Menu

St Louis City vs Nashville Sc

Energizer Park, St. Louis10. augusta 2025 o 02:30
31
Rozhodca: Lorenzo Hernandez

Udalosti zápasu

St. Louis City
Nashville SC
Výkop
J. Orozco

asistencia: D. Padelford

23′
Joao Klauss

asistencia: E. Lowen

39′
Polčas
61′
J. PerezA. Qasem
Joao KlaussS. Becher
62′
62′
E. TagsethA. Muyl
T. OstrakM. Joyner
70′
S. JeongC. Pompeu
70′
74′
W. MeyerJ. Bauer
74′
S. SurridgeT. Bunbury
85′
H. Mukhtar

Penalty

M. HartelJ. Girdwood-Reich
86′
A. MoralesA. Watts
86′
90+6′Alex Muyl
90′
P. YazbekJ. Shaffelburg
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal6
4Shots off Goal9
13Total Shots18
1Blocked Shots3
10Shots insidebox12
3Shots outsidebox6
9Fouls9
4Corner Kicks7
1Offsides2
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
372Total passes506
315Passes accurate452
85%Passes %89%
2.31expected_goals2.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St. Louis City je 6.93, v porovnaní s 7.18 u Nashville SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St. Louis City je M. Hartel (7.47), u Nashville SC je to S. Surridge (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky St. Louis City prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Hartel (3G). U Nashville SC je to 14 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Surridge (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

St. Louis City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Nashville SC má 4 obrancov s priemerom 7.18. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St. Louis City nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 5 u Nashville SC s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St. Louis City nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Nashville SC s priemerom 7.46. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u St. Louis City a 87% u Nashville SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St. Louis City nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Nashville SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St. Louis City je 26.6 (najmladší: J. Orozco (21), najstarší: R. Burki (35)), zatiaľ čo Nashville SC má priemer 28.8 (najmladší: P. Yazbek (23), najstarší: J. Willis (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St. Louis City majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u Nashville SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St. Louis City4-2-3-14-2-3-1Nashville SC
GKDEFMIDFWD
1Burki91Orozco32Baumgar.95Fall2Padelfo.27Morales10Lowen77Jeong7Ostrak17Hartel9Klauss1Willis31Najar4Palacios5Maher28Meyer20Tagseth7Brugman8Yazbek10Mukhtar24Perez9Surridge

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

St. Louis CitySila pozíciíNashville SC
6.93
Ø Hodnotenie
7.18
7.04Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 4)7.18
1G 0A0G 3A
7.13Záložník (5 v 5)7.09
5G 1A5G 7A
Útočník (1 v 1)7.46
0G 0A9G 0A
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
91ObrancaJ. Orozco6.8
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
95ObrancaF. Fall6.6
2ObrancaD. Padelford
27ZáložníkA. Morales
10ZáložníkE. Lowen7.01G
77ZáložníkS. Jeong6.91G
7ZáložníkT. Ostrak
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
9ÚtočníkJoao Klauss
Nashville SC4-2-3-1
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
4ObrancaJ. Palacios7.3
5ObrancaJ. Maher7.1
28ObrancaW. Meyer
20ZáložníkE. Tagseth7.11G
7ZáložníkG. Brugman
8ZáložníkP. Yazbek7.11G3A
10ZáložníkH. Mukhtar7.03G4A
24ZáložníkJ. Perez
9ÚtočníkS. Surridge7.59G

Prehľad zápasu

St. Louis City zdolal Nashville SC 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: J. Orozco 23′, Joao Klauss 39′, S. Jeong 66′, H. Mukhtar 85′ (pen.). Boli udelené 3 žlté karty. St. Louis City mal 43% držanie lopty, Nashville SC mal 57%. St. Louis City mal 13 striel (8 na bránu), Nashville SC mal 18 (6 na bránu). Očakávané góly: St. Louis City 2.31 — Nashville SC 2.21. St. Louis City urobil 5 striedaní, Nashville SC urobil 5.

Rivalita od 2023

St. Louis City vs Nashville SC vzájomné výsledky

2 stretnutí
St. Louis City
0
výhier
Remízy
1
Nashville SC
1
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2024Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

St. Louis City

WWLWLL

Nashville SC

WDLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026