Menu

Philadelphia Union vs Columbus Crew

Subaru Park, Chester11. mája 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

Philadelphia Union
Columbus Crew
Výkop
Polčas
60′
Y. CheberkoM. Amundsen
60′
A. JacksonJ. Russell-Rowe
B. DamianiM. Uhre
69′
T. BariboO. Makhanya
69′
D. Jean JacquesJ. Bueno
78′
78′
D. GazdagI. Aliyu
Q. SullivanC. Donovan
79′
J. LukicJ. Rafanello
89′
89′
M. ArfstenA. Sejdic
90′
D. NagbeL. Lappalainen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
5Shots off Goal5
16Total Shots10
5Blocked Shots2
8Shots insidebox7
8Shots outsidebox3
13Fouls10
3Corner Kicks5
6Offsides0
30%Ball Possession70%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
283Total passes678
219Passes accurate595
77%Passes %88%
1.70expected_goals0.95
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Philadelphia Union je 6.84, v porovnaní s 6.74 u Columbus Crew. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Philadelphia Union je F. Westfield (7.12), u Columbus Crew je to D. Chambost (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Philadelphia Union prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s D. Jean Jacques (2G). U Columbus Crew je to 8 gólov a 6 asistencií s lídrom D. Rossi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Philadelphia Union nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Columbus Crew má 3 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Philadelphia Union nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Columbus Crew s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Philadelphia Union nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u Columbus Crew s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Philadelphia Union a 87% u Columbus Crew. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Philadelphia Union nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Columbus Crew. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Philadelphia Union je 22.6 (najmladší: A. Rick (19), najstarší: D. Jean Jacques (25)), zatiaľ čo Columbus Crew má priemer 26.8 (najmladší: P. Schulte (24), najstarší: S. Moreira (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Philadelphia Union majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 9 u Columbus Crew. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Philadelphia Union4-4-23-4-1-2Columbus Crew
GKDEFMIDFWD
76Rick39Westfie.5Glesnes26Harriel27Wagner19Vassilev21Jacques4Lukic33Sullivan20Damiani9Baribo28Schulte31Moreira25Zawadzki21Cheberko23Farsi7Chambost6Nagbe27Arfsten13Jackson8Gazdag10Rossi

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

Philadelphia UnionSila pozíciíColumbus Crew
6.84
Ø Hodnotenie
6.74
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 3)6.55
1G 1A0G 0A
6.82Záložník (4 v 4)6.90
3G 1A3G 5A
6.58Útočník (2 v 3)6.75
0G 0A5G 1A
Philadelphia Union4-4-2
76BrankárA. Rick
39ObrancaF. Westfield7.11A
5ObrancaJ. Glesnes
26ObrancaN. Harriel6.91G
27ObrancaK. Wagner
19ZáložníkI. Vassilev6.81G
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
33ZáložníkQ. Sullivan
20ÚtočníkB. Damiani6.6
9ÚtočníkT. Baribo
Columbus Crew3-4-1-2
28BrankárP. Schulte6.8
31ObrancaS. Moreira6.6
25ObrancaS. Zawadzki6.8
21ObrancaY. Cheberko6.3
23ZáložníkM. Farsi6.6
7ZáložníkD. Chambost7.11A
6ZáložníkD. Nagbe
27ZáložníkM. Arfsten7.03G4A
13ÚtočníkA. Jackson
8ÚtočníkD. Gazdag6.61G
10ÚtočníkD. Rossi6.94G1A

Prehľad zápasu

Philadelphia Union a Columbus Crew remizovali 2:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: T. Baribo 45′, M. Arfsten 61′, F. Westfield 64′, S. Zawadzki 90′. Boli udelené 2 žlté karty. Philadelphia Union mal 30% držanie lopty, Columbus Crew mal 70%. Philadelphia Union mal 16 striel (6 na bránu), Columbus Crew mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Philadelphia Union 1.70 — Columbus Crew 0.95. Philadelphia Union urobil 5 striedaní, Columbus Crew urobil 5.

Rivalita od 2012

Philadelphia Union vs Columbus Crew vzájomné výsledky

35 stretnutí
Philadelphia Union
12
výhier
Remízy
6
Columbus Crew
17
výhier
Góly spolu
86 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
16/35 · 46%
Nad 2,5
19/35 · 54%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2024

Aktuálna forma

Philadelphia Union

LLDLDD

Columbus Crew

LLLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026