Menu

Orlando City Sc vs Cf Montreal

Inter&Co Stadium, Orlando, Florida13. júla 2025 o 01:30
11
Rozhodca: Ramy Touchan

Udalosti zápasu

Orlando City SC
CF Montreal
Výkop
M. Ojeda

asistencia: L. Muriel

28′
Polčas
46′
C. ClarkO. Escobar
L. MurielI. Angulo
59′
63′
G. SynchukD. Sealy
72′
S. PietteF. Herbers
72′
L. PetrassoY. Guboglo
Rafael SantosK. Smith
76′
R. EnriqueD. Thorhallsson
76′
79′
D. BugajT. Pearce
83′
P. Owusu

Penalty

C. AraujoN. Rodriguez
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
4Shots off Goal2
10Total Shots4
2Blocked Shots1
5Shots insidebox1
5Shots outsidebox3
21Fouls18
3Corner Kicks2
3Offsides3
52%Ball Possession48%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
499Total passes465
450Passes accurate414
90%Passes %89%
0.48expected_goals0.85
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Orlando City SC je 6.64, v porovnaní s 6.68 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Orlando City SC je M. Ojeda (7.37), u CF Montreal je to P. Owusu (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Orlando City SC prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 0 asistenciami, na čele s M. Ojeda (7G). U CF Montreal je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Owusu (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Orlando City SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.45, zatiaľ čo CF Montreal má 3 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Orlando City SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u CF Montreal s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Orlando City SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u CF Montreal s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Orlando City SC a 78% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Orlando City SC nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 10 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Orlando City SC je 26.0 (najmladší: J. Otero (23), najstarší: E. Atuesta (28)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 24.1 (najmladší: G. Synchuk (19), najstarší: S. Piette (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Orlando City SC majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 8 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Orlando City SC4-4-23-4-2-1CF Montreal
GKDEFMIDFWD
12Otero30Freeman4Brekalo15Schlegel3Santos87Pasalic20Atuesta5Araujo10Ojeda9Muriel7Enrique40Sirois16Waterman5Craig4Alvarez27Bugaj6Piette22Loturi13Petrasso18Synchuk23Clark9Owusu

Náhradníci

Tréner: Óscar Alexander Pareja Gómez

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Orlando City SCSila pozíciíCF Montreal
6.64
Ø Hodnotenie
6.68
6.30Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.45Obranca (4 v 3)6.58
0G 0A0G 0A
6.82Záložník (4 v 4)6.60
9G 0A1G 1A
Útočník (2 v 3)6.88
0G 0A6G 5A
Orlando City SC4-4-2
12BrankárJ. Otero6.3
30ObrancaA. Freeman
4ObrancaD. Brekalo6.5
15ObrancaR. Schlegel
3ObrancaRafael Santos
87ZáložníkM. Pasalic6.62G
20ZáložníkE. Atuesta6.5
5ZáložníkC. Araujo
10ZáložníkM. Ojeda7.47G
9ÚtočníkL. Muriel
7ÚtočníkR. Enrique
CF Montreal3-4-2-1
40BrankárJ. Sirois
16ObrancaJ. Waterman
5ObrancaB. Craig6.6
4ObrancaF. Alvarez
27ZáložníkD. Bugaj6.6
6ZáložníkS. Piette6.6
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
13ZáložníkL. Petrasso6.5
18ÚtočníkG. Synchuk6.6
23ÚtočníkC. Clark
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A

Prehľad zápasu

Orlando City SC a CF Montreal remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Ojeda 28′, P. Owusu 83′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. Orlando City SC mal 52% držanie lopty, CF Montreal mal 48%. Orlando City SC mal 10 striel (4 na bránu), CF Montreal mal 4 (1 na bránu). Očakávané góly: Orlando City SC 0.48 — CF Montreal 0.85. Orlando City SC urobil 4 striedaní, CF Montreal urobil 5.

Rivalita od 2015

Orlando City SC vs CF Montreal vzájomné výsledky

28 stretnutí
Orlando City SC
11
výhier
Remízy
6
CF Montreal
11
výhier
Góly spolu
79 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
13/28 · 46%
Nad 2,5
15/28 · 54%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2021

Aktuálna forma

Orlando City SC

WLWWLW

CF Montreal

DWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026