Menu

San Jose Earthquakes vs Minnesota United Fc

Earthquakes Stadium, San Jose9. marca 2025 o 04:30
Rozhodca: Ricardo Fierro

Udalosti zápasu

San Jose Earthquakes
Minnesota United FC
Výkop
Polčas
65′
J. DiazC. Harvey
65′
K. YeboahS. Jeong
A. PellegrinoO. Bouda
69′
J. RickettsVitor Costa
69′
I. HarkesM. Kaye
70′
B. LerouxP. Judd
79′
79′
R. LodJ. Pereyra
79′
T. OluwaseyiO. Gene
87′
A. MarkanichN. Romero
RodriguesN. Tsakiris
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
5Shots off Goal2
17Total Shots10
11Blocked Shots2
8Shots insidebox9
9Shots outsidebox1
8Fouls12
10Corner Kicks4
3Offsides7
73%Ball Possession27%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
612Total passes234
526Passes accurate158
86%Passes %68%
1.38expected_goals2.10
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy San Jose Earthquakes je 7.03, v porovnaní s 6.78 u Minnesota United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč San Jose Earthquakes je Daniel (7.28), u Minnesota United FC je to A. Markanich (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky San Jose Earthquakes prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 5 asistenciami, na čele s D. Romney (1G). U Minnesota United FC je to 12 gólov a 2 asistencií s lídrom K. Yeboah (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

San Jose Earthquakes nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Minnesota United FC má 5 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

San Jose Earthquakes nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 3 u Minnesota United FC s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

San Jose Earthquakes nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Minnesota United FC s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u San Jose Earthquakes a 83% u Minnesota United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu San Jose Earthquakes nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Minnesota United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky San Jose Earthquakes je 27.8 (najmladší: B. Leroux (22), najstarší: D. Romney (32)), zatiaľ čo Minnesota United FC má priemer 27.9 (najmladší: B. Hlongwane (25), najstarší: M. Boxall (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu San Jose Earthquakes majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 10 u Minnesota United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

San Jose Earthquakes3-4-35-3-2Minnesota United FC
GKDEFMIDFWD
42Daniel26Rodrigu.4Valdez12Romney10Espinoza34Leroux6Harkes2Ricketts7Pellegr.17Martinez9Arango97St.Clair21Hlongwa.28Diaz15Boxall23Duggan13Markani.31Dotson20Trapp17Lod14Oluwase.9Yeboah

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Náhradníci

Tréner: Eric Ramsay

San Jose EarthquakesSila pozíciíMinnesota United FC
7.03
Ø Hodnotenie
6.78
7.28Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (3 v 5)6.80
1G 0A5G 2A
7.00Záložník (4 v 3)6.72
1G 5A0G 0A
Útočník (3 v 2)6.78
0G 0A7G 0A
San Jose Earthquakes3-4-3
42BrankárDaniel7.3
26ObrancaRodrigues
4ObrancaB. R. Wilson Valdez
12ObrancaD. Romney6.91G
10ZáložníkC. Espinoza
34ZáložníkB. Leroux7.21G3A
6ZáložníkI. Harkes6.8
2ZáložníkJ. Ricketts7.12A
7ÚtočníkA. Pellegrino
17ÚtočníkJ. Martinez
9ÚtočníkC. Arango
Minnesota United FC5-3-2
97BrankárD. St.Clair
21ObrancaB. Hlongwane6.4
28ObrancaJ. Diaz6.91A
15ObrancaM. Boxall6.8
23ObrancaM. Duggan6.71G
13ObrancaA. Markanich7.14G1A
31ZáložníkH. Dotson
20ZáložníkW. Trapp6.7
17ZáložníkR. Lod
14ÚtočníkT. Oluwaseyi
9ÚtočníkK. Yeboah6.87G

Prehľad zápasu

Minnesota United FC zdolal San Jose Earthquakes 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: K. Yeboah 32′. Boli udelené 2 žlté karty. San Jose Earthquakes mal 73% držanie lopty, Minnesota United FC mal 27%. San Jose Earthquakes mal 17 striel (1 na bránu), Minnesota United FC mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: San Jose Earthquakes 1.38 — Minnesota United FC 2.10. San Jose Earthquakes urobil 5 striedaní, Minnesota United FC urobil 5.

Rivalita od 2012

San Jose Earthquakes vs Minnesota United FC vzájomné výsledky

20 stretnutí
San Jose Earthquakes
8
výhier
Remízy
4
Minnesota United FC
8
výhier
Góly spolu
69 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
14/20 · 70%
Nad 2,5
12/20 · 60%

Aktuálna forma

San Jose Earthquakes

LDDWWW

Minnesota United FC

LDWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026