Menu

New York City Fc vs Chicago Fire

Yankee Stadium, Bronx25. mája 2025 o 21:00

Udalosti zápasu

New York City FC
Chicago Fire
Výkop
41′
M. PinedaD. D'Avilla
Polčas
T. GrayM. Ilenic
46′
J. ShoreM. Bakrar
46′
46′
J. BambaR. Kouame
58′
P. ZinckernagelL. Barroso
70′
76′
J. DeanO. Glasgow
76′
S. OregelM. Haile-Selassie
J. FernandezA. Ojeda
79′
Penalty confirmed87′
VAR
89′
J. HaakK. Parks
90′
A. MartinezN. Cavallo
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
8Shots off Goal4
22Total Shots8
6Blocked Shots1
16Shots insidebox3
6Shots outsidebox5
12Fouls19
11Corner Kicks2
2Offsides2
65%Ball Possession35%
4Yellow Cards3
0Red Cards2
2Goalkeeper Saves5
528Total passes285
453Passes accurate223
86%Passes %78%
4.08expected_goals0.27
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York City FC je 6.94, v porovnaní s 6.96 u Chicago Fire. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York City FC je A. O'Neill (7.06), u Chicago Fire je to H. Cuypers (7.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York City FC prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 9 asistenciami, na čele s H. Wolf (5G). U Chicago Fire je to 17 gólov a 8 asistencií s lídrom H. Cuypers (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York City FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Chicago Fire má 4 obrancov s priemerom 6.64. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York City FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 3 u Chicago Fire s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York City FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Chicago Fire s priemerom 7.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u New York City FC a 83% u Chicago Fire. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York City FC nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Chicago Fire. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York City FC je 27.0 (najmladší: J. Shore (18), najstarší: M. Moralez (38)), zatiaľ čo Chicago Fire má priemer 27.0 (najmladší: S. Oregel (20), najstarší: P. Zinckernagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York City FC majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 7 u Chicago Fire. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York City FC4-2-3-14-3-3Chicago Fire
GKDEFMIDFWD
49Freese24Gray13Martins80Haak5Risa21O'Neill32Shore11Fernand.10Moralez17Wolf16Martinez1Brady24Dean5Rogers3Elliott15Gutman35Oregel22Pineda17Gutierr.11Zincker.9Cuypers19Bamba

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

New York City FCSila pozíciíChicago Fire
6.94
Ø Hodnotenie
6.96
6.96Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 4)6.64
1G 1A0G 3A
6.92Záložník (5 v 3)6.75
6G 8A0G 0A
Útočník (1 v 3)7.50
0G 0A17G 5A
New York City FC4-2-3-1
49BrankárM. Freese7.0
24ObrancaT. Gray7.01G1A
13ObrancaThiago Martins7.0
80ObrancaJ. Haak
5ObrancaB. Risa
21ZáložníkA. O'Neill7.11A
32ZáložníkJ. Shore6.6
11ZáložníkJ. Fernandez
10ZáložníkM. Moralez7.01G6A
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
16ÚtočníkA. Martinez
Chicago Fire4-3-3
1BrankárC. Brady7.0
24ObrancaJ. Dean6.6
5ObrancaS. Rogers6.3
3ObrancaJ. Elliott6.91A
15ObrancaA. Gutman6.82A
35ZáložníkS. Oregel6.7
22ZáložníkM. Pineda6.8
17ZáložníkB. Gutierrez
11ÚtočníkP. Zinckernagel7.54G3A
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G
19ÚtočníkJ. Bamba7.22G2A

Prehľad zápasu

New York City FC zdolal Chicago Fire 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: P. Zinckernagel 19′, M. Bakrar 58′, H. Wolf 70′, A. Martinez 89′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet, Boli udelené 2 červené karty. New York City FC mal 65% držanie lopty, Chicago Fire mal 35%. New York City FC mal 22 striel (8 na bránu), Chicago Fire mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: New York City FC 4.08 — Chicago Fire 0.27. New York City FC urobil 5 striedaní, Chicago Fire urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Agustin Ojeda 87′).

Rivalita od 2015

New York City FC vs Chicago Fire vzájomné výsledky

23 stretnutí
New York City FC
12
výhier
Remízy
8
Chicago Fire
3
výhier
Góly spolu
60 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
12/23 · 52%
Nad 2,5
9/23 · 39%

Aktuálna forma

New York City FC

WWLWLD

Chicago Fire

WLLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026