Menu

New England Revolution vs Toronto Fc

Gillette Stadium, Foxborough14. septembra 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

New England Revolution
Toronto FC
Výkop
16′
K. LongS. Rosted
Polčas
53′
D. KerrJ. Vilsaint
53′
J. OsorioM. Dominguez
75′
T. Corbeanu

asistencia: D. Mihailovic

T. BeasonB. Bye
78′
78′
J. CifuentesR. Laryea
78′
D. MihailovicM. Cimermancic
M. FofanaW. Sands
86′
A. OyirwothS. George
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
5Shots off Goal3
11Total Shots9
2Blocked Shots1
4Shots insidebox5
7Shots outsidebox4
16Fouls20
4Corner Kicks3
1Offsides0
53%Ball Possession47%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
486Total passes449
415Passes accurate377
85%Passes %84%
0.61expected_goals0.86
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New England Revolution je 7.18, v porovnaní s 6.80 u Toronto FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New England Revolution je M. Turner (7.79), u Toronto FC je to D. Mihailovic (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New England Revolution prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 9 asistenciami, na čele s C. Gil (4G). U Toronto FC je to 5 gólov a 9 asistencií s lídrom K. Franklin (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New England Revolution nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.13, zatiaľ čo Toronto FC má 4 obrancov s priemerom 6.45. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New England Revolution nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 4 u Toronto FC s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New England Revolution nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 2 u Toronto FC s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u New England Revolution a 78% u Toronto FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New England Revolution nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Toronto FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New England Revolution je 25.7 (najmladší: P. Miller (18), najstarší: C. Gil (33)), zatiaľ čo Toronto FC má priemer 25.1 (najmladší: L. Stefanovic (19), najstarší: J. Osorio (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New England Revolution majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u Toronto FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New England Revolution3-5-24-4-2Toronto FC
GKDEFMIDFWD
30Turner3Ceballos2Fofana4Beason12Feingold80Yusuf10Gil18Oyirwoth25Miller7Chancal.41Langoni90Gavran19Franklin5Long76Stefano.28Petretta7Corbeanu14Coello8Cifuent.21Osorio29Kerr10Mihailo.

Náhradníci

Tréner: Pablo Moreira

Náhradníci

Tréner: Robin Lucius Fraser

New England RevolutionSila pozíciíToronto FC
7.18
Ø Hodnotenie
6.80
7.79Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A1G 0A
7.13Obranca (3 v 4)6.45
3G 0A2G 2A
7.13Záložník (5 v 4)6.97
10G 3A1G 5A
6.92Útočník (2 v 2)6.87
2G 6A1G 2A
New England Revolution3-5-2
30BrankárM. Turner7.8
3ObrancaB. Ceballos7.42G
2ObrancaM. Fofana7.31G
4ObrancaT. Beason6.7
12ZáložníkI. Feingold6.91G
80ZáložníkA. Yusuf7.02G
10ZáložníkC. Gil7.64G3A
18ZáložníkA. Oyirwoth
25ZáložníkP. Miller6.93G
7ÚtočníkT. Chancalay
41ÚtočníkL. Langoni6.92G6A
Toronto FC4-4-2
90BrankárL. Gavran6.91G
19ObrancaK. Franklin6.42G2A
5ObrancaK. Long
76ObrancaL. Stefanovic6.5
28ObrancaR. Petretta
7ZáložníkT. Corbeanu
14ZáložníkA. Coello6.92A
8ZáložníkJ. Cifuentes7.01G1A
21ZáložníkJ. Osorio7.02A
29ÚtočníkD. Kerr6.6
10ÚtočníkD. Mihailovic7.11G2A

Prehľad zápasu

New England Revolution a Toronto FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: T. Corbeanu 75′, L. Langoni 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. New England Revolution mal 53% držanie lopty, Toronto FC mal 47%. New England Revolution mal 11 striel (4 na bránu), Toronto FC mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: New England Revolution 0.61 — Toronto FC 0.86. New England Revolution urobil 3 striedaní, Toronto FC urobil 5.

Rivalita od 2012

New England Revolution vs Toronto FC vzájomné výsledky

31 stretnutí
New England Revolution
13
výhier
Remízy
8
Toronto FC
10
výhier
Góly spolu
81 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
17/31 · 55%
Nad 2,5
15/31 · 48%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2021

Aktuálna forma

New England Revolution

LWWLDW

Toronto FC

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026