Menu

New England Revolution vs Columbus Crew

Gillette Stadium, Foxborough2. marca 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

New England Revolution
Columbus Crew
Výkop
Polčas
51′
J. Russell-Rowe

asistencia: M. Farsi

61′
J. Russell-RoweA. Jackson
B. ByeW. Sands
65′
L. LangoniL. Diaz
65′
J. YueillM. Urruti
82′
Penalty cancelled90′
VAR
90+11′
D. ChambostD. Jones
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
0Shots off Goal2
4Total Shots9
2Blocked Shots4
3Shots insidebox6
1Shots outsidebox3
16Fouls14
1Corner Kicks4
3Offsides1
38%Ball Possession62%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
386Total passes646
317Passes accurate584
82%Passes %90%
0.23expected_goals0.37
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New England Revolution je 7.09, v porovnaní s 6.77 u Columbus Crew. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New England Revolution je C. Gil (7.63), u Columbus Crew je to D. Chambost (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New England Revolution prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 9 asistenciami, na čele s C. Gil (4G). U Columbus Crew je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom D. Rossi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New England Revolution nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.21, zatiaľ čo Columbus Crew má 3 obrancov s priemerom 6.57. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New England Revolution nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 5 u Columbus Crew s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New England Revolution nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 2 u Columbus Crew s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u New England Revolution a 87% u Columbus Crew. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New England Revolution nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Columbus Crew. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New England Revolution je 25.9 (najmladší: I. Feingold (21), najstarší: C. Gil (33)), zatiaľ čo Columbus Crew má priemer 26.6 (najmladší: P. Schulte (24), najstarší: S. Moreira (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New England Revolution majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Columbus Crew. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New England Revolution4-2-3-13-5-1-1Columbus Crew
GKDEFMIDFWD
31Ivacic15Bye2Fofana3Ceballos12Feingold14Yueill80Yusuf41Langoni10Gil17Ganago9Campana28Schulte31Moreira21Cheberko18Amundsen23Farsi7Chambost6Nagbe25Zawadzki27Arfsten10Rossi19Russell.

Náhradníci

Tréner: Pablo Moreira

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

New England RevolutionSila pozíciíColumbus Crew
7.09
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
7.21Obranca (4 v 3)6.57
4G 0A0G 0A
7.03Záložník (5 v 5)6.88
8G 9A3G 5A
7.00Útočník (1 v 2)6.88
1G 0A4G 1A
New England Revolution4-2-3-1
31BrankárA. Ivacic
15ObrancaB. Bye
2ObrancaM. Fofana7.31G
3ObrancaB. Ceballos7.42G
12ObrancaI. Feingold6.91G
14ZáložníkJ. Yueill6.5
80ZáložníkA. Yusuf7.02G
41ZáložníkL. Langoni6.92G6A
10ZáložníkC. Gil7.64G3A
17ZáložníkI. Ganago
9ÚtočníkL. Campana7.01G
Columbus Crew3-5-1-1
28BrankárP. Schulte6.8
31ObrancaS. Moreira6.6
21ObrancaY. Cheberko6.3
18ObrancaM. Amundsen6.8
23ZáložníkM. Farsi6.6
7ZáložníkD. Chambost7.11A
6ZáložníkD. Nagbe
25ZáložníkS. Zawadzki6.8
27ZáložníkM. Arfsten7.03G4A
10ÚtočníkD. Rossi6.94G1A
19ÚtočníkJ. Russell-Rowe

Prehľad zápasu

Columbus Crew zdolal New England Revolution 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: J. Russell-Rowe 51′. Bolo udelených 5 žltých kariet. New England Revolution mal 38% držanie lopty, Columbus Crew mal 62%. New England Revolution mal 4 striel (2 na bránu), Columbus Crew mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: New England Revolution 0.23 — Columbus Crew 0.37. New England Revolution urobil 3 striedaní, Columbus Crew urobil 2. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Carles Gil 90′).

Rivalita od 2012

New England Revolution vs Columbus Crew vzájomné výsledky

34 stretnutí
New England Revolution
12
výhier
Remízy
8
Columbus Crew
14
výhier
Góly spolu
91 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
18/34 · 53%
Nad 2,5
17/34 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2012

Aktuálna forma

New England Revolution

LWWLDW

Columbus Crew

LLLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026