Menu

Philadelphia Union vs Colorado Rapids

Subaru Park, Chester27. júla 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

Philadelphia Union
Colorado Rapids
Výkop
Polčas
52′
J. AtencioO. Larraz
Q. SullivanA. Bedoya
73′
B. DamianiM. Uhre
73′
75′
C. HarrisD. Yapi
83′
T. Ku-DiPietroS. Bassett
M. Uhre

asistencia: I. Vassilev

89′
I. VassilevJ. Rafanello
90+4′
T. BariboS. Olivas
90+2′
M. Uhre

asistencia: A. Bedoya

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal1
12Shots off Goal4
27Total Shots5
4Blocked Shots0
20Shots insidebox4
7Shots outsidebox1
14Fouls9
11Corner Kicks1
1Offsides3
61%Ball Possession39%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves8
492Total passes320
419Passes accurate226
85%Passes %71%
4.00expected_goals0.58
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Philadelphia Union je 6.72, v porovnaní s 6.77 u Colorado Rapids. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Philadelphia Union je A. Blake (6.93), u Colorado Rapids je to Rafael Navarro (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Philadelphia Union prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s D. Jean Jacques (2G). U Colorado Rapids je to 8 gólov a 3 asistencií s lídrom Rafael Navarro (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Philadelphia Union nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo Colorado Rapids má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Philadelphia Union nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Colorado Rapids s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Philadelphia Union nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 1 u Colorado Rapids s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Philadelphia Union a 88% u Colorado Rapids. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Philadelphia Union nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Colorado Rapids. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Philadelphia Union je 25.6 (najmladší: O. Makhanya (21), najstarší: A. Blake (35)), zatiaľ čo Colorado Rapids má priemer 25.5 (najmladší: J. Atencio (23), najstarší: Z. Steffen (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Philadelphia Union majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 7 u Colorado Rapids. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Philadelphia Union4-4-24-2-3-1Colorado Rapids
GKDEFMIDFWD
18Blake15Mbaizo5Glesnes29Makhanya27Wagner33Sullivan21Jacques4Lukic19Vassilev20Damiani9Baribo1Steffen4Cannon5Maxso19Murphy3Vines23Bassett12Atencio14Harris10Mihailo.21Ku-DiPi.9Navarro

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

Philadelphia UnionSila pozíciíColorado Rapids
6.72
Ø Hodnotenie
6.77
6.93Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A0G 0A
6.53Obranca (4 v 4)6.62
0G 0A0G 0A
6.82Záložník (4 v 5)6.64
3G 1A1G 0A
6.58Útočník (2 v 1)7.23
0G 0A7G 3A
Philadelphia Union4-4-2
18BrankárA. Blake6.9
15ObrancaO. Mbaizo6.3
5ObrancaJ. Glesnes
29ObrancaO. Makhanya6.8
27ObrancaK. Wagner
33ZáložníkQ. Sullivan
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
19ZáložníkI. Vassilev6.81G
20ÚtočníkB. Damiani6.6
9ÚtočníkT. Baribo
Colorado Rapids4-2-3-1
1BrankárZ. Steffen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
5ObrancaA. Maxso
19ObrancaI. Murphy6.7
3ObrancaS. Vines
23ZáložníkC. Bassett
12ZáložníkJ. Atencio6.71G
14ZáložníkC. Harris
10ZáložníkD. Mihailovic
21ZáložníkT. Ku-DiPietro6.6
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A

Prehľad zápasu

Philadelphia Union zdolal Colorado Rapids 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: Rafael Navarro 37′, T. Baribo 64′, M. Uhre 89′, M. Uhre 90′. Boli udelené 4 žlté karty. Philadelphia Union mal 61% držanie lopty, Colorado Rapids mal 39%. Philadelphia Union mal 27 striel (11 na bránu), Colorado Rapids mal 5 (1 na bránu). Očakávané góly: Philadelphia Union 4.00 — Colorado Rapids 0.58. Philadelphia Union urobil 4 striedaní, Colorado Rapids urobil 3.

Rivalita od 2012

Philadelphia Union vs Colorado Rapids vzájomné výsledky

11 stretnutí
Philadelphia Union
5
výhier
Remízy
4
Colorado Rapids
2
výhier
Góly spolu
36 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
8/11 · 73%

Aktuálna forma

Philadelphia Union

LLDLDD

Colorado Rapids

WLLDLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026