Menu

Toronto Fc vs New York City Fc

BMO Field, Toronto, Ontario30. apríla 2023 o 01:30
Domáci

Toronto FC

10
Rozhodca: A. Villarreal
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Toronto FC
New York City FC
Výkop
Polčas
C. Sapong

asistencia: R. Laryea

46′
54′Keaton Parks
55′
K. ParksA. Morales
55′
M. PellegriniA. Jasson
Richie Laryea65′
Matt Hedges72′
Sean Johnson80′
B. ServaniaJ. Marshall-Rutty
90+2′
C. SapongA. Diomande
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
2Shots off Goal2
11Total Shots5
3Blocked Shots2
9Shots insidebox4
2Shots outsidebox1
11Fouls8
2Corner Kicks4
2Offsides2
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
486Total passes597
418Passes accurate544
86%Passes %91%
1.41expected_goals0.39

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Toronto FC je 6.74, v porovnaní s 6.73 u New York City FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Toronto FC je R. Laryea (6.91), u New York City FC je to Thiago Martins (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Toronto FC prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 5 asistenciami, na čele s R. Laryea (2G). U New York City FC je to 4 gólov a 0 asistencií s lídrom K. Parks (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Toronto FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo New York City FC má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Toronto FC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 5 u New York City FC s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Toronto FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u New York City FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Toronto FC a 82% u New York City FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Toronto FC nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 2 u New York City FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Toronto FC je 26.0 (najmladší: K. Franklin (22), najstarší: R. Laryea (30)), zatiaľ čo New York City FC má priemer 27.0 (najmladší: Talles Magno (23), najstarší: Thiago Martins (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Toronto FC majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 11 u New York City FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Toronto FC4-3-34-2-3-1New York City FC
GKDEFMIDFWD
1Johnson22Laryea2Hedges17Rosted19Franklin23Servania52Coello14Kaye10Bernard.9Sapong24Insigne1Barraza35Ilenič13Martins4Chanot22O'Toole6Sands55Parks17Pellegr.20Ledezma43Magno10Rodrígu.

Náhradníci

Tréner: B. Bradley

Náhradníci

Tréner: N. Cushing

Toronto FCSila pozíciíNew York City FC
6.74
Ø Hodnotenie
6.73
6.66Obranca (4 v 4)6.67
4G 3A0G 0A
6.91Záložník (3 v 5)6.79
0G 2A4G 0A
Toronto FC4-3-3
1BrankárS. Johnson
22ObrancaR. Laryea6.92G1A
2ObrancaM. Hedges
17ObrancaS. Rosted
19ObrancaK. Franklin6.42G2A
23ZáložníkB. Servania
52ZáložníkAlonso Coello6.92A
14ZáložníkM. Kaye
10ÚtočníkF. Bernardeschi
9ÚtočníkC. Sapong
24ÚtočníkL. Insigne
New York City FC4-2-3-1
1BrankárL. Barraza
35ObrancaM. Ilenič
13ObrancaThiago Martins7.0
4ObrancaM. Chanot
22ObrancaK. O'Toole6.4
6ZáložníkJ. Sands
55ZáložníkK. Parks6.82G
17ZáložníkM. Pellegrini
20ZáložníkR. Ledezma
43ZáložníkTalles Magno6.82G
10ÚtočníkS. Rodríguez

Prehľad zápasu

Toronto FC zdolal New York City FC 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2023. Góly strelili: C. Sapong 46′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Toronto FC mal 45% držanie lopty, New York City FC mal 55%. Toronto FC mal 11 striel (6 na bránu), New York City FC mal 5 (1 na bránu). Očakávané góly: Toronto FC 1.41 — New York City FC 0.39. Toronto FC urobil 2 striedaní, New York City FC urobil 2.

Rivalita od 2015

Toronto FC vs New York City FC vzájomné výsledky

28 stretnutí
Toronto FC
8
výhier
Remízy
7
New York City FC
13
výhier
Góly spolu
96 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
16/28 · 57%
Nad 2,5
18/28 · 64%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 54 v 2022

Aktuálna forma

Toronto FC

LLDLDD

New York City FC

WWLWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026