Menu

St Louis City vs Minnesota United Fc

Energizer Park, St. Louis27. júla 2025 o 02:30
Rozhodca: Victor Rivas

Udalosti zápasu

St. Louis City
Minnesota United FC
Výkop
E. Lowen

Penalty

36′
Polčas
46′
J. DiazR. Lod
46′
J. GresselB. Hlongwane
D. PadelfordC. Durkin
63′
S. JeongS. Becher
63′
71′
J. RosalesO. Gene
75′
K. Yeboah

Penalty

T. OstrakA. Morales
77′
E. LowenJ. Girdwood-Reich
77′
Joao KlaussC. Teuchert
77′
83′
A. MarkanichD. Taylor
VAR
88′Penalty confirmed
90+9′
T. OluwaseyiL. Hille
90′
K. Yeboah

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
3Shots off Goal2
14Total Shots8
6Blocked Shots2
9Shots insidebox5
5Shots outsidebox3
13Fouls12
10Corner Kicks0
2Offsides2
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards1
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
417Total passes408
345Passes accurate332
83%Passes %81%
1.70expected_goals1.90
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St. Louis City je 6.89, v porovnaní s 6.72 u Minnesota United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St. Louis City je M. Hartel (7.47), u Minnesota United FC je to A. Markanich (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky St. Louis City prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Hartel (3G). U Minnesota United FC je to 12 gólov a 2 asistencií s lídrom K. Yeboah (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

St. Louis City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Minnesota United FC má 5 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St. Louis City nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 4 u Minnesota United FC s hodnotením 6.51. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St. Louis City nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Minnesota United FC s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u St. Louis City a 85% u Minnesota United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St. Louis City nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Minnesota United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St. Louis City je 27.0 (najmladší: J. Orozco (21), najstarší: R. Burki (35)), zatiaľ čo Minnesota United FC má priemer 28.4 (najmladší: J. Diaz (25), najstarší: M. Boxall (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St. Louis City majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Minnesota United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St. Louis City4-2-3-15-4-1Minnesota United FC
GKDEFMIDFWD
1Burki6Wallem32Baumgar.91Orozco2Padelfo.7Ostrak10Lowen77Jeong17Hartel12Pompeu9Klauss97St.Clair24Gressel28Diaz15Boxall23Duggan13Markani.14Oluwase.67Harvey20Trapp8Rosales9Yeboah

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Náhradníci

Tréner: Eric Ramsay

St. Louis CitySila pozíciíMinnesota United FC
6.89
Ø Hodnotenie
6.72
7.04Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 5)6.79
1G 0A5G 2A
7.03Záložník (5 v 4)6.51
5G 1A0G 0A
Útočník (1 v 1)6.78
0G 0A7G 0A
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
6ObrancaC. Wallem6.5
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
91ObrancaJ. Orozco6.8
2ObrancaD. Padelford
7ZáložníkT. Ostrak
10ZáložníkE. Lowen7.01G
77ZáložníkS. Jeong6.91G
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
12ZáložníkC. Pompeu6.7
9ÚtočníkJoao Klauss
Minnesota United FC5-4-1
97BrankárD. St.Clair
24ObrancaJ. Gressel6.4
28ObrancaJ. Diaz6.91A
15ObrancaM. Boxall6.8
23ObrancaM. Duggan6.71G
13ObrancaA. Markanich7.14G1A
14ZáložníkT. Oluwaseyi
67ZáložníkC. Harvey6.3
20ZáložníkW. Trapp6.7
8ZáložníkJ. Rosales
9ÚtočníkK. Yeboah6.87G

Prehľad zápasu

Minnesota United FC zdolal St. Louis City 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: E. Lowen 36′ (pen.), K. Yeboah 75′ (pen.), K. Yeboah 90′ (pen.). Boli udelené 2 žlté karty, Bola udelená 1 červená karta. St. Louis City mal 51% držanie lopty, Minnesota United FC mal 49%. St. Louis City mal 14 striel (5 na bránu), Minnesota United FC mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: St. Louis City 1.70 — Minnesota United FC 1.90. St. Louis City urobil 5 striedaní, Minnesota United FC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Bongokuhle Hlongwane 88′).

Rivalita od 2023

St. Louis City vs Minnesota United FC vzájomné výsledky

6 stretnutí
St. Louis City
1
výhier
Remízy
0
Minnesota United FC
5
výhier
Góly spolu
21 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
4/6 · 67%
Nad 2,5
5/6 · 83%

Aktuálna forma

St. Louis City

WWLWLL

Minnesota United FC

LDWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026