Menu

Chicago Fire vs Cf Montreal

Soldier Field, Chicago30. marca 2025 o 01:30
11
Rozhodca: Elijio Arreguin

Udalosti zápasu

Chicago Fire
CF Montreal
Výkop
Polčas
S. WilliamsR. Kouame
57′
68′
Y. GubogloJ. Marshall-Rutty
H. CuypersT. Barlow
78′
P. ZinckernagelM. Haile-Selassie
79′
81′
C. ClarkK. Opoku
81′
S. PietteF. Alvarez
J. BambaO. Glasgow
90+1′
90′
P. OwusuS. Ibrahim
90′
B. DukeD. Yankov
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
3Shots off Goal8
6Total Shots17
1Blocked Shots2
3Shots insidebox12
3Shots outsidebox5
19Fouls14
2Corner Kicks8
1Offsides5
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
384Total passes501
307Passes accurate424
80%Passes %85%
0.81expected_goals1.57
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chicago Fire je 6.97, v porovnaní s 6.63 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chicago Fire je H. Cuypers (7.83), u CF Montreal je to P. Owusu (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chicago Fire prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 8 asistenciami, na čele s H. Cuypers (11G). U CF Montreal je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Owusu (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chicago Fire nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo CF Montreal má 4 obrancov s priemerom 6.35. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chicago Fire nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u CF Montreal s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chicago Fire nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.50, v porovnaní s 1 u CF Montreal s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Chicago Fire a 72% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chicago Fire nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 6 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chicago Fire je 26.2 (najmladší: L. Barroso (20), najstarší: P. Zinckernagel (31)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 25.2 (najmladší: Y. Guboglo (18), najstarší: S. Piette (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chicago Fire majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 8 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chicago Fire4-3-34-2-3-1CF Montreal
GKDEFMIDFWD
1Brady2Barroso5Rogers3Elliott15Gutman35Oregel22Pineda47Williams11Zincker.9Cuypers19Bamba40Sirois39Guboglo24Campbell16Waterman13Petrasso6Piette22Loturi25Sealy10Duke23Clark9Owusu

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Chicago FireSila pozíciíCF Montreal
6.97
Ø Hodnotenie
6.63
7.01Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 4)6.35
0G 3A0G 0A
6.75Záložník (3 v 5)6.67
0G 0A1G 1A
7.50Útočník (3 v 1)7.14
17G 5A6G 5A
Chicago Fire4-3-3
1BrankárC. Brady7.0
2ObrancaL. Barroso6.7
5ObrancaS. Rogers6.3
3ObrancaJ. Elliott6.91A
15ObrancaA. Gutman6.82A
35ZáložníkS. Oregel6.7
22ZáložníkM. Pineda6.8
47ZáložníkS. Williams
11ÚtočníkP. Zinckernagel7.54G3A
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G
19ÚtočníkJ. Bamba7.22G2A
CF Montreal4-2-3-1
40BrankárJ. Sirois
39ObrancaY. Guboglo6.2
24ObrancaG. Campbell
16ObrancaJ. Waterman
13ObrancaL. Petrasso6.5
6ZáložníkS. Piette6.6
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
25ZáložníkD. Sealy
10ZáložníkB. Duke
23ZáložníkC. Clark
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A

Prehľad zápasu

Chicago Fire a CF Montreal remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: P. Zinckernagel 40′, D. Sealy 51′. Boli udelené 3 žlté karty. Chicago Fire mal 43% držanie lopty, CF Montreal mal 57%. Chicago Fire mal 6 striel (2 na bránu), CF Montreal mal 17 (7 na bránu). Očakávané góly: Chicago Fire 0.81 — CF Montreal 1.57. Chicago Fire urobil 4 striedaní, CF Montreal urobil 5.

Rivalita od 2012

Chicago Fire vs CF Montreal vzájomné výsledky

31 stretnutí
Chicago Fire
11
výhier
Remízy
7
CF Montreal
13
výhier
Góly spolu
86 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
14/31 · 45%
Nad 2,5
17/31 · 55%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2024

Aktuálna forma

Chicago Fire

WLLLWD

CF Montreal

DWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026