Menu

Ashdod vs Maccabi Netanya

Yud-Alef Stadium, Ashdod5. apríla 2026 o 18:00
Domáci

Ashdod

23
Rozhodca: G. Laibuvitz

Udalosti zápasu

Ashdod
Maccabi Netanya
Výkop
K. Kimvuidi
13′
Victor Ochayi21′
A. Mendy

asistencia: E. Ansah

28′
30′
G. DiomandeA. Ouattara
30′
D. KulikovI. Ben Shabat
37′
M. Levi

asistencia: Heriberto Tavares

43′
B. Zaarura

asistencia: W. Cyprien

Polčas
56′
W. CyprienO. Bilu
Eugene Ansah60′
E. AlmogN. Dabush
71′
I. TamamS. Harush
71′
A. DanzigerM. Amer
71′
78′
M. LeviM. Plakushchenko
78′
Heriberto TavaresPedrinho
T. AwanyR. Tal
84′
86′
B. Zaarura

asistencia: Pedrinho

M. YashilirmakI. Hajaj
88′
Nehoray Dabush90+6′
Ilay Hajaj90+6′
90+6′Amit Cohen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
5Shots off Goal2
15Total Shots9
7Blocked Shots3
6Shots insidebox6
9Shots outsidebox3
10Fouls11
3Corner Kicks5
2Offsides1
59%Ball Possession41%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
438Total passes304
371Passes accurate239
85%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ashdod je 6.62, v porovnaní s 6.82 u Maccabi Netanya. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ashdod je E. Ansah (7.02), u Maccabi Netanya je to M. Levi (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ashdod prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 8 asistenciami, na čele s E. Ansah (7G). U Maccabi Netanya je to 22 gólov a 18 asistencií s lídrom B. Zaarura (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ashdod nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.44, zatiaľ čo Maccabi Netanya má 2 obrancov s priemerom 6.47. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ashdod nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 5 u Maccabi Netanya s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ashdod nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 3 u Maccabi Netanya s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Ashdod a 81% u Maccabi Netanya. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ashdod nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Maccabi Netanya. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ashdod je 25.2 (najmladší: A. Danziger (18), najstarší: A. Mendy (31)), zatiaľ čo Maccabi Netanya má priemer 26.0 (najmladší: B. Konate (22), najstarší: N. Antman (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ashdod majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 19 u Maccabi Netanya. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ashdod3-1-4-24-3-3Maccabi Netanya
GKDEFMIDFWD
25Niemczy.3Diakite4Awany16Yashili.6Ochayi71Danziger10Tamam26Kimvuidi94Mendy11Almog13Ansah45Antman26Jaber5Kulikov6Konate24Gertel16Zaarura25Cyprien15Levi91Tavares83Davo57Diomande

Náhradníci

Tréner: Avi Avinu

Náhradníci

Tréner: Ronny Levy

AshdodSila pozíciíMaccabi Netanya
6.62
Ø Hodnotenie
6.82
6.38Brankár (1 v 1)6.86
0G 0A0G 0A
6.44Obranca (2 v 2)6.47
0G 1A1G 2A
6.71Záložník (6 v 5)6.97
5G 2A12G 5A
6.73Útočník (2 v 3)6.88
8G 5A9G 11A
Ashdod3-1-4-2
25BrankárK. Niemczycki6.4
4ObrancaT. Awany6.5
16ObrancaM. Yashilirmak6.31A
3ZáložníkI. Diakite
6ZáložníkV. Ochayi6.6
71ZáložníkA. Danziger6.4
10ZáložníkI. Tamam
26ZáložníkK. Kimvuidi6.94G2A
94ZáložníkA. Mendy6.91G
11ÚtočníkE. Almog6.41G
13ÚtočníkE. Ansah7.07G5A
Maccabi Netanya4-3-3
45BrankárN. Antman6.9
26ObrancaK. Jaber6.52A
6ObrancaB. Konate6.51G
5ZáložníkD. Kulikov
24ZáložníkA. Gertel
16ZáložníkB. Zaarura7.06G
25ZáložníkW. Cyprien6.81A
15ZáložníkM. Levi7.16G4A
91ÚtočníkHeriberto Tavares6.94G4A
83ÚtočníkMatheus Davo7.14G7A
57ÚtočníkG. Diomande6.71G

Prehľad zápasu

Maccabi Netanya zdolal Ashdod 3:2. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: K. Kimvuidi 13′, A. Mendy 28′, M. Levi 37′, B. Zaarura 43′, B. Zaarura 86′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Ashdod mal 59% držanie lopty, Maccabi Netanya mal 41%. Ashdod mal 15 striel (3 na bránu), Maccabi Netanya mal 9 (4 na bránu). Ashdod urobil 5 striedaní, Maccabi Netanya urobil 5.

Rivalita od 2017

Ashdod vs Maccabi Netanya vzájomné výsledky

25 stretnutí
Ashdod
6
výhier
Remízy
7
Maccabi Netanya
12
výhier
Góly spolu
77 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
12/25 · 48%
Nad 2,5
15/25 · 60%

Aktuálna forma

Ashdod

LDLLDL

Maccabi Netanya

WLWWDW

Predpoveď zápasu

Ashdod

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Maccabi Netanya

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Maccabi Netanya and +1.5 goals

36%Forma64%
35%Útok65%
60%Obrana40%
36%Vzájomné zápasy64%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026