Menu

Nashville Sc vs Atlanta United Fc

Geodis Park, Nashville31. augusta 2025 o 02:30
Rozhodca: Ismir Pekmic

Udalosti zápasu

Nashville SC
Atlanta United FC
Výkop
24′
R. Hernandez

asistencia: S. Alzate

A. MuylJ. Perez
38′
Goal cancelled45′
VAR
Polčas
61′
S. AlzateT. Muyumba
61′
L. BrennanS. Lobjanidze
J. BauerD. Lovitz
67′
J. ShaffelburgT. Boyd
67′
72′
S. GregersenJ. Berrocal
G. BrugmanT. Bunbury
83′
P. YazbekE. Tagseth
83′
86′
M. AlmironB. Lennon
86′
J. ThiareC. Togashi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
9Shots off Goal3
19Total Shots10
3Blocked Shots3
13Shots insidebox7
6Shots outsidebox3
11Fouls14
12Corner Kicks1
1Offsides2
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards7
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
524Total passes386
466Passes accurate326
89%Passes %84%
1.78expected_goals0.76
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nashville SC je 7.07, v porovnaní s 6.80 u Atlanta United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nashville SC je S. Surridge (7.46), u Atlanta United FC je to M. Almiron (7.41).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nashville SC prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 10 asistenciami, na čele s S. Surridge (9G). U Atlanta United FC je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom A. Miranchuk (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nashville SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo Atlanta United FC má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nashville SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u Atlanta United FC s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nashville SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.24, v porovnaní s 2 u Atlanta United FC s priemerom 7.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Nashville SC a 84% u Atlanta United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nashville SC nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Atlanta United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nashville SC je 29.6 (najmladší: P. Yazbek (23), najstarší: J. Willis (37)), zatiaľ čo Atlanta United FC má priemer 26.8 (najmladší: L. Brennan (20), najstarší: M. Almiron (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nashville SC majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 7 u Atlanta United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nashville SC4-4-1-14-4-2Atlanta United FC
GKDEFMIDFWD
1Willis31Najar25Zimmerm.4Palacios22Bauer14Shaffel.8Yazbek7Brugman19Muyl10Mukhtar9Surridge42Hibbert2Hernand.5Gregers.4Mihaj18Amador10Almiron99Slisz7Alzate20Brennan59Miranch.14Thiare

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Nashville SCSila pozíciíAtlanta United FC
7.07
Ø Hodnotenie
6.80
7.09Obranca (4 v 4)6.63
0G 3A0G 0A
6.86Záložník (4 v 4)6.83
1G 3A0G 2A
7.24Útočník (2 v 2)7.35
12G 4A5G 2A
Nashville SC4-4-1-1
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
25ObrancaW. Zimmerman
4ObrancaJ. Palacios7.3
22ObrancaJ. Bauer6.8
14ZáložníkJ. Shaffelburg
8ZáložníkP. Yazbek7.11G3A
7ZáložníkG. Brugman
19ZáložníkA. Muyl6.6
10ÚtočníkH. Mukhtar7.03G4A
9ÚtočníkS. Surridge7.59G
Atlanta United FC4-4-2
42BrankárJ. Hibbert
2ObrancaR. Hernandez6.2
5ObrancaS. Gregersen6.9
4ObrancaE. Mihaj6.7
18ObrancaP. Amador6.8
10ZáložníkM. Almiron7.42A
99ZáložníkB. Slisz
7ZáložníkS. Alzate6.6
20ZáložníkL. Brennan6.5
59ÚtočníkA. Miranchuk7.35G2A
14ÚtočníkJ. Thiare

Prehľad zápasu

Atlanta United FC zdolal Nashville SC 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: R. Hernandez 24′. Bolo udelených 9 žltých kariet. Nashville SC mal 59% držanie lopty, Atlanta United FC mal 41%. Nashville SC mal 19 striel (7 na bránu), Atlanta United FC mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Nashville SC 1.78 — Atlanta United FC 0.76. Nashville SC urobil 5 striedaní, Atlanta United FC urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Sam Surridge 45′).

Rivalita od 2020

Nashville SC vs Atlanta United FC vzájomné výsledky

13 stretnutí
Nashville SC
5
výhier
Remízy
5
Atlanta United FC
3
výhier
Góly spolu
41 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
8/13 · 62%
Nad 2,5
7/13 · 54%

Aktuálna forma

Nashville SC

WDLDLW

Atlanta United FC

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026