Menu

Atlanta United Fc vs New England Revolution

Mercedes-Benz Stadium, Atlanta12. apríla 2025 o 20:45

Udalosti zápasu

Atlanta United FC
New England Revolution
Výkop
Goal cancelled29′
VAR
36′
C. Gil

Penalty

Polčas
S. LobjanidzeN. Cobb
46′
58′
P. MillerW. Sands
58′
M. UrrutiL. Campana
T. MuyumbaM. Klich
73′
B. SliszA. Fortune
74′
P. AmadorX. Silva
74′
78′
I. GanagoT. Chancalay
L. AbramJ. Thiare
84′
88′
I. FeingoldB. Bye
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
10Shots off Goal3
18Total Shots12
4Blocked Shots2
17Shots insidebox6
1Shots outsidebox6
10Fouls20
9Corner Kicks7
3Offsides4
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
519Total passes370
452Passes accurate296
87%Passes %80%
2.17expected_goals1.69
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Atlanta United FC je 6.99, v porovnaní s 7.06 u New England Revolution. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Atlanta United FC je M. Almiron (7.41), u New England Revolution je to C. Gil (7.63).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Atlanta United FC prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Miranchuk (5G). U New England Revolution je to 13 gólov a 3 asistencií s lídrom C. Gil (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Atlanta United FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo New England Revolution má 3 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Atlanta United FC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.19, oproti 5 u New England Revolution s hodnotením 7.02. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Atlanta United FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 2 u New England Revolution s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Atlanta United FC a 85% u New England Revolution. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Atlanta United FC nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 8 u New England Revolution. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Atlanta United FC je 29.0 (najmladší: E. Latte Lath (26), najstarší: S. Lobjanidze (31)), zatiaľ čo New England Revolution má priemer 26.1 (najmladší: P. Miller (18), najstarší: C. Gil (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Atlanta United FC majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 8 u New England Revolution. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Atlanta United FC4-3-33-5-2New England Revolution
GKDEFMIDFWD
1Guzan11Lennon5Gregers.44Abram18Amador99Slisz59Miranch.8Muyumba9Lobjani.19Lath10Almiron31Ivacic3Ceballos2Fofana4Beason12Feingold8Polster10Gil80Yusuf25Miller37Urruti17Ganago

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Náhradníci

Tréner: Pablo Moreira

Atlanta United FCSila pozíciíNew England Revolution
6.99
Ø Hodnotenie
7.06
6.86Obranca (4 v 3)7.13
0G 0A3G 0A
7.19Záložník (3 v 5)7.02
6G 2A10G 3A
6.95Útočník (3 v 2)
4G 4A0G 0A
Atlanta United FC4-3-3
1BrankárB. Guzan
11ObrancaB. Lennon
5ObrancaS. Gregersen6.9
44ObrancaL. Abram
18ObrancaP. Amador6.8
99ZáložníkB. Slisz
59ZáložníkA. Miranchuk7.35G2A
8ZáložníkT. Muyumba7.01G
9ÚtočníkS. Lobjanidze6.82G
19ÚtočníkE. Latte Lath6.72G2A
10ÚtočníkM. Almiron7.42A
New England Revolution3-5-2
31BrankárA. Ivacic
3ObrancaB. Ceballos7.42G
2ObrancaM. Fofana7.31G
4ObrancaT. Beason6.7
12ZáložníkI. Feingold6.91G
8ZáložníkM. Polster6.6
10ZáložníkC. Gil7.64G3A
80ZáložníkA. Yusuf7.02G
25ZáložníkP. Miller6.93G
37ÚtočníkM. Urruti
17ÚtočníkI. Ganago

Prehľad zápasu

New England Revolution zdolal Atlanta United FC 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: C. Gil 36′ (pen.). Boli udelené 3 žlté karty. Atlanta United FC mal 59% držanie lopty, New England Revolution mal 41%. Atlanta United FC mal 18 striel (4 na bránu), New England Revolution mal 12 (7 na bránu). Očakávané góly: Atlanta United FC 2.17 — New England Revolution 1.69. Atlanta United FC urobil 5 striedaní, New England Revolution urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Miguel Almirón 29′).

Rivalita od 2017

Atlanta United FC vs New England Revolution vzájomné výsledky

18 stretnutí
Atlanta United FC
7
výhier
Remízy
4
New England Revolution
7
výhier
Góly spolu
54 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
11/18 · 61%
Nad 2,5
11/18 · 61%

Aktuálna forma

Atlanta United FC

LWWWLL

New England Revolution

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026