Menu

Houston Dynamo vs Austin

Shell Energy Stadium, Houston, Texas28. mája 2023 o 02:30
21
Hostia

Austin

Rozhodca: T. Unkel

Udalosti zápasu

Houston Dynamo
Austin
Výkop
22′
G. Zardes

asistencia: N. Lima

30′Julio Cascante
H. Herrera
37′
Polčas
46′
H. JimenezJ. Gallagher
63′
E. FinlayD. Fagundez
63′
A. RingA. Radovanović
63′
S. DjeffalJ. Valencia
C. BairdN. Quiñónes
65′
Nelson Quiñones67′
A. IbrahimÞ. Úlfarsson
70′
74′
G. ZardesM. Urruti
A. BassiI. Franco
81′
I. Franco

asistencia: D. Steres

87′
Micael90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
6Shots off Goal6
15Total Shots11
4Blocked Shots2
11Shots insidebox7
4Shots outsidebox4
7Fouls9
6Corner Kicks6
5Offsides1
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
443Total passes387
370Passes accurate310
84%Passes %80%
1.36expected_goals0.98

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Houston Dynamo je 6.81, v porovnaní s 7.02 u Austin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Houston Dynamo je F. Escobar (7.04), u Austin je to B. Stuver (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Houston Dynamo prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 7 asistenciami, na čele s F. Escobar (2G). U Austin je to 2 gólov a 3 asistencií s lídrom D. Pereira (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Houston Dynamo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Austin má 3 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Houston Dynamo nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u Austin s hodnotením 7.12. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Houston Dynamo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 3 u Austin s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Houston Dynamo a 45% u Austin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Houston Dynamo nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Austin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Houston Dynamo je 29.6 (najmladší: A. Ibrahim (23), najstarší: S. Clark (39)), zatiaľ čo Austin má priemer 32.8 (najmladší: D. Pereira (25), najstarší: H. Jimenez (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Houston Dynamo majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 26 u Austin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Houston Dynamo4-3-33-4-3Austin
GKDEFMIDFWD
12Clark2Escobar5Steres4Bartlow31Micael20Carrasq.6Artur16Herrera8Bassi18Ibrahim11Baird1Stuver24Lima18Cascante8Ring16Jimenez22Djeffal6Pereira21Lundkvi.13Finlay9Zardes7Rigoni

Náhradníci

Tréner: B. Olsen

Náhradníci

Tréner: J. Wolff

Houston DynamoSila pozíciíAustin
6.81
Ø Hodnotenie
7.02
Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 3)6.73
2G 4A0G 0A
6.86Záložník (3 v 4)7.12
1G 0A2G 3A
6.79Útočník (3 v 3)
2G 3A0G 0A
Houston Dynamo4-3-3
12BrankárS. Clark
2ObrancaF. Escobar7.02G2A
5ObrancaD. Steres6.5
4ObrancaE. Bartlow6.92A
31ObrancaMicael
20ZáložníkA. Carrasquilla
6ZáložníkArtur6.91G
16ZáložníkH. Herrera
8ÚtočníkA. Bassi6.92G3A
18ÚtočníkA. Ibrahim6.6
11ÚtočníkC. Baird
Austin3-4-3
1BrankárB. Stuver7.2
24ObrancaN. Lima
18ObrancaJ. Cascante6.7
8ObrancaA. Ring
16ZáložníkH. Jimenez
22ZáložníkS. Djeffal
6ZáložníkD. Pereira7.12G3A
21ZáložníkA. Lundkvist
13ÚtočníkE. Finlay
9ÚtočníkG. Zardes
7ÚtočníkE. Rigoni

Prehľad zápasu

Houston Dynamo zdolal Austin 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2023. Góly strelili: G. Zardes 22′, H. Herrera 37′, I. Franco 87′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Houston Dynamo mal 53% držanie lopty, Austin mal 47%. Houston Dynamo mal 15 striel (5 na bránu), Austin mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Houston Dynamo 1.36 — Austin 0.98. Houston Dynamo urobil 3 striedaní, Austin urobil 5.

Rivalita od 2025

Houston Dynamo vs Austin vzájomné výsledky

3 stretnutí
Houston Dynamo
1
výhier
Remízy
1
Austin
1
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Houston Dynamo

DLLWLD

Austin

LLLWLL

Stadium

Shell Energy Stadium, Houston — 22,039 capacity, opened in 2012, designed by Populous. Home of Houston Dynamo FC, Texas Southern Tigers football, Houston Dash.

Shell Energy Stadium

HDFC PR · CC BY-SA 4.0

Capacity
22,039
Opened
2012
Architect
Populous
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026