Menu

Toronto Fc vs Philadelphia Union

BMO Field, Toronto29. mája 2025 o 01:30
Rozhodca: Guido Gonzales Jr

Udalosti zápasu

Toronto FC
Philadelphia Union
Výkop
Polčas
H. WingoS. Rosted
46′
67′
B. DamianiM. Uhre
67′
J. BuenoD. Jean Jacques
O. Brynhildsen

asistencia: D. Flores

75′
76′
I. VassilevA. Bedoya
Z. MonlouisK. Long
78′
83′
Q. SullivanB. Bender
A. CoelloM. Longstaff
86′
O. BrynhildsenC. Sharp
86′
86′
N. Harriel

asistencia: K. Wagner

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
4Shots off Goal6
9Total Shots14
1Blocked Shots2
6Shots insidebox8
3Shots outsidebox6
13Fouls17
3Corner Kicks9
2Offsides3
42%Ball Possession58%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
276Total passes371
184Passes accurate256
67%Passes %69%
0.97expected_goals1.36
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Toronto FC je 6.82, v porovnaní s 6.85 u Philadelphia Union. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Toronto FC je J. Osorio (7.02), u Philadelphia Union je to F. Westfield (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Toronto FC prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 4 asistenciami, na čele s D. Etienne (1G). U Philadelphia Union je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom N. Harriel (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Toronto FC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Philadelphia Union má 4 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Toronto FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u Philadelphia Union s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Toronto FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Philadelphia Union s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Toronto FC a 75% u Philadelphia Union. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Toronto FC nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Philadelphia Union. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Toronto FC je 28.0 (najmladší: Z. Monlouis (22), najstarší: J. Osorio (33)), zatiaľ čo Philadelphia Union má priemer 25.0 (najmladší: F. Westfield (20), najstarší: A. Blake (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Toronto FC majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 11 u Philadelphia Union. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Toronto FC3-5-24-4-2Philadelphia Union
GKDEFMIDFWD
1Johnson2Wingo12Monlouis28Petretta11Etienne14Coello20Flores21Osorio16Spicer7Corbeanu9Brynhil.18Blake39Westfie.5Glesnes26Harriel27Wagner33Sullivan8Bueno4Lukic19Vassilev9Baribo20Damiani

Náhradníci

Tréner: Robin Lucius Fraser

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Toronto FCSila pozíciíPhiladelphia Union
6.82
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (3 v 4)6.99
0G 0A1G 1A
6.85Záložník (5 v 4)6.82
1G 4A2G 1A
Útočník (2 v 2)6.58
0G 0A0G 0A
Toronto FC3-5-2
1BrankárS. Johnson
2ObrancaH. Wingo6.9
12ObrancaZ. Monlouis6.6
28ObrancaR. Petretta
11ZáložníkD. Etienne6.61G
14ZáložníkA. Coello6.92A
20ZáložníkD. Flores
21ZáložníkJ. Osorio7.02A
16ZáložníkT. Spicer
7ÚtočníkT. Corbeanu
9ÚtočníkO. Brynhildsen
Philadelphia Union4-4-2
18BrankárA. Blake6.9
39ObrancaF. Westfield7.11A
5ObrancaJ. Glesnes
26ObrancaN. Harriel6.91G
27ObrancaK. Wagner
33ZáložníkQ. Sullivan
8ZáložníkJ. Bueno6.91G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
19ZáložníkI. Vassilev6.81G
9ÚtočníkT. Baribo
20ÚtočníkB. Damiani6.6

Prehľad zápasu

Philadelphia Union zdolal Toronto FC 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: O. Brynhildsen 75′, N. Harriel 86′, K. Wagner 90′. Boli udelené 2 žlté karty. Toronto FC mal 42% držanie lopty, Philadelphia Union mal 58%. Toronto FC mal 9 striel (4 na bránu), Philadelphia Union mal 14 (6 na bránu). Očakávané góly: Toronto FC 0.97 — Philadelphia Union 1.36. Toronto FC urobil 4 striedaní, Philadelphia Union urobil 4.

Rivalita od 2012

Toronto FC vs Philadelphia Union vzájomné výsledky

32 stretnutí
Toronto FC
14
výhier
Remízy
9
Philadelphia Union
9
výhier
Góly spolu
94 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
19/32 · 59%
Nad 2,5
20/32 · 63%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2026

Aktuálna forma

Toronto FC

LLDLDD

Philadelphia Union

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026