Menu

Orlando City Sc vs Nashville Sc

Inter&Co Stadium, Orlando, Florida21. septembra 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

Orlando City SC
Nashville SC
Výkop
Polčas
46′
P. YazbekJ. Shaffelburg
L. MurielD. McGuire
63′
I. AnguloT. Spicer
73′
77′
J. PalaciosJ. Bauer
77′
G. BrugmanM. Corcoran
D. BrekaloD. Thorhallsson
86′
K. SmithC. Guske
86′
86′
E. TagsethB. Acosta
90+1′
D. LovitzT. Schmitt
D. McGuire

asistencia: T. Spicer

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
5Shots off Goal1
14Total Shots9
3Blocked Shots2
9Shots insidebox8
5Shots outsidebox1
6Fouls14
4Corner Kicks3
1Offsides1
38%Ball Possession62%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
387Total passes653
343Passes accurate594
89%Passes %91%
1.62expected_goals1.35
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Orlando City SC je 6.75, v porovnaní s 7.09 u Nashville SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Orlando City SC je M. Ojeda (7.37), u Nashville SC je to S. Surridge (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Orlando City SC prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 3 asistenciami, na čele s M. Ojeda (7G). U Nashville SC je to 14 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Surridge (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Orlando City SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Nashville SC má 4 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Orlando City SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 5 u Nashville SC s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Orlando City SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.37, v porovnaní s 1 u Nashville SC s priemerom 7.02. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Orlando City SC a 86% u Nashville SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Orlando City SC nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Nashville SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Orlando City SC je 27.8 (najmladší: M. Pasalic (25), najstarší: R. Jansson (34)), zatiaľ čo Nashville SC má priemer 29.4 (najmladší: P. Yazbek (23), najstarší: J. Willis (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Orlando City SC majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 8 u Nashville SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Orlando City SC4-4-24-3-2-1Nashville SC
GKDEFMIDFWD
1Gallese30Freeman15Schlegel6Jansson4Brekalo87Pasalic20Atuesta24Smith77Angulo9Muriel10Ojeda1Willis31Najar4Palacios5Maher2Lovitz8Yazbek20Tagseth7Brugman19Muyl9Surridge10Mukhtar

Náhradníci

Tréner: Óscar Alexander Pareja Gómez

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

Orlando City SCSila pozíciíNashville SC
6.75
Ø Hodnotenie
7.09
6.63Obranca (4 v 4)7.13
0G 0A0G 3A
6.63Záložník (4 v 5)7.08
2G 3A11G 3A
7.37Útočník (2 v 1)7.02
7G 0A3G 4A
Orlando City SC4-4-2
1BrankárP. Gallese
30ObrancaA. Freeman
15ObrancaR. Schlegel
6ObrancaR. Jansson6.8
4ObrancaD. Brekalo6.5
87ZáložníkM. Pasalic6.62G
20ZáložníkE. Atuesta6.5
24ZáložníkK. Smith
77ZáložníkI. Angulo6.83A
9ÚtočníkL. Muriel
10ÚtočníkM. Ojeda7.47G
Nashville SC4-3-2-1
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
4ObrancaJ. Palacios7.3
5ObrancaJ. Maher7.1
2ObrancaD. Lovitz7.0
8ZáložníkP. Yazbek7.11G3A
20ZáložníkE. Tagseth7.11G
7ZáložníkG. Brugman
19ZáložníkA. Muyl6.6
9ZáložníkS. Surridge7.59G
10ÚtočníkH. Mukhtar7.03G4A

Prehľad zápasu

Orlando City SC zdolal Nashville SC 3:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Ojeda 30′, M. Ojeda 32′, H. Mukhtar 45′, J. Shaffelburg 51′, D. McGuire 90′. Boli udelené 4 žlté karty. Orlando City SC mal 38% držanie lopty, Nashville SC mal 62%. Orlando City SC mal 14 striel (6 na bránu), Nashville SC mal 9 (6 na bránu). Očakávané góly: Orlando City SC 1.62 — Nashville SC 1.35. Orlando City SC urobil 4 striedaní, Nashville SC urobil 5.

Rivalita od 2020

Orlando City SC vs Nashville SC vzájomné výsledky

17 stretnutí
Orlando City SC
6
výhier
Remízy
5
Nashville SC
6
výhier
Góly spolu
54 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
10/17 · 59%
Nad 2,5
10/17 · 59%

Aktuálna forma

Orlando City SC

WLWWLW

Nashville SC

WDLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026