Menu

Maccabi Netanya vs Ashdod

Netanya Stadium, Netanya18. apríla 2026 o 18:50
21
Hostia

Ashdod

Rozhodca: Y. Mizrahi

Udalosti zápasu

Maccabi Netanya
Ashdod
Výkop
9′A. Cohen
K. Jaber20′
B. Konate42′
Polčas
46′
A. CohenI. Hajaj
I. Ben Shabat
47′
62′
M. AmerO. N. Azo
W. CyprienM. Plakushchenko
63′
K. JaberR. Keller
63′
67′I. Diakite
69′I. Diakite
69′I. Diakite
72′
E. AlmogH. Boahen
72′
K. KimvuidiA. Danziger
B. Konate

asistencia: Heriberto Tavares

76′
B. Konate78′
B. Konate78′
81′
A. MendyR. Tal
Matheus DavoY. Sade
82′
Heriberto TavaresD. Atlan
87′
B. ZaaruraA. Talpa
87′
89′V. Ochayi
90+8′O. N. Azo
I. Ben Shabat90+8′
90′
E. Ansah

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
4Shots off Goal8
10Total Shots19
1Blocked Shots6
7Shots insidebox7
3Shots outsidebox12
13Fouls13
4Corner Kicks4
2Offsides1
56%Ball Possession44%
4Yellow Cards5
1Red Cards1
3Goalkeeper Saves3
490Total passes385
423Passes accurate328
86%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Netanya je 6.82, v porovnaní s 6.67 u Ashdod. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Netanya je Matheus Davo (7.08), u Ashdod je to E. Ansah (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Netanya prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 15 asistenciami, na čele s B. Zaarura (6G). U Ashdod je to 14 gólov a 9 asistencií s lídrom E. Ansah (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Netanya nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.47, zatiaľ čo Ashdod má 3 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Netanya nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 6 u Ashdod s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Netanya nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 1 u Ashdod s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Maccabi Netanya a 76% u Ashdod. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Netanya nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Ashdod. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Netanya je 26.4 (najmladší: B. Konate (22), najstarší: N. Antman (33)), zatiaľ čo Ashdod má priemer 25.4 (najmladší: M. Yashilirmak (20), najstarší: A. Mendy (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Netanya majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 18 u Ashdod. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Netanya4-1-4-14-1-4-1Ashdod
GKDEFMIDFWD
45Antman26Jaber6Konate4Shabat24Gertel32Ouattara10Bilu16Zaarura25Cyprien91Tavares83Davo25Niemczy.2Cohen3Diakite16Yashili.94Mendy6Ochayi87Amer26Kimvuidi14Muche13Ansah11Almog

Náhradníci

Tréner: Ronny Levy

Náhradníci

Tréner: Nir Bitton

Maccabi NetanyaSila pozíciíAshdod
6.82
Ø Hodnotenie
6.67
6.86Brankár (1 v 1)6.38
0G 0A0G 0A
6.47Obranca (2 v 3)6.68
1G 2A1G 1A
6.91Záložník (7 v 6)6.76
11G 6A12G 8A
7.08Útočník (1 v 1)6.44
4G 7A1G 0A
Maccabi Netanya4-1-4-1
45BrankárN. Antman6.9
26ObrancaK. Jaber6.52A
6ObrancaB. Konate6.51G
4ZáložníkI. Ben Shabat
24ZáložníkA. Gertel
32ZáložníkA. Ouattara6.91G1A
10ZáložníkO. Bilu
16ZáložníkB. Zaarura7.06G
25ZáložníkW. Cyprien6.81A
91ZáložníkHeriberto Tavares6.94G4A
83ÚtočníkMatheus Davo7.14G7A
Ashdod4-1-4-1
25BrankárK. Niemczycki6.4
2ObrancaA. Cohen6.8
16ObrancaM. Yashilirmak6.31A
94ObrancaA. Mendy6.91G
3ZáložníkI. Diakite
6ZáložníkV. Ochayi6.6
87ZáložníkM. Amer6.71G
26ZáložníkK. Kimvuidi6.94G2A
14ZáložníkN. Muche6.71A
13ZáložníkE. Ansah7.07G5A
11ÚtočníkE. Almog6.41G

Prehľad zápasu

Maccabi Netanya zdolal Ashdod 2:1. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: I. Ben Shabat 47′, B. Konate 76′, E. Ansah 90′ (pen.). Bolo udelených 9 žltých kariet, 2 červených kariet. Maccabi Netanya mal 56% držanie lopty, Ashdod mal 44%. Maccabi Netanya mal 10 striel (5 na bránu), Ashdod mal 19 (5 na bránu). Maccabi Netanya urobil 5 striedaní, Ashdod urobil 5.

Rivalita od 2017

Maccabi Netanya vs Ashdod vzájomné výsledky

25 stretnutí
Maccabi Netanya
12
výhier
Remízy
7
Ashdod
6
výhier
Góly spolu
79 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
12/25 · 48%
Nad 2,5
15/25 · 60%

Aktuálna forma

Maccabi Netanya

WLWWDW

Ashdod

LDLLDL

Predpoveď zápasu

Maccabi Netanya

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ashdod

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Maccabi Netanya or draw

67%Forma33%
59%Útok41%
42%Obrana58%
64%Vzájomné zápasy36%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026