Menu

Beitar Jerusalem vs Maccabi Tel Aviv

Teddy Stadium, Jerusalem16. februára 2026 o 19:30

Udalosti zápasu

Beitar Jerusalem
Maccabi Tel Aviv
Výkop
12′
R. ShlomoM. Camara
Luka Gadrani45+7′
Polčas
58′
I. ShaharK. Belic
58′
O. DavidaY. Malede
A. YonaD. Micha
68′
70′
E. SahitiS. Jehezkel
70′
I. NoyI. Sissokho
E. GonzalezJ. Kalu
74′
Nana Antwi81′
G. CohenO. Dahan
83′
90+6′Kristijan Belić
90′Issouf Sissokho
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
7Shots off Goal4
16Total Shots5
6Blocked Shots0
8Shots insidebox4
8Shots outsidebox1
12Fouls21
4Corner Kicks2
5Offsides4
54%Ball Possession46%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
381Total passes322
284Passes accurate217
75%Passes %67%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Beitar Jerusalem je 6.92, v porovnaní s 6.90 u Maccabi Tel Aviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Beitar Jerusalem je Y. Shua (7.29), u Maccabi Tel Aviv je to O. Melika (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Beitar Jerusalem prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 14 asistenciami, na čele s Y. Shua (8G). U Maccabi Tel Aviv je to 29 gólov a 18 asistencií s lídrom D. Peretz (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Beitar Jerusalem nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.02, zatiaľ čo Maccabi Tel Aviv má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Beitar Jerusalem nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u Maccabi Tel Aviv s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Beitar Jerusalem nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.29, v porovnaní s 1 u Maccabi Tel Aviv s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Beitar Jerusalem a 79% u Maccabi Tel Aviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Beitar Jerusalem nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Maccabi Tel Aviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Beitar Jerusalem je 25.1 (najmladší: L. Yarin (20), najstarší: Miguel Silva (30)), zatiaľ čo Maccabi Tel Aviv má priemer 24.0 (najmladší: S. Abu Farhi (19), najstarší: D. Peretz (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Beitar Jerusalem majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 24 u Maccabi Tel Aviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Beitar Jerusalem4-2-3-14-2-3-1Maccabi Tel Aviv
GKDEFMIDFWD
55Silva2Antwi4Carabali44Gadrani5Cohen40Enow8Yarin99Gonzalez10Yona11Muzie7Shua22Melika6Asante4Heitor13Shlomo3Revivo36Shahar30Noy77Davida42Peretz70Sahiti34Farhi

Náhradníci

Tréner: Barak Itzhaki

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Beitar JerusalemSila pozíciíMaccabi Tel Aviv
6.92
Ø Hodnotenie
6.90
6.96Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
7.02Obranca (4 v 4)6.92
3G 2A2G 11A
6.77Záložník (5 v 5)6.86
10G 8A21G 6A
7.29Útočník (1 v 1)6.79
8G 4A6G 1A
Beitar Jerusalem4-2-3-1
55BrankárMiguel Silva7.0
2ObrancaN. Antwi6.91A
4ObrancaB. Carabali7.12G
44ObrancaL. Gadrani7.01A
5ObrancaG. Cohen7.11G
40ZáložníkBoris Enow6.91G1A
8ZáložníkL. Yarin6.62A
99ZáložníkE. Gonzalez6.61G1A
10ZáložníkA. Yona7.07G1A
11ZáložníkT. Muzie6.71G3A
7ÚtočníkY. Shua7.38G4A
Maccabi Tel Aviv4-2-3-1
22BrankárO. Melika7.1
6ObrancaT. Asante6.81G2A
4ObrancaHeitor7.01G
13ObrancaR. Shlomo6.91A
3ObrancaR. Revivo7.08A
36ZáložníkI. Shahar6.96G1A
30ZáložníkI. Noy6.72G
77ZáložníkO. Davida6.72G1A
42ZáložníkD. Peretz7.010G2A
70ZáložníkE. Sahiti7.01G2A
34ÚtočníkS. Abu Farhi6.86G1A

Prehľad zápasu

Beitar Jerusalem a Maccabi Tel Aviv remizovali 0:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Bolo udelených 4 žltých kariet. Beitar Jerusalem mal 54% držanie lopty, Maccabi Tel Aviv mal 46%. Beitar Jerusalem mal 16 striel (3 na bránu), Maccabi Tel Aviv mal 5 (1 na bránu). Beitar Jerusalem urobil 3 striedaní, Maccabi Tel Aviv urobil 5.

Rivalita od 2016

Beitar Jerusalem vs Maccabi Tel Aviv vzájomné výsledky

31 stretnutí
Beitar Jerusalem
10
výhier
Remízy
7
Maccabi Tel Aviv
14
výhier
Góly spolu
92 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
16/31 · 52%
Nad 2,5
18/31 · 58%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 26 v 2025

Aktuálna forma

Beitar Jerusalem

WWDWWW

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW

Predpoveď zápasu

Beitar Jerusalem

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Maccabi Tel Aviv

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Beitar Jerusalem or draw

47%Forma53%
42%Útok58%
54%Obrana46%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026