Menu

Los Angeles Fc vs Colorado Rapids

BMO Stadium, Los Angeles10. júla 2025 o 04:25
Rozhodca: Jair Antonio Maruffo

Udalosti zápasu

Los Angeles FC
Colorado Rapids
Výkop
16′
D. YapiK. Rosenberry
D. Bouanga

Penalty

42′
Polčas
E. SeguraNkosi Tafari
64′
N. OrdazJ. Ebobisse
64′
J. DilrosunD. Martinez
64′
65′
Rafael NavarroC. Harris
65′
O. LarrazT. Ku-DiPietro
65′
D. MihailovicC. Ronan
71′
C. BassettS. Bassett
Igor JesusF. Amaya
75′
R. HollingsheadA. Smolyakov
75′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
10Shots off Goal2
21Total Shots6
6Blocked Shots2
13Shots insidebox4
8Shots outsidebox2
20Fouls8
2Corner Kicks0
1Offsides1
73%Ball Possession27%
0Yellow Cards0
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves2
843Total passes315
773Passes accurate236
92%Passes %75%
3.18expected_goals0.47
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Los Angeles FC je 7.08, v porovnaní s 6.82 u Colorado Rapids. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Los Angeles FC je D. Bouanga (7.67), u Colorado Rapids je to Rafael Navarro (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Los Angeles FC prispeli v tejto sezóne 42 gólmi a 26 asistenciami, na čele s D. Bouanga (26G). U Colorado Rapids je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom Rafael Navarro (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Los Angeles FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Colorado Rapids má 3 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Los Angeles FC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 5 u Colorado Rapids s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Los Angeles FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.22, v porovnaní s 2 u Colorado Rapids s priemerom 7.01. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Los Angeles FC a 85% u Colorado Rapids. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Los Angeles FC nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Colorado Rapids. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Los Angeles FC je 29.1 (najmladší: N. Ordaz (21), najstarší: H. Lloris (39)), zatiaľ čo Colorado Rapids má priemer 24.0 (najmladší: D. Yapi (21), najstarší: R. Cannon (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Los Angeles FC majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 8 u Colorado Rapids. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Los Angeles FC4-3-34-3-1-2Colorado Rapids
GKDEFMIDFWD
1Lloris14Palencia33Long4Segura24Holling.11Tillman6Jesus8Delgado26Dilrosun27Ordaz99Bouanga41Defreit.4Cannon5Maxso6Awaziem99Travis23Bassett12Atencio8Larraz10Mihailo.9Navarro77Yapi

Náhradníci

Tréner: Steven Emil Cherundolo

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

Los Angeles FCSila pozíciíColorado Rapids
7.08
Ø Hodnotenie
6.82
6.82Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (4 v 3)6.53
5G 8A0G 0A
7.06Záložník (3 v 5)6.70
3G 7A1G 0A
7.22Útočník (3 v 2)7.01
34G 11A10G 5A
Los Angeles FC4-3-3
1BrankárH. Lloris6.8
14ObrancaS. Palencia7.11G2A
33ObrancaA. Long7.01G
4ObrancaE. Segura7.01G2A
24ObrancaR. Hollingshead7.12G4A
11ZáložníkT. Tillman7.02A
6ZáložníkIgor Jesus7.01A
8ZáložníkM. Delgado7.23G4A
26ÚtočníkJ. Dilrosun7.12G
27ÚtočníkN. Ordaz6.96G3A
99ÚtočníkD. Bouanga7.726G8A
Colorado Rapids4-3-1-2
41BrankárN. Defreitas-Hansen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
5ObrancaA. Maxso
6ObrancaC. Awaziem
99ZáložníkJ. Travis
23ZáložníkC. Bassett
12ZáložníkJ. Atencio6.71G
8ZáložníkO. Larraz
10ZáložníkD. Mihailovic
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A
77ÚtočníkD. Yapi6.83G2A

Prehľad zápasu

Los Angeles FC zdolal Colorado Rapids 3:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Bouanga 42′ (pen.), N. Ordaz 48′, J. Dilrosun 59′. Bola udelená 1 červená karta. Los Angeles FC mal 73% držanie lopty, Colorado Rapids mal 27%. Los Angeles FC mal 21 striel (5 na bránu), Colorado Rapids mal 6 (2 na bránu). Očakávané góly: Los Angeles FC 3.18 — Colorado Rapids 0.47. Los Angeles FC urobil 5 striedaní, Colorado Rapids urobil 5.

Rivalita od 2018

Los Angeles FC vs Colorado Rapids vzájomné výsledky

17 stretnutí
Los Angeles FC
9
výhier
Remízy
3
Colorado Rapids
5
výhier
Góly spolu
49 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
6/17 · 35%
Nad 2,5
11/17 · 65%

Aktuálna forma

Los Angeles FC

DWWDLW

Colorado Rapids

WLLDLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026