Menu

Vancouver Whitecaps vs St Louis City

BC Place, Vancouver24. augusta 2025 o 03:30
Rozhodca: Fotis Bazakos

Udalosti zápasu

Vancouver Whitecaps
St. Louis City
Výkop
14′
E. Lowen

asistencia: C. Wallem

B. White

Penalty

45′
Polčas
57′
T. OstrakM. Joyner
J. NelsonA. Ahmed
62′
65′
C. DurkinA. Morales
65′
D. PadelfordJ. Orozco
73′
Joao Klauss

asistencia: S. Jeong

B. WhiteD. Rios
77′
A. CubasK. G. Cabrera Nakamura
77′
D. Rios

asistencia: S. Berhalter

79′
83′
S. JeongS. Becher
83′
Joao KlaussC. Pompeu
E. SabbiR. Priso-Mbongue
86′
E. OcampoT. Johnson
86′
Penalty confirmed90+11′
VAR
T. Muller

Penalty

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
12Shots off Goal4
22Total Shots11
3Blocked Shots3
20Shots insidebox7
2Shots outsidebox4
13Fouls12
11Corner Kicks1
1Offsides1
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
528Total passes369
463Passes accurate288
88%Passes %78%
4.45expected_goals1.27
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vancouver Whitecaps je 7.20, v porovnaní s 6.95 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vancouver Whitecaps je S. Berhalter (7.84), u St. Louis City je to M. Hartel (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vancouver Whitecaps prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 11 asistenciami, na čele s B. White (8G). U St. Louis City je to 7 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Hartel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vancouver Whitecaps nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo St. Louis City má 4 obrancov s priemerom 6.61. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vancouver Whitecaps nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.34, oproti 5 u St. Louis City s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vancouver Whitecaps nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 1 u St. Louis City s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Vancouver Whitecaps a 84% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vancouver Whitecaps nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 9 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vancouver Whitecaps je 28.0 (najmladší: E. Ocampo (22), najstarší: T. Muller (36)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 27.7 (najmladší: S. Jeong (23), najstarší: R. Burki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vancouver Whitecaps majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 9 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vancouver Whitecaps4-2-3-14-2-3-1St. Louis City
GKDEFMIDFWD
1Takaoka18Ocampo12Halbouni33Blackmon2Laborda16Berhalt.20Cubas11Sabbi13Muller7Nelson24White1Burki6Wallem5Kessler32Baumgar.2Padelfo.10Lowen8Durkin77Jeong7Ostrak17Hartel9Klauss

Náhradníci

Tréner: Jesper Ingemann Sørensen

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Vancouver WhitecapsSila pozíciíSt. Louis City
7.20
Ø Hodnotenie
6.95
7.05Brankár (1 v 1)7.04
0G 1A0G 0A
7.12Obranca (4 v 4)6.61
5G 2A1G 0A
7.34Záložník (5 v 5)7.11
10G 8A6G 1A
7.01Útočník (1 v 1)
8G 0A0G 0A
Vancouver Whitecaps4-2-3-1
1BrankárY. Takaoka7.01A
18ObrancaE. Ocampo7.01G
12ObrancaB. Halbouni
33ObrancaT. Blackmon7.21G
2ObrancaM. Laborda7.13G2A
16ZáložníkS. Berhalter7.84G4A
20ZáložníkA. Cubas7.21A
11ZáložníkE. Sabbi6.92G2A
13ZáložníkT. Muller7.44G1A
7ZáložníkJ. Nelson
24ÚtočníkB. White7.08G
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
6ObrancaC. Wallem6.5
5ObrancaH. Kessler
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
2ObrancaD. Padelford
10ZáložníkE. Lowen7.01G
8ZáložníkC. Durkin7.01G
77ZáložníkS. Jeong6.91G
7ZáložníkT. Ostrak
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
9ÚtočníkJoao Klauss

Prehľad zápasu

Vancouver Whitecaps zdolal St. Louis City 3:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: E. Lowen 14′, B. White 45′ (pen.), Joao Klauss 73′, D. Rios 79′, T. Muller 90′ (pen.). Bola udelená 1 žltá karta. Vancouver Whitecaps mal 60% držanie lopty, St. Louis City mal 40%. Vancouver Whitecaps mal 22 striel (7 na bránu), St. Louis City mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Vancouver Whitecaps 4.45 — St. Louis City 1.27. Vancouver Whitecaps urobil 5 striedaní, St. Louis City urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Mathías Laborda 90′).

Rivalita od 2023

Vancouver Whitecaps vs St. Louis City vzájomné výsledky

6 stretnutí
Vancouver Whitecaps
3
výhier
Remízy
2
St. Louis City
1
výhier
Góly spolu
19 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
3/6 · 50%
Nad 2,5
4/6 · 67%

Aktuálna forma

Vancouver Whitecaps

WDDWWW

St. Louis City

WWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026