Menu

Nashville Sc vs Philadelphia Union

Geodis Park, Nashville6. júla 2025 o 02:30

Udalosti zápasu

Nashville SC
Philadelphia Union
Výkop
Polčas
61′
C. SullivanB. Bender
61′
C. DonovanT. Baribo
72′
I. VassilevA. Bedoya
A. MuylA. Qasem
79′
A. NajarJ. Bauer
82′
Penalty confirmed90+8′
VAR
P. YazbekB. Acosta
90′
S. SurridgeT. Bunbury
90′
H. Mukhtar

Penalty

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
6Shots off Goal7
12Total Shots11
2Blocked Shots1
9Shots insidebox7
3Shots outsidebox4
12Fouls12
4Corner Kicks3
2Offsides1
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards4
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
360Total passes355
275Passes accurate281
76%Passes %79%
2.48expected_goals1.20
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nashville SC je 7.09, v porovnaní s 6.70 u Philadelphia Union. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nashville SC je S. Surridge (7.46), u Philadelphia Union je to A. Blake (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nashville SC prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 10 asistenciami, na čele s S. Surridge (9G). U Philadelphia Union je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom D. Jean Jacques (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nashville SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.13, zatiaľ čo Philadelphia Union má 4 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nashville SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Philadelphia Union s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nashville SC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.46, v porovnaní s 2 u Philadelphia Union s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Nashville SC a 77% u Philadelphia Union. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nashville SC nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Philadelphia Union. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nashville SC je 29.4 (najmladší: P. Yazbek (23), najstarší: J. Willis (37)), zatiaľ čo Philadelphia Union má priemer 24.4 (najmladší: C. Sullivan (16), najstarší: A. Blake (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nashville SC majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 10 u Philadelphia Union. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nashville SC4-2-3-14-4-2Philadelphia Union
GKDEFMIDFWD
1Willis31Najar4Palacios5Maher2Lovitz8Yazbek20Tagseth24Perez10Mukhtar19Muyl9Surridge18Blake15Mbaizo5Glesnes29Makhanya27Wagner6Sullivan21Jacques4Lukic19Vassilev25Donovan20Damiani

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Nashville SCSila pozíciíPhiladelphia Union
7.09
Ø Hodnotenie
6.70
Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
7.13Obranca (4 v 4)6.53
0G 3A0G 0A
6.96Záložník (5 v 4)6.76
5G 7A3G 2A
7.46Útočník (1 v 2)6.58
9G 0A0G 0A
Nashville SC4-2-3-1
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
4ObrancaJ. Palacios7.3
5ObrancaJ. Maher7.1
2ObrancaD. Lovitz7.0
8ZáložníkP. Yazbek7.11G3A
20ZáložníkE. Tagseth7.11G
24ZáložníkJ. Perez
10ZáložníkH. Mukhtar7.03G4A
19ZáložníkA. Muyl6.6
9ÚtočníkS. Surridge7.59G
Philadelphia Union4-4-2
18BrankárA. Blake6.9
15ObrancaO. Mbaizo6.3
5ObrancaJ. Glesnes
29ObrancaO. Makhanya6.8
27ObrancaK. Wagner
6ZáložníkC. Sullivan6.61A
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
19ZáložníkI. Vassilev6.81G
25ÚtočníkC. Donovan
20ÚtočníkB. Damiani6.6

Prehľad zápasu

Nashville SC zdolal Philadelphia Union 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: H. Mukhtar 90′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet, Bola udelená 1 červená karta. Nashville SC mal 50% držanie lopty, Philadelphia Union mal 50%. Nashville SC mal 12 striel (4 na bránu), Philadelphia Union mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Nashville SC 2.48 — Philadelphia Union 1.20. Nashville SC urobil 4 striedaní, Philadelphia Union urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Hany Mukhtar 90′).

Rivalita od 2021

Nashville SC vs Philadelphia Union vzájomné výsledky

11 stretnutí
Nashville SC
4
výhier
Remízy
3
Philadelphia Union
4
výhier
Góly spolu
22 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
4/11 · 36%
Nad 2,5
4/11 · 36%

Aktuálna forma

Nashville SC

WDLDLW

Philadelphia Union

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026