5-3-24-2-3-1Atlanta United FC
GKDEFMIDFWD
30Turner15Bye3Ceballos2Fofana4Beason23Sands18Oyirwoth10Gil8Polster41Langoni7Chancal.42Hibbert2Hernand.5Gregers.6Berrocal18Amador99Slisz7Alzate9Lobjani.59Miranch.10Almiron14Thiare

Náhradníci

Tréner: Pablo Moreira

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

New England RevolutionSila pozíciíAtlanta United FC
7.13
Ø Hodnotenie
6.83
7.79Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (5 v 4)6.62
4G 0A0G 0A
7.10Záložník (3 v 5)7.04
4G 3A7G 4A
6.92Útočník (2 v 1)
2G 6A0G 0A
New England Revolution5-3-2
30BrankárM. Turner7.8
15ObrancaB. Bye
3ObrancaB. Ceballos7.42G
2ObrancaM. Fofana7.31G
4ObrancaT. Beason6.7
23ObrancaW. Sands6.71G
18ZáložníkA. Oyirwoth
10ZáložníkC. Gil7.64G3A
8ZáložníkM. Polster6.6
41ÚtočníkL. Langoni6.92G6A
7ÚtočníkT. Chancalay
Atlanta United FC4-2-3-1
42BrankárJ. Hibbert
2ObrancaR. Hernandez6.2
5ObrancaS. Gregersen6.9
6ObrancaJ. Berrocal6.6
18ObrancaP. Amador6.8
99ZáložníkB. Slisz
7ZáložníkS. Alzate6.6
9ZáložníkS. Lobjanidze6.82G
59ZáložníkA. Miranchuk7.35G2A
10ZáložníkM. Almiron7.42A
14ÚtočníkJ. Thiare

Prehľad zápasu

New England Revolution zdolal Atlanta United FC 2:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Turgeman 72′, L. Campana 75′. Bolo udelených 5 žltých kariet. New England Revolution mal 48% držanie lopty, Atlanta United FC mal 52%. New England Revolution mal 17 striel (6 na bránu), Atlanta United FC mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: New England Revolution 1.45 — Atlanta United FC 0.81. New England Revolution urobil 5 striedaní, Atlanta United FC urobil 5.

Rivalita od 2017

New England Revolution vs Atlanta United FC vzájomné výsledky

18 stretnutí
New England Revolution
7
výhier
Remízy
4
Atlanta United FC
7
výhier
Góly spolu
53 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
11/18 · 61%
Nad 2,5
11/18 · 61%

Aktuálna forma

New England Revolution

LWWLDW

Atlanta United FC

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026