Menu

New England Revolution vs Colorado Rapids

Gillette Stadium, Foxborough29. júna 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

New England Revolution
Colorado Rapids
Výkop
T. ChancalayL. Langoni
40′
40′
Rafael Navarro

asistencia: D. Yapi

Polčas
55′
T. Ku-DiPietro

asistencia: D. Yapi

S. Vines

Own Goal

58′
L. CampanaM. Urruti
63′
B. ByeI. Feingold
63′
68′
T. Ku-DiPietroS. Bassett
74′
S. VinesK. Rosenberry
74′
D. YapiC. Ronan
W. OmsbergT. Beason
81′
P. MillerL. Diaz
81′
C. Gil

Penalty

86′
90′
C. HarrisI. Murphy
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal4
3Shots off Goal1
18Total Shots10
5Blocked Shots5
11Shots insidebox4
7Shots outsidebox6
9Fouls15
11Corner Kicks2
1Offsides1
72%Ball Possession28%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves8
585Total passes241
514Passes accurate171
88%Passes %71%
2.21expected_goals0.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New England Revolution je 6.92, v porovnaní s 6.78 u Colorado Rapids. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New England Revolution je C. Gil (7.63), u Colorado Rapids je to Rafael Navarro (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New England Revolution prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 3 asistenciami, na čele s C. Gil (4G). U Colorado Rapids je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom Rafael Navarro (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New England Revolution nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Colorado Rapids má 4 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New England Revolution nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u Colorado Rapids s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New England Revolution nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.31, v porovnaní s 2 u Colorado Rapids s priemerom 7.01. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u New England Revolution a 85% u Colorado Rapids. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New England Revolution nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Colorado Rapids. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New England Revolution je 26.0 (najmladší: P. Miller (18), najstarší: C. Gil (33)), zatiaľ čo Colorado Rapids má priemer 23.8 (najmladší: D. Yapi (21), najstarší: R. Cannon (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New England Revolution majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u Colorado Rapids. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New England Revolution3-4-1-24-4-2Colorado Rapids
GKDEFMIDFWD
31Ivacic3Ceballos16Omsberg5Hughes15Bye8Polster80Yusuf25Miller10Gil9Campana7Chancal.41Defreit.4Cannon5Maxso6Awaziem3Vines14Harris8Larraz12Atencio21Ku-DiPi.9Navarro77Yapi

Náhradníci

Tréner: Pablo Moreira

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

New England RevolutionSila pozíciíColorado Rapids
6.92
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (3 v 4)6.53
2G 0A0G 0A
6.85Záložník (4 v 4)6.64
5G 0A1G 0A
7.31Útočník (3 v 2)7.01
5G 3A10G 5A
New England Revolution3-4-1-2
31BrankárA. Ivacic
3ObrancaB. Ceballos7.42G
16ObrancaW. Omsberg
5ObrancaK. Hughes5.9
15ZáložníkB. Bye
8ZáložníkM. Polster6.6
80ZáložníkA. Yusuf7.02G
25ZáložníkP. Miller6.93G
10ÚtočníkC. Gil7.64G3A
9ÚtočníkL. Campana7.01G
7ÚtočníkT. Chancalay
Colorado Rapids4-4-2
41BrankárN. Defreitas-Hansen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
5ObrancaA. Maxso
6ObrancaC. Awaziem
3ObrancaS. Vines
14ZáložníkC. Harris
8ZáložníkO. Larraz
12ZáložníkJ. Atencio6.71G
21ZáložníkT. Ku-DiPietro6.6
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A
77ÚtočníkD. Yapi6.83G2A

Prehľad zápasu

New England Revolution a Colorado Rapids remizovali 3:3. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: C. Harris 29′, Rafael Navarro 40′, T. Ku-DiPietro 55′, S. Vines 58′ (o.g.), C. Gil 86′ (pen.), M. Urruti 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. New England Revolution mal 72% držanie lopty, Colorado Rapids mal 28%. New England Revolution mal 18 striel (10 na bránu), Colorado Rapids mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: New England Revolution 2.21 — Colorado Rapids 0.81. New England Revolution urobil 5 striedaní, Colorado Rapids urobil 4.

Rivalita od 2012

New England Revolution vs Colorado Rapids vzájomné výsledky

10 stretnutí
New England Revolution
7
výhier
Remízy
0
Colorado Rapids
3
výhier
Góly spolu
24 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
5/10 · 50%
Nad 2,5
6/10 · 60%

Aktuálna forma

New England Revolution

LWWLDW

Colorado Rapids

WLLDLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026