Menu

Cf Montreal vs Orlando City Sc

Saputo Stadium, Montreal20. apríla 2025 o 01:30
00
Rozhodca: Fotis Bazakos

Udalosti zápasu

CF Montreal
Orlando City SC
Výkop
Polčas
B. DukeC. Clark
46′
46′
K. SmithRafael Santos
G. SynchukT. Pearce
70′
73′
M. PasalicD. McGuire
80′
L. MurielT. Williams
85′
M. OjedaZ. Taifi
S. PietteS. Ibrahim
87′
D. BugajV. Loturi
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
3Shots off Goal6
12Total Shots9
2Blocked Shots1
4Shots insidebox4
8Shots outsidebox5
11Fouls12
8Corner Kicks2
3Offsides3
54%Ball Possession46%
2Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves6
464Total passes409
399Passes accurate326
86%Passes %80%
0.89expected_goals0.31
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.68, v porovnaní s 6.80 u Orlando City SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u Orlando City SC je to M. Ojeda (7.37).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U Orlando City SC je to 9 gólov a 3 asistencií s lídrom M. Ojeda (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo Orlando City SC má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 4 u Orlando City SC s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 2 u Orlando City SC s priemerom 7.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u CF Montreal a 84% u Orlando City SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Orlando City SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 24.8 (najmladší: G. Synchuk (19), najstarší: S. Piette (31)), zatiaľ čo Orlando City SC má priemer 27.8 (najmladší: M. Pasalic (25), najstarší: R. Jansson (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Orlando City SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-2-3-14-4-2Orlando City SC
GKDEFMIDFWD
40Sirois27Bugaj24Campbell16Waterman13Petrasso6Piette19Saliba18Synchuk10Duke25Sealy9Owusu1Gallese30Freeman4Brekalo6Jansson24Smith87Pasalic17Thorhal.35Gerbet77Angulo9Muriel10Ojeda

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: Óscar Alexander Pareja Gómez

CF MontrealSila pozíciíOrlando City SC
6.68
Ø Hodnotenie
6.80
6.53Obranca (4 v 4)6.63
0G 0A0G 0A
6.61Záložník (5 v 4)6.68
0G 0A2G 3A
7.14Útočník (1 v 2)7.37
6G 5A7G 0A
CF Montreal4-2-3-1
40BrankárJ. Sirois
27ObrancaD. Bugaj6.6
24ObrancaG. Campbell
16ObrancaJ. Waterman
13ObrancaL. Petrasso6.5
6ZáložníkS. Piette6.6
19ZáložníkN. Saliba
18ZáložníkG. Synchuk6.6
10ZáložníkB. Duke
25ZáložníkD. Sealy
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
Orlando City SC4-4-2
1BrankárP. Gallese
30ObrancaA. Freeman
4ObrancaD. Brekalo6.5
6ObrancaR. Jansson6.8
24ObrancaK. Smith
87ZáložníkM. Pasalic6.62G
17ZáložníkD. Thorhallsson
35ZáložníkJ. Gerbet
77ZáložníkI. Angulo6.83A
9ÚtočníkL. Muriel
10ÚtočníkM. Ojeda7.47G

Prehľad zápasu

CF Montreal a Orlando City SC remizovali 0:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Bolo udelených 5 žltých kariet, Bola udelená 1 červená karta. CF Montreal mal 54% držanie lopty, Orlando City SC mal 46%. CF Montreal mal 12 striel (7 na bránu), Orlando City SC mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 0.89 — Orlando City SC 0.31. CF Montreal urobil 4 striedaní, Orlando City SC urobil 4.

Rivalita od 2015

CF Montreal vs Orlando City SC vzájomné výsledky

28 stretnutí
CF Montreal
11
výhier
Remízy
6
Orlando City SC
11
výhier
Góly spolu
81 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
14/28 · 50%
Nad 2,5
15/28 · 54%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2021

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

Orlando City SC

WLWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026