Menu

Cf Montreal vs Inter Miami

Saputo Stadium, Montreal6. júla 2025 o 01:30
14
Rozhodca: Marcos de Oliveira

Udalosti zápasu

CF Montreal
Inter Miami
Výkop
33′
T. Allende

asistencia: L. Messi

Polčas
S. PietteG. Campbell
46′
60′
T. Segovia

asistencia: T. Allende

D. SealyB. Duke
69′
T. PearceY. Guboglo
69′
72′
T. AvilesD. Martinez
72′
B. CremaschiF. Redondo Solari
72′
T. SegoviaB. Rodriguez
C. ClarkG. Synchuk
80′
83′
T. AllendeF. Picault
P. OwusuS. Ibrahim
85′
87′
M. FalconR. Sailor
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal10
4Shots off Goal3
13Total Shots15
1Blocked Shots2
9Shots insidebox10
4Shots outsidebox5
12Fouls14
5Corner Kicks2
0Offsides2
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves7
423Total passes591
361Passes accurate520
85%Passes %88%
1.98expected_goals2.93
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.69, v porovnaní s 7.15 u Inter Miami. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u Inter Miami je to L. Messi (8.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 6 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U Inter Miami je to 85 gólov a 66 asistencií s lídrom L. Messi (35G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo Inter Miami má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 4 u Inter Miami s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 2 u Inter Miami s priemerom 7.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u CF Montreal a 50% u Inter Miami. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 53 u Inter Miami. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 25.0 (najmladší: D. Bugaj (21), najstarší: S. Piette (31)), zatiaľ čo Inter Miami má priemer 30.0 (najmladší: B. Cremaschi (20), najstarší: O. Ustari (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 29 u Inter Miami. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-4-24-4-2Inter Miami
GKDEFMIDFWD
40Sirois27Bugaj5Craig4Alvarez13Petrasso25Sealy22Loturi6Piette3Pearce9Owusu23Clark19Ustari57Weigandt6Aviles37Falcon18Alba21Allende30Cremasc.5Busquets8Segovia10Messi9Suarez

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: Javier Alejandro Mascherano

CF MontrealSila pozíciíInter Miami
6.69
Ø Hodnotenie
7.15
Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.55Obranca (4 v 4)6.88
0G 0A10G 16A
6.67Záložník (4 v 4)7.04
1G 1A30G 16A
7.14Útočník (2 v 2)7.94
6G 5A45G 34A
CF Montreal4-4-2
40BrankárJ. Sirois
27ObrancaD. Bugaj6.6
5ObrancaB. Craig6.6
4ObrancaF. Alvarez
13ObrancaL. Petrasso6.5
25ZáložníkD. Sealy
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
6ZáložníkS. Piette6.6
3ZáložníkT. Pearce
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
23ÚtočníkC. Clark
Inter Miami4-4-2
19BrankárO. Ustari7.0
57ObrancaM. Weigandt6.71G2A
6ObrancaT. Aviles6.62G
37ObrancaM. Falcon6.81G
18ObrancaJ. Alba7.46G14A
21ZáložníkT. Allende7.020G2A
30ZáložníkB. Cremaschi6.91G2A
5ZáložníkS. Busquets7.38A
8ZáložníkT. Segovia7.09G4A
10ÚtočníkL. Messi8.635G23A
9ÚtočníkL. Suarez7.310G11A

Prehľad zápasu

Inter Miami zdolal CF Montreal 4:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: P. Owusu 2′, T. Allende 33′, L. Messi 40′, T. Segovia 60′, L. Messi 62′. Boli udelené 3 žlté karty. CF Montreal mal 42% držanie lopty, Inter Miami mal 58%. CF Montreal mal 13 striel (8 na bránu), Inter Miami mal 15 (10 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 1.98 — Inter Miami 2.93. CF Montreal urobil 5 striedaní, Inter Miami urobil 5.

Rivalita od 2020

CF Montreal vs Inter Miami vzájomné výsledky

12 stretnutí
CF Montreal
7
výhier
Remízy
1
Inter Miami
4
výhier
Góly spolu
39 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
8/12 · 67%
Nad 2,5
8/12 · 67%

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

Inter Miami

WWWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026