Menu

Fc Dallas vs Minnesota United Fc

Toyota Stadium, Frisco5. júla 2025 o 02:45
Rozhodca: Jair Antonio Maruffo

Udalosti zápasu

FC Dallas
Minnesota United FC
Výkop
35′
C. Harvey

asistencia: J. Gressel

Polčas
58′
A. Markanich

asistencia: T. Oluwaseyi

KaickRamiro
59′
S. LletgetPedrinho
59′
64′
T. OluwaseyiB. Hlongwane
64′
K. YeboahO. Gene
L. Farrington

asistencia: P. Musa

73′
81′
N. RomeroJ. Diaz
87′
J. GresselS. Jeong
87′
A. MarkanichM. Duggan
M. FarfanS. Sarver
89′
P. DelgadoAlvaro Augusto
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
8Shots off Goal7
15Total Shots16
1Blocked Shots3
9Shots insidebox9
6Shots outsidebox7
10Fouls10
4Corner Kicks8
1Offsides0
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
501Total passes458
437Passes accurate388
87%Passes %85%
1.30expected_goals2.55
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Dallas je 6.72, v porovnaní s 6.82 u Minnesota United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Dallas je P. Musa (7.57), u Minnesota United FC je to J. Pereyra (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Dallas prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 6 asistenciami, na čele s P. Musa (10G). U Minnesota United FC je to 12 gólov a 5 asistencií s lídrom K. Yeboah (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Dallas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.24, zatiaľ čo Minnesota United FC má 5 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Dallas nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u Minnesota United FC s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Dallas nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.29, v porovnaní s 1 u Minnesota United FC s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Dallas a 84% u Minnesota United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Dallas nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Minnesota United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Dallas je 26.6 (najmladší: Kaick (20), najstarší: S. Ibeagha (33)), zatiaľ čo Minnesota United FC má priemer 28.3 (najmladší: N. Romero (22), najstarší: M. Boxall (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Dallas majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 8 u Minnesota United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Dallas4-3-1-25-4-1Minnesota United FC
GKDEFMIDFWD
1Paes18Moore25Ibeagha5Abubakar4Farfan6Delgado55Kaick8Lletget10Acosta9Musa23Farring.97St.Clair24Gressel67Harvey15Boxall5Romero13Markani.14Oluwase.17Lod20Trapp26Pereyra9Yeboah

Náhradníci

Tréner: Eric Quill

Náhradníci

Tréner: Eric Ramsay

FC DallasSila pozíciíMinnesota United FC
6.72
Ø Hodnotenie
6.82
6.24Obranca (4 v 5)6.72
0G 2A4G 1A
6.86Záložník (4 v 4)7.07
2G 0A1G 4A
7.29Útočník (2 v 1)6.78
14G 4A7G 0A
FC Dallas4-3-1-2
1BrankárM. Paes
18ObrancaS. Moore6.71A
25ObrancaS. Ibeagha6.81A
5ObrancaL. Abubakar5.2
4ObrancaM. Farfan
6ZáložníkP. Delgado6.81G
55ZáložníkKaick6.91G
8ZáložníkS. Lletget
10ZáložníkL. Acosta
9ÚtočníkP. Musa7.610G2A
23ÚtočníkL. Farrington7.04G2A
Minnesota United FC5-4-1
97BrankárD. St.Clair
24ObrancaJ. Gressel6.4
67ObrancaC. Harvey6.3
15ObrancaM. Boxall6.8
5ObrancaN. Romero7.0
13ObrancaA. Markanich7.14G1A
14ZáložníkT. Oluwaseyi
17ZáložníkR. Lod
20ZáložníkW. Trapp6.7
26ZáložníkJ. Pereyra7.41G4A
9ÚtočníkK. Yeboah6.87G

Prehľad zápasu

Minnesota United FC zdolal FC Dallas 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: C. Harvey 35′, A. Markanich 58′, L. Farrington 73′. Boli udelené 3 žlté karty. FC Dallas mal 53% držanie lopty, Minnesota United FC mal 47%. FC Dallas mal 15 striel (6 na bránu), Minnesota United FC mal 16 (6 na bránu). Očakávané góly: FC Dallas 1.30 — Minnesota United FC 2.55. FC Dallas urobil 4 striedaní, Minnesota United FC urobil 5.

Rivalita od 2017

FC Dallas vs Minnesota United FC vzájomné výsledky

20 stretnutí
FC Dallas
7
výhier
Remízy
5
Minnesota United FC
8
výhier
Góly spolu
52 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/20 · 40%
Nad 2,5
8/20 · 40%

Aktuálna forma

FC Dallas

LWWLLD

Minnesota United FC

LDWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026