Menu

Dc United vs New York Red Bulls

Audi Field, Washington25. mája 2025 o 01:30
Domáci

DC United

02
Rozhodca: Malik Badawi

Udalosti zápasu

DC United
New York Red Bulls
Výkop
Polčas
B. ServaniaJ. Hopkins
46′
G. TubbsM. Peltola
46′
H. KijimaJ. Stroud
59′
J. MurrellK. Fletcher
59′
Gabriel Pirani
72′
79′
W. CarmonaM. Sofo
79′
E. ForsbergD. Gjengaar
87′
P. StroudR. Donkor
90+3′
E. M. Choupo-MotingW. Bogacz
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
0Shots off Goal3
7Total Shots11
1Blocked Shots2
5Shots insidebox8
2Shots outsidebox3
12Fouls11
4Corner Kicks1
0Offsides3
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
455Total passes507
364Passes accurate400
80%Passes %79%
0.71expected_goals1.15
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy DC United je 6.63, v porovnaní s 6.61 u New York Red Bulls. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč DC United je K. Rowles (6.94), u New York Red Bulls je to E. Forsberg (6.80).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky DC United prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Bartlett (1G). U New York Red Bulls je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom E. M. Choupo-Moting (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

DC United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo New York Red Bulls má 4 obrancov s priemerom 6.51. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

DC United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 5 u New York Red Bulls s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

DC United nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 1 u New York Red Bulls s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u DC United a 84% u New York Red Bulls. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu DC United nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 2 u New York Red Bulls. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky DC United je 25.1 (najmladší: J. Murrell (21), najstarší: L. Bartlett (28)), zatiaľ čo New York Red Bulls má priemer 30.8 (najmladší: O. Valencia (21), najstarší: E. M. Choupo-Moting (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu DC United majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 8 u New York Red Bulls. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

DC United3-4-2-14-3-2-1New York Red Bulls
GKDEFMIDFWD
13Barraza16Tubbs3Bartlett15Rowles22Herrera23Servania6Enow28Schnegg77Kijima7Peglow17Murrell31Coronel6Duncan26Parker42Hack5Valencia17Harper75Edelman8Stroud10Forsberg19Carmona13Choupo-.

Náhradníci

Tréner: René Weiler

Náhradníci

Tréner: Sandro Schwarz

DC UnitedSila pozíciíNew York Red Bulls
6.63
Ø Hodnotenie
6.61
6.82Obranca (3 v 4)6.51
2G 0A0G 0A
6.59Záložník (4 v 5)6.80
0G 0A1G 3A
6.54Útočník (3 v 1)6.62
0G 4A2G 0A
DC United3-4-2-1
13BrankárL. Barraza
16ObrancaG. Tubbs
3ObrancaL. Bartlett6.71G
15ObrancaK. Rowles6.91G
22ZáložníkA. Herrera6.6
23ZáložníkB. Servania6.6
6ZáložníkBoris Enow
28ZáložníkD. Schnegg
77ÚtočníkH. Kijima6.5
7ÚtočníkPeglow6.73A
17ÚtočníkJ. Murrell6.51A
New York Red Bulls4-3-2-1
31BrankárCarlos Coronel
6ObrancaK. Duncan
26ObrancaT. Parker6.7
42ObrancaA. Hack
5ObrancaO. Valencia6.3
17ZáložníkC. Harper
75ZáložníkD. Edelman
8ZáložníkP. Stroud
10ZáložníkE. Forsberg6.81G3A
19ZáložníkW. Carmona
13ÚtočníkE. M. Choupo-Moting6.62G

Prehľad zápasu

New York Red Bulls zdolal DC United 2:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: C. Harper 42′, M. Sofo 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. DC United mal 48% držanie lopty, New York Red Bulls mal 52%. DC United mal 7 striel (6 na bránu), New York Red Bulls mal 11 (6 na bránu). Očakávané góly: DC United 0.71 — New York Red Bulls 1.15. DC United urobil 5 striedaní, New York Red Bulls urobil 4.

Rivalita od 2012

DC United vs New York Red Bulls vzájomné výsledky

46 stretnutí
DC United
10
výhier
Remízy
15
New York Red Bulls
21
výhier
Góly spolu
123 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
22/46 · 48%
Nad 2,5
20/46 · 43%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 44 v 2026

Aktuálna forma

DC United

LDWWDD

New York Red Bulls

WWLLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026