Menu

New York City Fc vs Atlanta United Fc

Yankee Stadium, Bronx13. júna 2025 o 01:30
Rozhodca: Sergiy Boyko

Udalosti zápasu

New York City FC
Atlanta United FC
Výkop
VAR
15′Penalty cancelled
M. Moralez

asistencia: H. Wolf

44′
Polčas
M. Bakrar

asistencia: A. Perea

55′
H. Wolf

asistencia: M. Moralez

57′
H. Wolf

asistencia: J. Haak

59′
62′
D. WilliamsN. Cobb
62′
R. HernandezL. Abram
62′
S. LobjanidzeE. Latte Lath
A. OjedaN. Cavallo
73′
B. RisaK. O'Toole
73′
S. TanasijevicT. Gray
73′
M. BakrarS. Garfield Reid
78′
78′
J. ThiareL. Brennan
J. FernandezJ. Shore
83′
88′
P. AmadorN. Sessock
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
1Shots off Goal3
11Total Shots8
4Blocked Shots1
8Shots insidebox4
3Shots outsidebox4
8Fouls6
5Corner Kicks5
3Offsides2
56%Ball Possession44%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
591Total passes465
508Passes accurate387
86%Passes %83%
1.34expected_goals0.61
-2goals_prevented-2

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York City FC je 6.93, v porovnaní s 6.73 u Atlanta United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York City FC je A. Perea (7.10), u Atlanta United FC je to A. Miranchuk (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York City FC prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 10 asistenciami, na čele s H. Wolf (5G). U Atlanta United FC je to 7 gólov a 2 asistencií s lídrom A. Miranchuk (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York City FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Atlanta United FC má 5 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York City FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 3 u Atlanta United FC s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York City FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Atlanta United FC s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u New York City FC a 80% u Atlanta United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York City FC nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Atlanta United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York City FC je 27.6 (najmladší: A. Ojeda (21), najstarší: M. Moralez (38)), zatiaľ čo Atlanta United FC má priemer 26.8 (najmladší: M. Edwards (22), najstarší: S. Lobjanidze (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York City FC majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u Atlanta United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York City FC4-2-3-15-3-2Atlanta United FC
GKDEFMIDFWD
30Romero19Tanasij.13Martins80Haak5Risa8Perea10Moralez26Ojeda11Fernand.17Wolf9Bakrar1Guzan11Lennon47Edwards3Williams2Hernand.18Amador59Miranch.28Reilly43Klich14Thiare9Lobjani.

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

New York City FCSila pozíciíAtlanta United FC
6.93
Ø Hodnotenie
6.73
6.73Obranca (4 v 5)6.53
0G 0A0G 0A
7.03Záložník (5 v 3)7.01
9G 10A5G 2A
Útočník (1 v 2)6.75
0G 0A2G 0A
New York City FC4-2-3-1
30BrankárT. Romero
19ObrancaS. Tanasijevic6.5
13ObrancaThiago Martins7.0
80ObrancaJ. Haak
5ObrancaB. Risa
8ZáložníkA. Perea7.1
10ZáložníkM. Moralez7.01G6A
26ZáložníkA. Ojeda7.03G3A
11ZáložníkJ. Fernandez
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
9ÚtočníkM. Bakrar
Atlanta United FC5-3-2
1BrankárB. Guzan
11ObrancaB. Lennon
47ObrancaM. Edwards6.7
3ObrancaD. Williams
2ObrancaR. Hernandez6.2
18ObrancaP. Amador6.8
59ZáložníkA. Miranchuk7.35G2A
28ZáložníkW. Reilly6.7
43ZáložníkM. Klich
14ÚtočníkJ. Thiare
9ÚtočníkS. Lobjanidze6.82G

Prehľad zápasu

New York City FC zdolal Atlanta United FC 4:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Moralez 44′, M. Bakrar 55′, H. Wolf 57′, H. Wolf 59′. New York City FC mal 56% držanie lopty, Atlanta United FC mal 44%. New York City FC mal 11 striel (6 na bránu), Atlanta United FC mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: New York City FC 1.34 — Atlanta United FC 0.61. New York City FC urobil 5 striedaní, Atlanta United FC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Jamal Thiaré 15′).

Rivalita od 2017

New York City FC vs Atlanta United FC vzájomné výsledky

18 stretnutí
New York City FC
5
výhier
Remízy
8
Atlanta United FC
5
výhier
Góly spolu
58 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
15/18 · 83%
Nad 2,5
11/18 · 61%

Aktuálna forma

New York City FC

WWLWLD

Atlanta United FC

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026