Menu

New York City Fc vs Cf Montreal

Yankee Stadium, Bronx11. mája 2025 o 01:30
01
Rozhodca: Chris Penso

Udalosti zápasu

New York City FC
CF Montreal
Výkop
Polčas
T. GrayM. Ilenic
46′
A. PereaA. Ojeda
46′
46′
S. PietteV. Loturi
59′
G. VrioniC. Clark
J. FernandezH. Wolf
62′
A. O'NeillS. Tanasijevic
62′
N. CavalloM. Bakrar
73′
79′
F. HerbersT. Pearce
80′
J. NealB. Craig
85′
P. OwusuO. Graham-Roache
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
5Shots off Goal8
10Total Shots19
3Blocked Shots4
7Shots insidebox12
3Shots outsidebox7
14Fouls11
3Corner Kicks11
0Offsides2
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
556Total passes361
459Passes accurate272
83%Passes %75%
0.88expected_goals1.27
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York City FC je 6.90, v porovnaní s 6.70 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York City FC je A. Perea (7.10), u CF Montreal je to P. Owusu (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York City FC prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 8 asistenciami, na čele s T. Gray (1G). U CF Montreal je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom P. Owusu (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York City FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo CF Montreal má 4 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York City FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u CF Montreal s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York City FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u CF Montreal s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u New York City FC a 78% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York City FC nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 5 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York City FC je 26.5 (najmladší: J. Shore (18), najstarší: M. Moralez (38)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 26.5 (najmladší: D. Bugaj (21), najstarší: F. Herbers (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York City FC majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 7 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York City FC4-2-3-14-4-2CF Montreal
GKDEFMIDFWD
49Freese24Gray13Martins80Haak2Cavallo32Shore21O'Neill10Moralez11Fernand.8Perea16Martinez40Sirois27Bugaj2Neal16Waterman13Petrasso25Sealy19Saliba6Piette21Herbers17Vrioni9Owusu

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

New York City FCSila pozíciíCF Montreal
6.90
Ø Hodnotenie
6.70
6.96Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.55
1G 1A0G 0A
6.93Záložník (5 v 4)6.70
1G 7A0G 0A
Útočník (1 v 2)7.14
0G 0A6G 5A
New York City FC4-2-3-1
49BrankárM. Freese7.0
24ObrancaT. Gray7.01G1A
13ObrancaThiago Martins7.0
80ObrancaJ. Haak
2ObrancaN. Cavallo6.6
32ZáložníkJ. Shore6.6
21ZáložníkA. O'Neill7.11A
10ZáložníkM. Moralez7.01G6A
11ZáložníkJ. Fernandez
8ZáložníkA. Perea7.1
16ÚtočníkA. Martinez
CF Montreal4-4-2
40BrankárJ. Sirois
27ObrancaD. Bugaj6.6
2ObrancaJ. Neal6.6
16ObrancaJ. Waterman
13ObrancaL. Petrasso6.5
25ZáložníkD. Sealy
19ZáložníkN. Saliba
6ZáložníkS. Piette6.6
21ZáložníkF. Herbers6.8
17ÚtočníkG. Vrioni
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A

Prehľad zápasu

CF Montreal zdolal New York City FC 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: P. Owusu 48′. Boli udelené 4 žlté karty. New York City FC mal 60% držanie lopty, CF Montreal mal 40%. New York City FC mal 10 striel (2 na bránu), CF Montreal mal 19 (7 na bránu). Očakávané góly: New York City FC 0.88 — CF Montreal 1.27. New York City FC urobil 5 striedaní, CF Montreal urobil 5.

Rivalita od 2015

New York City FC vs CF Montreal vzájomné výsledky

23 stretnutí
New York City FC
13
výhier
Remízy
5
CF Montreal
5
výhier
Góly spolu
54 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
11/23 · 48%
Nad 2,5
9/23 · 39%

Aktuálna forma

New York City FC

WWLWLD

CF Montreal

DWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026