Menu

New York Red Bulls vs Dc United

Sports Illustrated Stadium, Harrison20. apríla 2025 o 01:30
12
Hostia

DC United

Rozhodca: Sergiy Boyko

Udalosti zápasu

New York Red Bulls
DC United
Výkop
29′
C. BentekeD. Badji
35′
Peglow

asistencia: L. Barraza

D. NealisS. Ngoma
38′
44′
Polčas
P. StroudJ. Hall
46′
T. ParkerN. Eile
46′
D. GjengaarW. Carmona
56′
67′
J. StroudJ. Murrell
67′
H. KijimaBoris Enow
O. ValenciaW. Bogacz
79′
83′
PeglowD. Dodson
83′
B. ServaniaM. Peltola
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
4Shots off Goal6
10Total Shots12
4Blocked Shots2
7Shots insidebox9
3Shots outsidebox3
9Fouls11
9Corner Kicks1
2Offsides0
67%Ball Possession33%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
564Total passes279
493Passes accurate185
87%Passes %66%
1.16expected_goals0.84
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York Red Bulls je 6.68, v porovnaní s 6.65 u DC United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York Red Bulls je D. Nealis (6.98), u DC United je to K. Rowles (6.94).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York Red Bulls prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s E. M. Choupo-Moting (2G). U DC United je to 2 gólov a 3 asistencií s lídrom L. Bartlett (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York Red Bulls nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo DC United má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York Red Bulls nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u DC United s hodnotením 6.54. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York Red Bulls nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 3 u DC United s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u New York Red Bulls a 74% u DC United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York Red Bulls nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 11 u DC United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York Red Bulls je 30.0 (najmladší: O. Valencia (21), najstarší: E. M. Choupo-Moting (36)), zatiaľ čo DC United má priemer 26.3 (najmladší: H. Kijima (23), najstarší: J. Stroud (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York Red Bulls majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u DC United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York Red Bulls4-2-3-13-4-3DC United
GKDEFMIDFWD
31Coronel12Nealis26Parker42Hack5Valencia20Carballo8Stroud22Gjengaar10Forsberg17Harper13Choupo-.13Barraza3Bartlett5MacNaug.15Rowles22Herrera23Servania77Kijima28Schnegg8Stroud20Benteke7Peglow

Náhradníci

Tréner: Sandro Schwarz

Náhradníci

Tréner: René Weiler

New York Red BullsSila pozíciíDC United
6.68
Ø Hodnotenie
6.65
6.67Obranca (4 v 3)6.82
0G 0A2G 0A
6.80Záložník (5 v 4)6.54
1G 3A0G 0A
6.62Útočník (1 v 3)6.65
2G 0A0G 3A
New York Red Bulls4-2-3-1
31BrankárCarlos Coronel
12ObrancaD. Nealis7.0
26ObrancaT. Parker6.7
42ObrancaA. Hack
5ObrancaO. Valencia6.3
20ZáložníkF. Carballo
8ZáložníkP. Stroud
22ZáložníkD. Gjengaar
10ZáložníkE. Forsberg6.81G3A
17ZáložníkC. Harper
13ÚtočníkE. M. Choupo-Moting6.62G
DC United3-4-3
13BrankárL. Barraza
3ObrancaL. Bartlett6.71G
5ObrancaL. MacNaughton
15ObrancaK. Rowles6.91G
22ZáložníkA. Herrera6.6
23ZáložníkB. Servania6.6
77ZáložníkH. Kijima6.5
28ZáložníkD. Schnegg
8ÚtočníkJ. Stroud6.6
20ÚtočníkC. Benteke
7ÚtočníkPeglow6.73A

Prehľad zápasu

DC United zdolal New York Red Bulls 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: Peglow 35′, Peglow 44′, E. M. Choupo-Moting 57′. Boli udelené 4 žlté karty. New York Red Bulls mal 67% držanie lopty, DC United mal 33%. New York Red Bulls mal 10 striel (2 na bránu), DC United mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: New York Red Bulls 1.16 — DC United 0.84. New York Red Bulls urobil 5 striedaní, DC United urobil 5.

Rivalita od 2012

New York Red Bulls vs DC United vzájomné výsledky

46 stretnutí
New York Red Bulls
22
výhier
Remízy
15
DC United
9
výhier
Góly spolu
122 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
21/46 · 46%
Nad 2,5
19/46 · 41%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 44 v 2026

Aktuálna forma

New York Red Bulls

WWLLLD

DC United

LDWWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026