Menu

Colorado Rapids vs Atlanta United Fc

Dick's Sporting Goods Park, Commerce City, Colorado17. augusta 2025 o 03:30
Rozhodca: Victor Rivas

Udalosti zápasu

Colorado Rapids
Atlanta United FC
Výkop
18′
20′
A. Miranchuk

asistencia: R. Hernandez

Polčas
58′
S. LobjanidzeJ. Berrocal
I. MurphyT. Ku-DiPietro
60′
64′
Rafael Navarro

asistencia: C. Harris

71′
73′
M. AlmironS. Alzate
73′
R. HernandezL. Brennan
73′
W. ReillyT. Muyumba
D. YapiA. Harris
86′
C. HarrisS. Wathuta
90+1′
90+4′
B. LennonN. Sessock
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
3Shots off Goal5
9Total Shots11
3Blocked Shots4
7Shots insidebox6
2Shots outsidebox5
9Fouls12
3Corner Kicks4
1Offsides0
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
407Total passes531
352Passes accurate477
86%Passes %90%
1.46expected_goals0.91
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Colorado Rapids je 6.78, v porovnaní s 6.83 u Atlanta United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Colorado Rapids je Rafael Navarro (7.23), u Atlanta United FC je to M. Almiron (7.41).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Colorado Rapids prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Rafael Navarro (7G). U Atlanta United FC je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Miranchuk (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Colorado Rapids nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo Atlanta United FC má 4 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Colorado Rapids nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Atlanta United FC s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Colorado Rapids nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 1 u Atlanta United FC s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Colorado Rapids a 81% u Atlanta United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Colorado Rapids nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Atlanta United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Colorado Rapids je 24.7 (najmladší: N. Cobb (20), najstarší: Z. Steffen (30)), zatiaľ čo Atlanta United FC má priemer 28.3 (najmladší: W. Reilly (23), najstarší: M. Almiron (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Colorado Rapids majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 8 u Atlanta United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Colorado Rapids5-4-14-2-3-1Atlanta United FC
GKDEFMIDFWD
1Steffen4Cannon24Cobb5Maxso3Vines19Murphy14Harris23Bassett8Larraz77Yapi9Navarro1Guzan2Hernand.5Gregers.4Mihaj11Lennon99Slisz28Reilly10Almiron59Miranch.9Lobjani.19Lath

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Colorado RapidsSila pozíciíAtlanta United FC
6.78
Ø Hodnotenie
6.83
6.89Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (5 v 4)6.58
0G 0A0G 0A
6.78Záložník (4 v 5)7.04
3G 2A7G 4A
7.23Útočník (1 v 1)6.69
7G 3A2G 2A
Colorado Rapids5-4-1
1BrankárZ. Steffen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
24ObrancaN. Cobb6.5
5ObrancaA. Maxso
3ObrancaS. Vines
19ObrancaI. Murphy6.7
14ZáložníkC. Harris
23ZáložníkC. Bassett
8ZáložníkO. Larraz
77ZáložníkD. Yapi6.83G2A
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A
Atlanta United FC4-2-3-1
1BrankárB. Guzan
2ObrancaR. Hernandez6.2
5ObrancaS. Gregersen6.9
4ObrancaE. Mihaj6.7
11ObrancaB. Lennon
99ZáložníkB. Slisz
28ZáložníkW. Reilly6.7
10ZáložníkM. Almiron7.42A
59ZáložníkA. Miranchuk7.35G2A
9ZáložníkS. Lobjanidze6.82G
19ÚtočníkE. Latte Lath6.72G2A

Prehľad zápasu

Colorado Rapids zdolal Atlanta United FC 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Yapi 18′, A. Miranchuk 20′, Rafael Navarro 64′ (pen.), Rafael Navarro 71′. Boli udelené 2 žlté karty. Colorado Rapids mal 44% držanie lopty, Atlanta United FC mal 56%. Colorado Rapids mal 9 striel (3 na bránu), Atlanta United FC mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: Colorado Rapids 1.46 — Atlanta United FC 0.91. Colorado Rapids urobil 3 striedaní, Atlanta United FC urobil 5.

Rivalita od 2017

Colorado Rapids vs Atlanta United FC vzájomné výsledky

5 stretnutí
Colorado Rapids
1
výhier
Remízy
0
Atlanta United FC
4
výhier
Góly spolu
12 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
0/5 · 0%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

Colorado Rapids

WLLDLD

Atlanta United FC

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026