Menu

Chicago Fire vs Los Angeles Fc

SeatGeek Stadium, Bridgeview10. augusta 2025 o 02:30
22
Rozhodca: Ricardo Montero

Udalosti zápasu

Chicago Fire
Los Angeles FC
Výkop
C. Teran

asistencia: P. Zinckernagel

11′
19′
R. Hollingshead

asistencia: D. Martinez

Polčas
46′
M. ChoiniereD. Bouanga
A. GutmanJ. Dean
61′
61′
D. MartinezSon Heung-Min
74′
M. DelgadoF. Amaya
74′
R. HollingsheadA. Smolyakov
VAR
78′Penalty confirmed
81′
D. Bouanga

Penalty

P. ZinckernagelM. Haile-Selassie
87′
S. OregelK. Acosta
88′
D. D'AvillaM. Pineda
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
5Shots off Goal1
11Total Shots12
3Blocked Shots5
7Shots insidebox7
4Shots outsidebox5
7Fouls10
1Corner Kicks6
0Offsides0
49%Ball Possession51%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
478Total passes492
419Passes accurate432
88%Passes %88%
0.54expected_goals1.82
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chicago Fire je 7.03, v porovnaní s 7.00 u Los Angeles FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chicago Fire je H. Cuypers (7.83), u Los Angeles FC je to M. Delgado (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chicago Fire prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 8 asistenciami, na čele s H. Cuypers (11G). U Los Angeles FC je to 17 gólov a 23 asistencií s lídrom N. Ordaz (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chicago Fire nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Los Angeles FC má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chicago Fire nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 3 u Los Angeles FC s hodnotením 7.06. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chicago Fire nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.50, v porovnaní s 3 u Los Angeles FC s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Chicago Fire a 47% u Los Angeles FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chicago Fire nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 48 u Los Angeles FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chicago Fire je 25.6 (najmladší: L. Barroso (20), najstarší: P. Zinckernagel (31)), zatiaľ čo Los Angeles FC má priemer 27.5 (najmladší: D. Martinez (19), najstarší: H. Lloris (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chicago Fire majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 29 u Los Angeles FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chicago Fire4-3-34-3-3Los Angeles FC
GKDEFMIDFWD
1Brady2Barroso4Teran3Elliott15Gutman35Oregel42D'Avilla17Gutierr.11Zincker.9Cuypers19Bamba1Lloris14Palencia91Tafari4Segura24Holling.66Choinie.6Jesus8Delgado30Martinez11Tillman27Ordaz

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

Náhradníci

Tréner: Steven Emil Cherundolo

Chicago FireSila pozíciíLos Angeles FC
7.03
Ø Hodnotenie
7.00
7.01Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)7.04
0G 3A4G 8A
6.72Záložník (3 v 3)7.06
0G 0A4G 5A
7.50Útočník (3 v 3)6.93
17G 5A9G 10A
Chicago Fire4-3-3
1BrankárC. Brady7.0
2ObrancaL. Barroso6.7
4ObrancaC. Teran
3ObrancaJ. Elliott6.91A
15ObrancaA. Gutman6.82A
35ZáložníkS. Oregel6.7
42ZáložníkD. D'Avilla6.7
17ZáložníkB. Gutierrez
11ÚtočníkP. Zinckernagel7.54G3A
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G
19ÚtočníkJ. Bamba7.22G2A
Los Angeles FC4-3-3
1BrankárH. Lloris6.8
14ObrancaS. Palencia7.11G2A
91ObrancaNkosi Tafari7.0
4ObrancaE. Segura7.01G2A
24ObrancaR. Hollingshead7.12G4A
66ZáložníkM. Choiniere7.01G
6ZáložníkIgor Jesus7.01A
8ZáložníkM. Delgado7.23G4A
30ÚtočníkD. Martinez6.93G5A
11ÚtočníkT. Tillman7.02A
27ÚtočníkN. Ordaz6.96G3A

Prehľad zápasu

Chicago Fire a Los Angeles FC remizovali 2:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: C. Teran 11′, R. Hollingshead 19′, J. Bamba 70′, D. Bouanga 81′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. Chicago Fire mal 49% držanie lopty, Los Angeles FC mal 51%. Chicago Fire mal 11 striel (3 na bránu), Los Angeles FC mal 12 (6 na bránu). Očakávané góly: Chicago Fire 0.54 — Los Angeles FC 1.82. Chicago Fire urobil 4 striedaní, Los Angeles FC urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Heung-min Son 78′).

Rivalita od 2018

Chicago Fire vs Los Angeles FC vzájomné výsledky

4 stretnutí
Chicago Fire
1
výhier
Remízy
1
Los Angeles FC
2
výhier
Góly spolu
9 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Chicago Fire

WLLLWD

Los Angeles FC

DWWDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026