Menu

San Jose Earthquakes vs Fc Dallas

PayPal Park, San Jose17. júla 2025 o 04:30
Rozhodca: Ramy Touchan

Udalosti zápasu

San Jose Earthquakes
FC Dallas
Výkop
Vitor CostaD. Romney
34′
45′
Polčas
N. TsakirisO. Bouda
66′
76′
B. KamungoL. Farrington
R. RobertsP. Judd
77′
B. LerouxJ. Skahan
77′
Daniel85′
85′
J. Martinez

asistencia: J. Skahan

86′
90+5′
P. DelgadoT. Scott
90+2′
J. TorquatoO. Urhoghide
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
7Shots off Goal6
13Total Shots13
3Blocked Shots2
6Shots insidebox11
7Shots outsidebox2
19Fouls18
4Corner Kicks4
1Offsides6
63%Ball Possession37%
5Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
527Total passes309
437Passes accurate203
83%Passes %66%
1.23expected_goals2.64
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy San Jose Earthquakes je 7.08, v porovnaní s 6.71 u FC Dallas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč San Jose Earthquakes je N. Tsakiris (7.32), u FC Dallas je to P. Musa (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky San Jose Earthquakes prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s N. Tsakiris (2G). U FC Dallas je to 12 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Musa (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

San Jose Earthquakes nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo FC Dallas má 3 obrancov s priemerom 6.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

San Jose Earthquakes nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 4 u FC Dallas s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

San Jose Earthquakes nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u FC Dallas s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u San Jose Earthquakes a 81% u FC Dallas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu San Jose Earthquakes nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 8 u FC Dallas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky San Jose Earthquakes je 26.0 (najmladší: N. Tsakiris (20), najstarší: Daniel (31)), zatiaľ čo FC Dallas má priemer 27.1 (najmladší: Kaick (20), najstarší: S. Ibeagha (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu San Jose Earthquakes majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 9 u FC Dallas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

San Jose Earthquakes3-5-23-4-3FC Dallas
GKDEFMIDFWD
42Daniel26Rodrigu.4Valdez18Roberts10Espinoza34Leroux30Tsakiris6Harkes94Costa9Arango17Martinez1Paes5Abubakar25Ibeagha4Farfan18Moore55Kaick17Ramiro24Torquato6Delgado9Musa77Kamungo

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Náhradníci

Tréner: Eric Quill

San Jose EarthquakesSila pozíciíFC Dallas
7.08
Ø Hodnotenie
6.71
7.28Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (3 v 3)6.00
0G 0A0G 1A
7.03Záložník (5 v 4)6.81
3G 7A1G 2A
Útočník (2 v 3)7.08
0G 0A11G 3A
San Jose Earthquakes3-5-2
42BrankárDaniel7.3
26ObrancaRodrigues
4ObrancaB. R. Wilson Valdez
18ObrancaR. Roberts7.1
10ZáložníkC. Espinoza
34ZáložníkB. Leroux7.21G3A
30ZáložníkN. Tsakiris7.32G4A
6ZáložníkI. Harkes6.8
94ZáložníkVitor Costa6.9
9ÚtočníkC. Arango
17ÚtočníkJ. Martinez
FC Dallas3-4-3
1BrankárM. Paes
5ObrancaL. Abubakar5.2
25ObrancaS. Ibeagha6.81A
4ObrancaM. Farfan
18ZáložníkS. Moore6.71A
55ZáložníkKaick6.91G
17ZáložníkRamiro6.81A
24ZáložníkJ. Torquato
6ÚtočníkP. Delgado6.81G
9ÚtočníkP. Musa7.610G2A
77ÚtočníkB. Kamungo6.91A

Prehľad zápasu

San Jose Earthquakes a FC Dallas remizovali 2:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: I. Harkes 21′, P. Musa 45′, P. Musa 85′, J. Martinez 86′. Bolo udelených 5 žltých kariet. San Jose Earthquakes mal 63% držanie lopty, FC Dallas mal 37%. San Jose Earthquakes mal 13 striel (3 na bránu), FC Dallas mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: San Jose Earthquakes 1.23 — FC Dallas 2.64. San Jose Earthquakes urobil 4 striedaní, FC Dallas urobil 3.

Rivalita od 2012

San Jose Earthquakes vs FC Dallas vzájomné výsledky

31 stretnutí
San Jose Earthquakes
10
výhier
Remízy
14
FC Dallas
7
výhier
Góly spolu
88 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
22/31 · 71%
Nad 2,5
17/31 · 55%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2018

Aktuálna forma

San Jose Earthquakes

LDDWWW

FC Dallas

LWWLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026