Menu

New York Red Bulls vs Cf Montreal

Sports Illustrated Stadium, Harrison26. apríla 2025 o 22:30
Rozhodca: Tori Penso

Udalosti zápasu

New York Red Bulls
CF Montreal
Výkop
Polčas
46′
S. PietteN. Saliba
46′
P. OwusuO. Graham-Roache
58′
Y. GubogloT. Pearce
N. Eile

asistencia: O. Valencia

67′
71′
C. ClarkD. Yankov
C. HarperD. Gjengaar
78′
78′
V. LoturiJ. Vilsaint
E. M. Choupo-MotingS. Ngoma
83′
E. ForsbergT. Parker
83′
W. CarmonaR. Edwards
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
3Shots off Goal3
12Total Shots9
3Blocked Shots1
8Shots insidebox6
4Shots outsidebox3
13Fouls8
6Corner Kicks4
1Offsides0
50%Ball Possession50%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
387Total passes393
301Passes accurate304
78%Passes %77%
1.16expected_goals0.36
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York Red Bulls je 6.58, v porovnaní s 6.62 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York Red Bulls je E. Forsberg (6.80), u CF Montreal je to P. Owusu (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York Red Bulls prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s E. M. Choupo-Moting (2G). U CF Montreal je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Owusu (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York Red Bulls nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.32, zatiaľ čo CF Montreal má 4 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York Red Bulls nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u CF Montreal s hodnotením 6.51. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York Red Bulls nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 1 u CF Montreal s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u New York Red Bulls a 73% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York Red Bulls nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 7 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York Red Bulls je 30.3 (najmladší: O. Valencia (21), najstarší: E. M. Choupo-Moting (36)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 24.9 (najmladší: Y. Guboglo (18), najstarší: S. Piette (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York Red Bulls majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 7 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York Red Bulls4-2-3-14-2-3-1CF Montreal
GKDEFMIDFWD
31Coronel6Duncan15Nealis3Eile5Valencia20Carballo8Stroud17Harper10Forsberg19Carmona13Choupo-.1Breza27Bugaj24Campbell4Alvarez13Petrasso6Piette22Loturi25Sealy23Clark39Guboglo9Owusu

Náhradníci

Tréner: Sandro Schwarz

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

New York Red BullsSila pozíciíCF Montreal
6.58
Ø Hodnotenie
6.62
6.32Obranca (4 v 4)6.53
0G 0A0G 0A
6.80Záložník (5 v 5)6.51
1G 3A1G 1A
6.62Útočník (1 v 1)7.14
2G 0A6G 5A
New York Red Bulls4-2-3-1
31BrankárCarlos Coronel
6ObrancaK. Duncan
15ObrancaS. Nealis
3ObrancaN. Eile
5ObrancaO. Valencia6.3
20ZáložníkF. Carballo
8ZáložníkP. Stroud
17ZáložníkC. Harper
10ZáložníkE. Forsberg6.81G3A
19ZáložníkW. Carmona
13ÚtočníkE. M. Choupo-Moting6.62G
CF Montreal4-2-3-1
1BrankárS. Breza
27ObrancaD. Bugaj6.6
24ObrancaG. Campbell
4ObrancaF. Alvarez
13ObrancaL. Petrasso6.5
6ZáložníkS. Piette6.6
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
25ZáložníkD. Sealy
23ZáložníkC. Clark
39ZáložníkY. Guboglo6.2
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A

Prehľad zápasu

New York Red Bulls zdolal CF Montreal 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: N. Eile 67′. Bolo udelených 5 žltých kariet. New York Red Bulls mal 50% držanie lopty, CF Montreal mal 50%. New York Red Bulls mal 12 striel (6 na bránu), CF Montreal mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: New York Red Bulls 1.16 — CF Montreal 0.36. New York Red Bulls urobil 4 striedaní, CF Montreal urobil 5.

Rivalita od 2012

New York Red Bulls vs CF Montreal vzájomné výsledky

33 stretnutí
New York Red Bulls
15
výhier
Remízy
4
CF Montreal
14
výhier
Góly spolu
103 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
19/33 · 58%
Nad 2,5
24/33 · 73%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 52 v 2012

Aktuálna forma

New York Red Bulls

WWLLLD

CF Montreal

DWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026