Menu

Cf Montreal vs Philadelphia Union

Saputo Stadium, Montreal4. mája 2025 o 01:30
Rozhodca: Marcos de Oliveira

Udalosti zápasu

CF Montreal
Philadelphia Union
Výkop
2′
I. Vassilev

asistencia: D. Jean Jacques

Polčas
54′
C. DonovanB. Damiani
G. VrioniC. Clark
57′
F. HerbersL. Petrasso
57′
74′
I. VassilevN. Harriel
74′
T. BariboM. Uhre
Penalty cancelled79′
VAR
T. PearceK. Opoku
83′
N. SalibaV. Loturi
83′
84′
M. Uhre

asistencia: J. Lukic

S. PietteS. Ibrahim
88′
88′
Q. SullivanJ. Bueno
88′
J. LukicJ. Rafanello
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
6Shots off Goal2
12Total Shots9
4Blocked Shots3
8Shots insidebox3
4Shots outsidebox6
19Fouls18
6Corner Kicks2
1Offsides0
59%Ball Possession41%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
480Total passes334
367Passes accurate232
76%Passes %69%
1.25expected_goals0.96
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.84, v porovnaní s 6.88 u Philadelphia Union. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u Philadelphia Union je to F. Westfield (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U Philadelphia Union je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom D. Jean Jacques (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Philadelphia Union má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 4 u Philadelphia Union s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 2 u Philadelphia Union s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u CF Montreal a 77% u Philadelphia Union. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Philadelphia Union. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 30.3 (najmladší: P. Owusu (28), najstarší: F. Herbers (32)), zatiaľ čo Philadelphia Union má priemer 24.7 (najmladší: F. Westfield (20), najstarší: A. Blake (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 11 u Philadelphia Union. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-4-24-4-2Philadelphia Union
GKDEFMIDFWD
40Sirois16Waterman24Campbell4Alvarez3Pearce25Sealy19Saliba6Piette21Herbers17Vrioni9Owusu18Blake39Westfie.5Glesnes29Makhanya27Wagner33Sullivan21Jacques4Lukic19Vassilev25Donovan9Baribo

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

CF MontrealSila pozíciíPhiladelphia Union
6.84
Ø Hodnotenie
6.88
Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 4)6.94
0G 0A0G 1A
6.70Záložník (4 v 4)6.82
0G 0A3G 1A
7.14Útočník (2 v 2)
6G 5A0G 0A
CF Montreal4-4-2
40BrankárJ. Sirois
16ObrancaJ. Waterman
24ObrancaG. Campbell
4ObrancaF. Alvarez
3ObrancaT. Pearce
25ZáložníkD. Sealy
19ZáložníkN. Saliba
6ZáložníkS. Piette6.6
21ZáložníkF. Herbers6.8
17ÚtočníkG. Vrioni
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
Philadelphia Union4-4-2
18BrankárA. Blake6.9
39ObrancaF. Westfield7.11A
5ObrancaJ. Glesnes
29ObrancaO. Makhanya6.8
27ObrancaK. Wagner
33ZáložníkQ. Sullivan
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
19ZáložníkI. Vassilev6.81G
25ÚtočníkC. Donovan
9ÚtočníkT. Baribo

Prehľad zápasu

Philadelphia Union zdolal CF Montreal 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: I. Vassilev 2′, G. Vrioni 45′, M. Uhre 84′. Bolo udelených 7 žltých kariet. CF Montreal mal 59% držanie lopty, Philadelphia Union mal 41%. CF Montreal mal 12 striel (2 na bránu), Philadelphia Union mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 1.25 — Philadelphia Union 0.96. CF Montreal urobil 5 striedaní, Philadelphia Union urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Dante Sealy 79′).

Rivalita od 2012

CF Montreal vs Philadelphia Union vzájomné výsledky

35 stretnutí
CF Montreal
12
výhier
Remízy
10
Philadelphia Union
13
výhier
Góly spolu
115 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
24/35 · 69%
Nad 2,5
23/35 · 66%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 53 v 2013

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

Philadelphia Union

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026