Menu

Los Angeles Fc vs Nashville Sc

BMO Stadium, Los Angeles, California24. marca 2024 o 03:30
50
Rozhodca: E. Lezama
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Los Angeles FC
Nashville SC
Výkop
7′Shaq Moore
T. Tillman
9′
D. Bouanga

Penalty

18′
Ryan Hollingshead39′
43′Dru Yearwood
Polčas
46′
T. WashingtonD. Lovitz
D. Bouanga

asistencia: Sergi Palencia

47′
Eduard Atuesta52′
61′Joe Willis
64′
T. BoydE. Panicco
M. BoguszD. Martínez
66′
Sergi PalenciaE. Segura
66′
66′
D. YearwoodS. Davis
C. Olivera

asistencia: D. Martínez

74′
C. OliveraN. Ordaz
76′
77′
H. MukhtarM. Gaines
77′
S. SurridgeT. Bunbury
T. TillmanÉ. Dueñas
84′
Nathan Ordaz90′
E. Atuesta

asistencia: D. Bouanga

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal2
10Shots off Goal1
27Total Shots9
5Blocked Shots6
16Shots insidebox5
11Shots outsidebox4
19Fouls6
7Corner Kicks3
1Offsides0
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards2
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves6
412Total passes520
334Passes accurate433
81%Passes %83%
4.88expected_goals0.47

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Los Angeles FC je 6.93, v porovnaní s 7.04 u Nashville SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Los Angeles FC je A. Long (7.10), u Nashville SC je to S. Surridge (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Los Angeles FC prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 3 asistenciami, na čele s D. Bouanga (5G). U Nashville SC je to 12 gólov a 4 asistencií s lídrom S. Surridge (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Los Angeles FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Nashville SC má 4 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Los Angeles FC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u Nashville SC s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Los Angeles FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.07, v porovnaní s 1 u Nashville SC s priemerom 7.46. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Los Angeles FC a 82% u Nashville SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Los Angeles FC nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Nashville SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Los Angeles FC je 32.0 (najmladší: T. Tillman (26), najstarší: H. Lloris (39)), zatiaľ čo Nashville SC má priemer 30.0 (najmladší: J. Maher (26), najstarší: J. Willis (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Los Angeles FC majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 6 u Nashville SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Los Angeles FC4-3-34-2-3-1Nashville SC
GKDEFMIDFWD
1Lloris14Palencia3Murillo33Long24Holling.11Tillman6Sánchez20Atuesta13Olivera19Bogusz99Bouanga1Willis18Moore44Kallman5Maher23Washing.27Anunga16Yearwood19Muyl10Mukhtar11Boyd9Surridge

Náhradníci

Tréner: S. Cherundolo

Náhradníci

Tréner: G. Smith

Los Angeles FCSila pozíciíNashville SC
6.93
Ø Hodnotenie
7.04
6.99Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)7.10
2G 0A0G 0A
6.97Záložník (3 v 5)6.80
0G 2A3G 4A
7.07Útočník (3 v 1)7.46
5G 1A9G 0A
Los Angeles FC4-3-3
1BrankárH. Lloris7.0
14ObrancaSergi Palencia6.71G
3ObrancaJ. Murillo
33ObrancaA. Long7.1
24ObrancaR. Hollingshead6.71G
11ZáložníkT. Tillman7.02A
6ZáložníkIlie Sánchez
20ZáložníkE. Atuesta
13ÚtočníkC. Olivera
19ÚtočníkM. Bogusz
99ÚtočníkD. Bouanga7.15G1A
Nashville SC4-2-3-1
1BrankárJ. Willis
18ObrancaS. Moore
44ObrancaB. Kallman
5ObrancaJ. Maher7.1
23ObrancaT. Washington
27ZáložníkB. Anunga
16ZáložníkD. Yearwood
19ZáložníkA. Muyl6.6
10ZáložníkH. Mukhtar7.03G4A
11ZáložníkT. Boyd
9ÚtočníkS. Surridge7.59G

Prehľad zápasu

Los Angeles FC zdolal Nashville SC 5:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2024. Góly strelili: T. Tillman 9′, D. Bouanga 18′ (pen.), D. Bouanga 47′, C. Olivera 74′, E. Atuesta 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Los Angeles FC mal 44% držanie lopty, Nashville SC mal 56%. Los Angeles FC mal 27 striel (12 na bránu), Nashville SC mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: Los Angeles FC 4.88 — Nashville SC 0.47. Los Angeles FC urobil 4 striedaní, Nashville SC urobil 5.

Rivalita od 2022

Los Angeles FC vs Nashville SC vzájomné výsledky

3 stretnutí
Los Angeles FC
1
výhier
Remízy
1
Nashville SC
1
výhier
Góly spolu
6 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Los Angeles FC

LLDWWD

Nashville SC

DLDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026