Menu

Cf Montreal vs Charlotte

Saputo Stadium, Montreal13. apríla 2025 o 01:30
01
Hostia

Charlotte

Rozhodca: Rubiel Vazquez

Udalosti zápasu

CF Montreal
Charlotte
Výkop
16′
Polčas
V. LoturiG. Synchuk
46′
C. ClarkG. Vrioni
68′
68′
T. ReamS. Doumbia
S. PietteB. Duke
78′
78′
L. AbadaT. Smalls
78′
P. AgyemangI. Toklomati
J. WatermanJ. Neal
85′
86′
P. BielE. Williamson
86′
K. A. Calderon VargasI. Tavares
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
11Shots off Goal4
18Total Shots8
5Blocked Shots0
12Shots insidebox7
6Shots outsidebox1
13Fouls8
8Corner Kicks4
5Offsides0
70%Ball Possession30%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
633Total passes288
559Passes accurate209
88%Passes %73%
1.77expected_goals0.57
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.74, v porovnaní s 6.90 u Charlotte. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u Charlotte je to A. Westwood (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 6 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U Charlotte je to 9 gólov a 9 asistencií s lídrom P. Biel (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.49, zatiaľ čo Charlotte má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u Charlotte s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 1 u Charlotte s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u CF Montreal a 86% u Charlotte. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Charlotte. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 27.0 (najmladší: V. Loturi (24), najstarší: S. Piette (31)), zatiaľ čo Charlotte má priemer 30.0 (najmladší: K. A. Calderon Vargas (23), najstarší: T. Ream (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 10 u Charlotte. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-2-3-14-2-3-1Charlotte
GKDEFMIDFWD
40Sirois16Waterman24Campbell4Alvarez13Petrasso19Saliba6Piette25Sealy23Clark22Loturi9Owusu1Kahlina14Byrne29Malanda4Privett3Ream8Westwood13Bronico18Vargas16Biel11Abada33Agyemang

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: Dean Smith

CF MontrealSila pozíciíCharlotte
6.74
Ø Hodnotenie
6.90
Brankár (1 v 1)7.45
0G 0A0G 0A
6.49Obranca (4 v 4)6.66
0G 0A0G 1A
6.67Záložník (5 v 5)6.94
1G 1A9G 8A
7.14Útočník (1 v 1)
6G 5A0G 0A
CF Montreal4-2-3-1
40BrankárJ. Sirois
16ObrancaJ. Waterman
24ObrancaG. Campbell
4ObrancaF. Alvarez
13ObrancaL. Petrasso6.5
19ZáložníkN. Saliba
6ZáložníkS. Piette6.6
25ZáložníkD. Sealy
23ZáložníkC. Clark
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
Charlotte4-2-3-1
1BrankárK. Kahlina7.5
14ObrancaN. Byrne6.5
29ObrancaA. Malanda
4ObrancaA. Privett6.5
3ObrancaT. Ream7.01A
8ZáložníkA. Westwood7.51G1A
13ZáložníkB. Bronico6.7
18ZáložníkK. A. Calderon Vargas6.82G1A
16ZáložníkP. Biel7.06G4A
11ZáložníkL. Abada6.72A
33ÚtočníkP. Agyemang

Prehľad zápasu

Charlotte zdolal CF Montreal 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: P. Biel 16′. Bolo udelených 5 žltých kariet. CF Montreal mal 70% držanie lopty, Charlotte mal 30%. CF Montreal mal 18 striel (2 na bránu), Charlotte mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 1.77 — Charlotte 0.57. CF Montreal urobil 4 striedaní, Charlotte urobil 5.

Rivalita od 2022

CF Montreal vs Charlotte vzájomné výsledky

7 stretnutí
CF Montreal
5
výhier
Remízy
1
Charlotte
1
výhier
Góly spolu
17 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

Charlotte

LDLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026