Menu

Columbus Crew vs Inter Miami

Huntington Bank Stadium, Minneapolis19. apríla 2025 o 22:30
01
Rozhodca: Tori Penso

Udalosti zápasu

Columbus Crew
Inter Miami
Výkop
Polčas
M. AmundsenY. Cheberko
46′
68′
L. SuarezT. Segovia
D. ChambostA. Jackson
76′
77′
M. WeigandtT. Aviles
77′
Y. BrightM. Falcon
77′
T. AllendeF. Picault
88′
B. CremaschiD. Martinez
S. MoreiraA. Herrera
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
9Shots off Goal3
16Total Shots7
4Blocked Shots2
12Shots insidebox4
4Shots outsidebox3
10Fouls15
3Corner Kicks6
1Offsides2
59%Ball Possession41%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
649Total passes464
587Passes accurate393
90%Passes %85%
2.94expected_goals0.86
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Columbus Crew je 6.81, v porovnaní s 7.15 u Inter Miami. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Columbus Crew je D. Chambost (7.07), u Inter Miami je to L. Messi (8.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Columbus Crew prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 6 asistenciami, na čele s D. Rossi (4G). U Inter Miami je to 74 gólov a 65 asistencií s lídrom L. Messi (35G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Columbus Crew nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Inter Miami má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Columbus Crew nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Inter Miami s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Columbus Crew nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 2 u Inter Miami s priemerom 7.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Columbus Crew a 51% u Inter Miami. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Columbus Crew nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 48 u Inter Miami. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Columbus Crew je 26.8 (najmladší: P. Schulte (24), najstarší: S. Moreira (31)), zatiaľ čo Inter Miami má priemer 29.8 (najmladší: B. Cremaschi (20), najstarší: O. Ustari (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Columbus Crew majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 29 u Inter Miami. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Columbus Crew3-4-34-4-2Inter Miami
GKDEFMIDFWD
28Schulte31Moreira25Zawadzki18Amundsen23Farsi7Chambost6Nagbe27Arfsten10Rossi19Russell.8Gazdag19Ustari57Weigandt2Lujan32Allen18Alba30Cremasc.5Busquets42Bright21Allende10Messi9Suarez

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

Náhradníci

Tréner: Javier Alejandro Mascherano

Columbus CrewSila pozíciíInter Miami
6.81
Ø Hodnotenie
7.15
6.82Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (3 v 4)6.93
0G 0A7G 18A
6.90Záložník (4 v 4)7.00
3G 5A22G 13A
6.75Útočník (3 v 2)7.94
5G 1A45G 34A
Columbus Crew3-4-3
28BrankárP. Schulte6.8
31ObrancaS. Moreira6.6
25ObrancaS. Zawadzki6.8
18ObrancaM. Amundsen6.8
23ZáložníkM. Farsi6.6
7ZáložníkD. Chambost7.11A
6ZáložníkD. Nagbe
27ZáložníkM. Arfsten7.03G4A
10ÚtočníkD. Rossi6.94G1A
19ÚtočníkJ. Russell-Rowe
8ÚtočníkD. Gazdag6.61G
Inter Miami4-4-2
19BrankárO. Ustari7.0
57ObrancaM. Weigandt6.71G2A
2ObrancaG. Lujan6.81A
32ObrancaN. Allen6.81A
18ObrancaJ. Alba7.46G14A
30ZáložníkB. Cremaschi6.91G2A
5ZáložníkS. Busquets7.38A
42ZáložníkY. Bright6.81G1A
21ZáložníkT. Allende7.020G2A
10ÚtočníkL. Messi8.635G23A
9ÚtočníkL. Suarez7.310G11A

Prehľad zápasu

Inter Miami zdolal Columbus Crew 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: B. Cremaschi 30′. Boli udelené 2 žlté karty. Columbus Crew mal 59% držanie lopty, Inter Miami mal 41%. Columbus Crew mal 16 striel (3 na bránu), Inter Miami mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Columbus Crew 2.94 — Inter Miami 0.86. Columbus Crew urobil 3 striedaní, Inter Miami urobil 5.

Rivalita od 2021

Columbus Crew vs Inter Miami vzájomné výsledky

10 stretnutí
Columbus Crew
3
výhier
Remízy
1
Inter Miami
6
výhier
Góly spolu
35 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
7/10 · 70%
Nad 2,5
8/10 · 80%

Aktuálna forma

Columbus Crew

LLLWWW

Inter Miami

WWWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026