Menu

Fc Dallas vs Austin

Toyota Stadium, Frisco14. septembra 2025 o 02:30
Domáci

FC Dallas

20
Hostia

Austin

Rozhodca: Victor Rivas

Udalosti zápasu

FC Dallas
Austin
Výkop
P. Musa

asistencia: L. Farrington

2′
Polčas
63′
D. RubioR. Taylor
63′
N. DubersarskyB. Sabovic
63′
O. BukariM. Uzuni
Kaick72′
72′
O. WolffC. Fodrey
73′
Guilherme BiroZ. Kolmanic
KaickL. Abubakar
75′
L. FarringtonA. A. Julio Santos
76′
Ramiro89′
Goal cancelled89′
VAR
RamiroS. Lletget
90+1′
P. DelgadoPedrinho
90+1′
P. MusaN. Norris
90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
7Shots off Goal4
15Total Shots12
1Blocked Shots5
9Shots insidebox5
6Shots outsidebox7
19Fouls7
0Corner Kicks6
2Offsides1
41%Ball Possession59%
5Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
322Total passes463
258Passes accurate395
80%Passes %85%
1.81expected_goals0.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Dallas je 6.94, v porovnaní s 6.75 u Austin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Dallas je P. Musa (7.57), u Austin je to B. Stuver (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Dallas prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 10 asistenciami, na čele s P. Musa (10G). U Austin je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom B. Hines-Ike (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Dallas nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Austin má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Dallas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 3 u Austin s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Dallas nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.29, v porovnaní s 3 u Austin s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Dallas a 84% u Austin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Dallas nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Austin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Dallas je 26.1 (najmladší: Kaick (20), najstarší: S. Ibeagha (33)), zatiaľ čo Austin má priemer 27.1 (najmladší: N. Dubersarsky (21), najstarší: B. Stuver (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Dallas majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 9 u Austin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Dallas3-5-24-3-3Austin
GKDEFMIDFWD
98Jackson25Ibeagha3Urhoghi.18Moore17Ramiro55Kaick12Cappis6Delgado77Kamungo9Musa23Farring.1Stuver17Gallagh.5Svatok4Hines-I.29Biro20Dubersa.8Pereira33Wolff11Bukari21Rubio7Obrian

Náhradníci

Tréner: Eric Quill

Náhradníci

Tréner: Nicolás Estévez Martínez

FC DallasSila pozíciíAustin
6.94
Ø Hodnotenie
6.75
Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (3 v 4)6.67
1G 3A2G 1A
6.83Záložník (5 v 3)6.63
2G 3A0G 1A
7.29Útočník (2 v 3)
14G 4A0G 0A
FC Dallas3-5-2
98BrankárJ. Jackson
25ObrancaS. Ibeagha6.81A
3ObrancaO. Urhoghide7.21G1A
18ObrancaS. Moore6.71A
17ZáložníkRamiro6.81A
55ZáložníkKaick6.91G
12ZáložníkC. Cappis6.81A
6ZáložníkP. Delgado6.81G
77ZáložníkB. Kamungo6.91A
9ÚtočníkP. Musa7.610G2A
23ÚtočníkL. Farrington7.04G2A
Austin4-3-3
1BrankárB. Stuver7.4
17ObrancaJ. Gallagher6.41A
5ObrancaO. Svatok6.8
4ObrancaB. Hines-Ike6.91G
29ObrancaGuilherme Biro6.51G
20ZáložníkN. Dubersarsky6.6
8ZáložníkD. Pereira6.91A
33ZáložníkO. Wolff6.4
11ÚtočníkO. Bukari
21ÚtočníkD. Rubio
7ÚtočníkJ. Obrian

Prehľad zápasu

FC Dallas zdolal Austin 2:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: P. Musa 2′, B. Kamungo 49′. Bolo udelených 8 žltých kariet. FC Dallas mal 41% držanie lopty, Austin mal 59%. FC Dallas mal 15 striel (7 na bránu), Austin mal 12 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Dallas 1.81 — Austin 0.67. FC Dallas urobil 5 striedaní, Austin urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Anderson Julio 89′).

Rivalita od 2021

FC Dallas vs Austin vzájomné výsledky

13 stretnutí
FC Dallas
7
výhier
Remízy
3
Austin
3
výhier
Góly spolu
39 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
9/13 · 69%
Nad 2,5
8/13 · 62%

Aktuálna forma

FC Dallas

LWWLLD

Austin

LDWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026