Menu

Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Tel Aviv

Bloomfield Stadium, Tel-Aviv19. apríla 2026 o 19:30
Rozhodca: I. Frid

Udalosti zápasu

Maccabi Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
Výkop
35′Marcus Coco
Tyrese Asante40′
Polčas
Mohamed CamaraRaz Shlomo
46′
VAR
52′Goal cancelled
Elad MadmonSaied Abu Farchi
62′
Emir SahitiOsher Davida
68′
HeitorSagiv Jehezkel
68′
68′
Xande SilvaOmri Altman
74′
Fernand MayemboMor Buskila
Issouf SissokhoItamar Noy
75′
75′
Emmanuel BoatengRoee Alkokin
86′
FalcãoEl Yam Kancepolsky
86′
Loizos LoizouRoy Korine
Ido Shahar89′
Ofek Melika90+12′
Osher Davida90+8′
Card upgrade90+8′
VAR
90+7′Doron Leidner
90′El Yam Kancepolsky
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
4Shots off Goal5
7Total Shots10
1Blocked Shots3
2Shots insidebox6
5Shots outsidebox4
13Fouls22
0Corner Kicks4
2Offsides2
58%Ball Possession42%
4Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
450Total passes322
366Passes accurate237
81%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Tel Aviv je 6.89, v porovnaní s 6.88 u Hapoel Tel Aviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Tel Aviv je Ofek Melika (7.07), u Hapoel Tel Aviv je to Stav Torial (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Dor Peretz (10G). U Hapoel Tel Aviv je to 15 gólov a 9 asistencií s lídrom Stav Torial (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Hapoel Tel Aviv má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 5 u Hapoel Tel Aviv s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Hapoel Tel Aviv s priemerom 6.38. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Maccabi Tel Aviv a 80% u Hapoel Tel Aviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Tel Aviv nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Hapoel Tel Aviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv je 24.2 (najmladší: Ofek Melika (20), najstarší: Dor Peretz (30)), zatiaľ čo Hapoel Tel Aviv má priemer 26.1 (najmladší: Tal Archel (22), najstarší: Marcus Coco (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Tel Aviv majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 18 u Hapoel Tel Aviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Tel Aviv4-1-4-14-2-3-1Hapoel Tel Aviv
GKDEFMIDFWD
22Melika6Asante5Camara4Heitor3Revivo28Sissokho70Sahiti42Peretz36Shahar29Varela19Madmon22Tsur97Coco5Mayembo4Chico16Leidner98Falcão18Archel11Torial75Loizou10Silva9Boateng

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Náhradníci

Tréner: Elyaniv Barda

Maccabi Tel AvivSila pozíciíHapoel Tel Aviv
6.89
Ø Hodnotenie
6.88
7.07Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (4 v 4)6.88
2G 10A2G 1A
6.91Záložník (5 v 5)6.93
20G 8A13G 8A
6.60Útočník (1 v 1)6.38
1G 0A0G 0A
Maccabi Tel Aviv4-1-4-1
22BrankárOfek Melika7.1
6ObrancaTyrese Asante6.81G2A
5ObrancaMohamed Camara6.8
4ObrancaHeitor7.01G
3ObrancaRoy Revivo7.08A
28ZáložníkIssouf Sissokho6.71A
70ZáložníkEmir Sahiti7.01G2A
42ZáložníkDor Peretz7.010G2A
36ZáložníkIdo Shahar6.96G1A
29ZáložníkHélio Varela6.93G2A
19ÚtočníkElad Madmon6.61G
Hapoel Tel Aviv4-2-3-1
22BrankárAssaf Tsur7.1
97ObrancaMarcus Coco7.0
5ObrancaFernand Mayembo6.9
4ObrancaChico7.02G
16ObrancaDoron Leidner6.61A
98ZáložníkFalcão6.9
18ZáložníkTal Archel6.6
11ZáložníkStav Torial7.37G6A
75ZáložníkLoizos Loizou7.26G1A
10ZáložníkXande Silva6.61A
9ÚtočníkEmmanuel Boateng6.4

Prehľad zápasu

Maccabi Tel Aviv zdolal Hapoel Tel Aviv 1:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: Dor Peretz 12′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Maccabi Tel Aviv mal 58% držanie lopty, Hapoel Tel Aviv mal 42%. Maccabi Tel Aviv mal 7 striel (2 na bránu), Hapoel Tel Aviv mal 10 (2 na bránu). Maccabi Tel Aviv urobil 5 striedaní, Hapoel Tel Aviv urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Chico 52′), Card upgrade (Osher Davida 90′).

Rivalita od 2016

Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Tel Aviv vzájomné výsledky

19 stretnutí
Maccabi Tel Aviv
13
výhier
Remízy
5
Hapoel Tel Aviv
1
výhier
Góly spolu
56 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
6/19 · 32%
Nad 2,5
11/19 · 58%

Aktuálna forma

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW

Hapoel Tel Aviv

LWWLDW

Predpoveď zápasu

Maccabi Tel Aviv

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hapoel Tel Aviv

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Maccabi Tel Aviv or draw

48%Forma52%
63%Útok37%
14%Obrana86%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026