Menu

St Louis City vs Orlando City Sc

CITYPARK, St. Louis26. júna 2025 o 02:30
Rozhodca: Guido Gonzales Jr

Udalosti zápasu

St. Louis City
Orlando City SC
Výkop
22′
R. Enrique

asistencia: E. Atuesta

Polčas
A. WattsA. Morales
46′
T. TotlandJ. Zalinsky
68′
68′
I. AnguloL. Muriel
C. TeuchertC. Wallem
69′
S. BecherB. McSorley
76′
T. BaumgartlM. Wentzel
83′
84′
M. PasalicZ. Taifi
90+1′
M. OjedaRafael Santos
90+1′
R. EnriqueN. Rodriguez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal12
6Shots off Goal6
16Total Shots23
5Blocked Shots5
11Shots insidebox15
5Shots outsidebox8
9Fouls1
5Corner Kicks6
0Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves3
479Total passes561
412Passes accurate501
86%Passes %89%
1.72expected_goals2.48
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St. Louis City je 6.80, v porovnaní s 6.75 u Orlando City SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St. Louis City je M. Hartel (7.47), u Orlando City SC je to M. Ojeda (7.37).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky St. Louis City prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Hartel (3G). U Orlando City SC je to 9 gólov a 3 asistencií s lídrom M. Ojeda (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

St. Louis City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Orlando City SC má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St. Louis City nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Orlando City SC s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St. Louis City nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Orlando City SC s priemerom 7.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u St. Louis City a 85% u Orlando City SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St. Louis City nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Orlando City SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St. Louis City je 28.4 (najmladší: T. Totland (26), najstarší: R. Burki (35)), zatiaľ čo Orlando City SC má priemer 27.8 (najmladší: M. Pasalic (25), najstarší: R. Jansson (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St. Louis City majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Orlando City SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St. Louis City4-2-3-14-4-2Orlando City SC
GKDEFMIDFWD
1Burki14Totland22Hiebert32Baumgar.99Reid20Watts17Hartel11Becher36Teuchert12Pompeu9Klauss1Gallese17Thorhal.4Brekalo6Jansson24Smith87Pasalic20Atuesta5Araujo77Angulo7Enrique10Ojeda

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Náhradníci

Tréner: Óscar Alexander Pareja Gómez

St. Louis CitySila pozíciíOrlando City SC
6.80
Ø Hodnotenie
6.75
7.04Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.63
1G 0A0G 0A
6.82Záložník (5 v 4)6.63
4G 4A2G 3A
Útočník (1 v 2)7.37
0G 0A7G 0A
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
14ObrancaT. Totland6.6
22ObrancaK. Hiebert
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
99ObrancaJ. Reid
20ZáložníkA. Watts
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
11ZáložníkS. Becher6.51G3A
36ZáložníkC. Teuchert6.6
12ZáložníkC. Pompeu6.7
9ÚtočníkJoao Klauss
Orlando City SC4-4-2
1BrankárP. Gallese
17ObrancaD. Thorhallsson
4ObrancaD. Brekalo6.5
6ObrancaR. Jansson6.8
24ObrancaK. Smith
87ZáložníkM. Pasalic6.62G
20ZáložníkE. Atuesta6.5
5ZáložníkC. Araujo
77ZáložníkI. Angulo6.83A
7ÚtočníkR. Enrique
10ÚtočníkM. Ojeda7.47G

Prehľad zápasu

Orlando City SC zdolal St. Louis City 4:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: R. Enrique 7′, M. Pasalic 9′, R. Enrique 22′, S. Becher 40′, Joao Klauss 45′, M. Pasalic 82′. Boli udelené 2 žlté karty. St. Louis City mal 47% držanie lopty, Orlando City SC mal 53%. St. Louis City mal 16 striel (5 na bránu), Orlando City SC mal 23 (12 na bránu). Očakávané góly: St. Louis City 1.72 — Orlando City SC 2.48. St. Louis City urobil 5 striedaní, Orlando City SC urobil 4.

Rivalita od 2023

St. Louis City vs Orlando City SC vzájomné výsledky

1 stretnutí
St. Louis City
0
výhier
Remízy
0
Orlando City SC
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

St. Louis City

WWLWLL

Orlando City SC

WLWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026